آموزش وردپرس, مقالات وردپرس

ارسال ایمیل یادآوری برای فاکتورهای پرداخت نشده در ووکامرس

ارسال ایمیل یادآوری برای فاکتورهای پرداخت نشده در ووکامرس

یکی از دغدغه های اصلی و مشکلات اساسی مدیران سایت‌های فروشگاهی، تجارت آنلاین و کاربران ووکامرس در قالب وردپرس که با آن مواجه هستند، مسئله فاکتورها و سفارشات پرداخت نشده و موضوعات مربوط به آن است که گاهاً به حال خود رها می شوند. تیم آموزشی وبمستر 98 قصد دارد در این مقاله از آموزش وردپرس چگونگی مدیریت ارسال ایمیل یادآوری برای فاکتورهای پرداخت نشده در ووکامرس را با افزونه WooCommerce Payment Reminder آموزش دهد. پس با ما همراه باشید…

آموزش ارسال ایمیل یادآوری برای فاکتورهای پرداخت نشده در ووکامرس

از جمله عواملی که موجب می شود سفارشات در وضعیت پرداخت نشده باقی بمانند عبارتند از: عدم دسترسی مشتریان به درگاه پرداخت، موجودی نداشتن حساب مشتریان در بازه‌ی زمانی تکمیل خرید، انصراف مشتری از پرداخت سفارشی که ثبت کرده است و مسائلی از این قبیل.

بنابراین بهترین کار در چنین شرایطی مطلع کردن مشتری از وجود فاکتور یا فاکتورهای پرداخت نشده اش و یاد آوری به او پس از مدتی برای تعیین وضعیت فاکتورهایش است. ایجاد چنین قابلیتی در قالب وردپرس با استفاده از افزونه WooCommerce Payment Reminder به وجود خواهد آمد.

افزونه WooCommerce Payment Reminder وردپرس

افزونه WooCommerce Payment Reminder وردپرس

افزونه WooCommerce Payment Reminder وردپرس

این پلاگین وردپرس بیش از ۱٫۰۰۰ نصب موفق و فعال در مخزن وردپرس به ثبت رسانده است که امکانات متعددی دارد.

[quote bgcolor=’#eec700′ color=’#ffffff’ bcolor=’#ffffff’]

در این نسخه از افزونه WooCommerce Payment Reminder  ارسال ایمیل یادآور با توجه به نیاز مدیر فروشگاه و از طریق گزینه‌ای که برای هر سفارش به صورت مستقل در نظر گرفته شده ارسال می شود. امید است که با حمایت‌ها و بازخوردهای شما این افزونه به مرور زمان توسعه داده شده و امکانات بیشتری رو در خود جای دهد.

[/quote]

همچنین از ویژگی های دیگر این افزونه وردپرس می توان به برخورداری از زبان های فارسی و انگلیسی برای ایمیل ارسالی و امکان پیوست عکس یا فایل به ایمیل یادآور از طریق ادمین را نام برد که بسیار کاربردی و موثر هستند.

اطلاعات افزونه Sugar Events Calendar Lite

شما می توانید افزونه Sugar Events Calendar Lite را در این قسمت از آموزش وردپرس به صورت رایگان دانلود کنید.

[button color=”green2″ link=”https://downloads.wordpress.org/plugin/woocommerce-payment-reminder.zip” rel=”nofollow” align=”left” target=”_blank” radius=”5″ icon=”momizat-icon-wordpress” icon_color=”#ffffff”]دانلود افزونه از مخزن وردپرس[/button][button color=”green2″ link=”https://wordpress.org/plugins/woocommerce-payment-reminder/” align=”left” target=”_blank” radius=”5″ icon=”momizat-icon-wordpress” icon_color=”#ffffff”]مشاهده صفحه افزونه در سایت وردپرس[/button]

همانطور که مشاهده کردید شما می توانید با استفاده از افزونه WooCommerce Payment Reminder در سایت وردپرسی امکان ارسال ایمیل برای فاکتورها و سفارشات پرداخت نشده در ووکامرس را داشته باشید. امروزه با فعالیت های روزانه و دغدغه هایی که برای همه ی افراد وجود دارد، همیشه به چنین گزینه ای برای یادآوری فعالیت ها نیاز داریم. ممنون از همراهی شما با این بخش از آموزش وردپرس برای معرفی افزونه Sugar Events Calendar Lite وردپرس. امیدواریم برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت هر گونه سوال لطفا سوال خود را در قسمت نظرات مطرح بفرمایید. همچنین اگر قصد خرید قالب وردپرس برای سایت خود از یک منبع معتبر را دارید می توانید به دسته بندی قالب وردپرس در سایت وبمستر 98 مراجعه بکنید.

پاینده و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *