آموزش وردپرس

نمایش همه مطالب وردپرس در یک صفحه

نمایش همه مطالب وردپرس در یک صفحه

گاهی بعضی کاربران عزیز علاوه بر علاقه شخصی خود نیاز می دانند که تمام نوشته های وردپرس خود را به صورت لیستی در یک صفحه در قالب وردپرس به نمایش بگذارند و همه مطالب سایت خود را به صورت یک جا مشاهده کنند. اگر شما نیز قصد دارید برای نمایش همه مطالب وردپرس در یک صفحه راهی یاد بگیرید تا بازدید کنندگان بتوانند تمام مطالب شما را بصورت یکجا مشاهده کنند تیم آموزشی وبمستر 98 را تا پایان این مقاله از آموزش وردپرس همراهی کنید.

کاربرد نمایش تمامی پست های وردپرس در یک صفحه

قالب وردپرس می تواند پست های شما را به صورت پیشفرض برای همه آرشیو ها از جمله دسته بندی ها، برچسب ها و حتی آرشیو ماهانه و سالانه و آرشیو نویسندگان لیست کند اما برای نمایش تمامی پست ها بصورت یکجا این امکان را ندارد و بعضی از کاربران دوست دارند لیست از همه نوشته های سایتشان را در یک صفحه به نمایش بگذارند تا بازدید کنندگان بتوانند با کلیک بر روی عنوان هر پست، مستقیما آن را مشاهده کند.

روش های نمایش همه مطالب در یک صفحه از سایت وردپرس

روش های زیادی برای نمایش همه مطالب وردپرس در یک صفحه وجود دارد. به طور مثال شما می توانید همه مطالب وردپرس را با کد کوتاه در یک برگه نمایش دهید، می توانید با استفاده از یک افزونه وردپرس همه مطالب وردپرس را در یک برگه نمایش دهید، و در نهایت می توانید از قالب و حلقه سفارشی برای نمایش تمام نوشته های وردپرس در یک صفحه استفاده کنید.

از آنجایی که نصب زیاد افزونه در قالب وردپرس، سرعت سایت شما را کاهش خواهد داد بهتر است در این جور مواقع از کدنویسی برای نمایش همه مطالب وردپرس در یک صفحه استفاده کنیم. اما با این وجود تیم آموزشی وبمستر 98 در این آموزش وردپرس تمام سه روش را به شما ارائه خواهد داد. با ما همراه باشید.

نمایش همه مطالب وردپرس در یک صفحه با کدنویسی

با وجود این که استفاده از یک افزونه وردپرس برای نمایش همه مطالب در یک صفحه، است، ساده ترین راه ممکن است اما برخی از شما ممکن است بخواهید از روش کدنویسی برای انجام این کار استفاده کنید.

برای نمایش تمام نوشته های وردپرس در یک صفحه بدون استفاده از افزونه های قالب وردپرس شما به کدی نیاز دارید که تیم آموزشی وبمستر 98 در این آموزش وردپرس به آن پرداخته است. داشتن دانش اندکی در زمینه html , php می تواند در انجام این کار کمک زیادی به شما کند. نگران نباشید ما این آموزش وردپرس را به گونه ای شرح می دهیم که حتی کاربران آماتور هم بتوانند بدون نیاز به افزونه و با کدنویسی و ساخت یک برگه سفارشی، تمام نوشته های وردپرس خود را در یک صفحه نمایش دهند.

برای نمایش همه مطالب وردپرس در یک صفحه با کدنویسی، ابتدا باید در قالب وردپرس یک الگوی صفحه سفارشی ایجاد کنید و بعد از آن کدهای زیر را در داخل این برگه قرار دهید. بنابراین وارد پوشه قالب وردپرس خود در هاست شوید و از فایل page.php یک کپی تهیه کنید و نام آن را به نام دلخواه خود تغییر دهید. مثلا site-archives.php

توجه داشته باشید که این حلقه فقط عنوان همه مطالب وردپرس را در یک صفحه نمایش می دهد. بهتر است به جای این روش، از روش نمایش همه مطالب وردپرس در یک صفحه با افزونه استفاده کنید.

کد نمایش همه پست ها در یک صفحه

<?php

// the posts query from webmaster98.com

$wpb_all_query = new WP_Query(array('post_type'=>'post', 'post_status'=>'publish', 'posts_per_page'=>-1)); ?>

<?php if ( $wpb_all_query->have_posts() ) : ?>

<ul>

            <!-- the loop -->

            <?php while ( $wpb_all_query->have_posts() ) : $wpb_all_query->the_post(); ?>

                        <li><a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a></li>

            <?php endwhile; ?>

            <!-- end of the loop -->

</ul>

            <?php wp_reset_postdata(); ?>

<?php else : ?>

            <p><?php _e( 'Sorry, no posts matched your criteria.' ); ?></p>

<?php endif; ?>

به همین راحتی با روش استفاده از قالب و حلقه سفارشی برای نمایش تمام نوشته های وردپرس در یک صفحه و قرار دادن کد بالا در قالب یک برگه سفارشی یا هر فایل دیگری می توانید در یک صفحه سفارشی لیستی از همه نوشته های سایت خود را نمایش دهید.

نمایش همه مطالب وردپرس در یک صفحه با افزونه Display Posts Shortcode

در این روش اولین اقدامی که باید برای نمایش همه مطالب وردپرس در یک صفحه انجام دهید، این است که افزونه وردپرس Display Posts Shortcode را نصب و فعال کنید.

افزونه Display Posts Shortcode به صورت پکیج بدون تنظیمات در قالب وردپرس است. در واقع برای پیکربندی، این افزونه نیاز به تنظیمات خاصی ندارد و به کمک آن می توانید تعداد دلخواهی از نوشته های وردپرس را با یک ترتیب خاص مثلا 1000 نوشته را به ترتیب تاریخ انتشار در یک صفحه به نمایش بگذارید.

اکنون یک برگه جدید ایجاد کنید و آن را نامگذاری کنید. به طور مثال آرشیو یا هر عنوان دیگری. پس از آن، شما باید قطعه کد زیر را در برگه ای که ساخته اید اضافه کنید.

[display-posts posts_per_page="1000" order="DESC"]

برای تعیین حداکثر تعداد نوشته های به نمایش گذاشته شده عدد ۱۰۰۰ را باید تغییر دهید و اگر می خواهید ابتدا نوشته های قدیمی تر نمایش داده شود به جای DESC از ASC استفاده کنید.

[quote bgcolor=’#eec700′ color=’#ffffff’ bcolor=’#ffffff’]

پیشنهاد تیم آموزشی وبمستر 98 به شما کاربران عزیز این است که اگر تعداد نوشته هایی که قصد دارید در برگه آرشیو به نمایش گذاشته شود زیاد است، از نمایش تصاویر شاخص، محتوای مطلب و… صرف نظر کنید و فقط به نمایش عنوان نوشته ها در این صفحه از قالب وردپرس بسنده کنید.

[/quote]

نمایش همه مطالب وردپرس در یک صفحه با افزونه آرشیو سالانه ساده

نمایش همه پست های وردپرس در یک صفحه می تواند آن صفحه را بسیار طولانی کند. شما می توانید نوشته ها را با استفاده از تاریخ به صورت آرشیو سالانه نمایش دهید. به این ترتیب کاربران می توانند با کلیک بر روی یک سال، پست های منتشر شده در آن سال را ببینند.

برای نمایش همه مطالب وردپرس در یک صفحه به صورت آرشیو سالانه اولین اقدامی که باید صورت گیرد این است که افزونه Simple Yearly Archive قالب وردپرس را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی، برای تنظیم آن به بخش تنظیمات » Simple Yearly Archive بروید و بعد از اعمال تنظیمات مورد نظر خود کد کوتاه زیر را در برگه مورد نظر خود وارد کنید.

[SimpleYearlyArchive]

امیدواریم این آموزش وردپرس برای نمایش همه مطالب وردپرس در یک صفحه به شما کمک کرده باشد. ممنون از همراهی شما با این بخش از آموزش وردپرسدر صورت هر گونه سوال لطفا سوال خود را در قسمت نظرات مطرح بفرمایید. همچنین اگر قصد خرید قالب وردپرس برای سایت خود از یک منبع معتبر را دارید می توانید به دسته بندی قالب وردپرس در سایت وبمستر98 مراجعه بکنید.

پاینده و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *