وبلاگ

بیماری زردی و دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد

در این نوشته می خواهیم در مورد عارضه زردی نوزاد و همچنین درمان این عارضه به کمک دستگاه فتوتراپی مطالبی را برای شما عزیزان همیشه همراه قرار دهیم. یکی از دغدغه های مهم والدین سالم بودن فرزندشان می باشد ، زمانی که نوزاد متولد می شود آرزوی هر پدر و مادری است که در صحت و سلامت باشد. عارضه زردی یکی از بیماری هایی است که پس از تولد یا چند هفته بعد از تولد در اکثر کودکان نمایان می شود. این عارضه را باید به خوبی شناخت و برای درمان اصولی آن اقدام کرد. خیلی از نوزادان برای درمان به موقع نیاز به دستگاه فتوتراپی دارند. برای اینکه بتوانید به راحتی اجاره دستگاه زردی نوزاد را با قیمت مناسب داشته باشید بهتر است از شرکت های معتبر اقدام به تهیه کنید.

اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه فتوتراپی از طریق مراکز معتبر باعث می شود تا شاهد خدمات پس از فروش آن باشید. این دستگاه با تاپش نور با طول موج خاص باعث می شود تا بیلی روبین بدن نوزاد شکسته شده و از طریق مدفوع دفع شود.

اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد

پیشرفت تکنولوژی به گونه ای می باشد که می توان به راحتی زردی نوزاد را درمان نمود. در زمان های گذشته پدر و مادرها از روش های سنتی برای درمان این عارضه استفاده می کردند که از لحاظ پزشکی این امر رد شده است. زمانی که نوزاد متولد می شود اگر دچار زردی شده باشد دارای علائم بصری بوده که به راحتی می توان زردی نوزاد را تشخیص داد. خیلی از پزشکان برای درک بهتر عارضه زردی با بررسی نوزاد و همچنین آزمایش های مختلف این امر را مشخص می کنند.

اگر زردی نوزاد تایید شود برای درمان می بایست به سراغ روش های گفته شده بروید. یکی از روش های درمان عارضه زردی در کودکان استفاده از دستگاه فتوتراپی است. برای اینکه بتوانید این دستگاه را با قیمت مناسب تهیه کنید بهتر است آن را اجاره کنید. اجاره دستگاه زردی نوزاد با قیمت مناسب در مراکز معتبر امکان پذیر است. شما زمانی که دستگاه را از خدمات معتبر تهیه کنید می توانید با خیال راحت از پشتیبانی های آینده بهره مند شوید. اجاره دستگاه فتوتراپی برای رفع عارضه نوزادان اگر توسط شرکت معتبر انجام شود می تواند آسایش و راحتی شما را به دنبال داشته باشد. شما می توانید با شرکت تماس گرفته و مشاوره های لازم را برای بهره مندی از دستگاه فرا بگیرید.

با توجه به بیماری نوزاد شما و شدت آن دستگاه های مختلفی برای درمان وجود دارد که هر کدام می تواند طول موج مشخصی را برای بدن نوزاد ارسال کند. اگر دکتر متخصص نوزاد تشخیص دهد که نوزاد می تواند در منزل درمان شود به راحتی می توانید با اجاره دستگاه فتوتراپی به درمان نوزاد بپردازید. این دستگاه ها از قسمت پایه دار تاشو با لامپ های قدیمی و جدید تشکیل شده است که بدون چشم بند نیز کار می کند.

دستگاه زردی نوزاد در منزل

برخی از دستگاه های مجهز به لامپ خای قدیمی و برخی دیگر مجهز به لامپ های جدید می باشد ، نکته ای که در این بین وجود دارد این است که سن لامپ ها چقدر است ، هر دستگاهی دارای سن و عمر مشخصی است که اگر از آن تجاوز کند قطعا کارایی اولیه را ندارد. لازم است در هنگام اجاره دستگاه زمان و عمر آن پرسیده شود ، هر بار باید دستگاه ها مورد سرویس شرکت قرار بگیرند تا کارایی مناسب خود را داشته باشند.

همانطور که می دانید برای اینکه در زمان های گذشته عارضه زردی در نوزادان درمان شود آنها را زیر نور مهتابی قرار می دادند که این امر باعث ایجاد عوارض در بدن نوزاد می شد. گرمازدگی – اختلال در تنفس – شکستن ناگهانی لامپ مهتابی و … از جمله صدمات و عوارضی است که ممکن است در حین استفاده از نور مهتابی رخ دهد. بهتر است به صورت خودسرانه از درمان زردی خودداری کنید.

ما به والدین گرامی توصیه می کنیم برای درمان زردی نوزاد از طریق شیوه های درست اقدام کنند، اجاره دستگاه زردی نوزاد بهترین و ارزان ترین روش و همچنین طبق آمارها معتبرترین روش برای درمان این عارضه می باشد. اگر نوزاد شما به کمک این دستگاه درمان نشود پزشک مربوطه از روش تعویض خون برای درمان استفاده می کند که کمی دردناک تر به نظر می رسد. اگر بخواهید از دستگاه فتوتراپی برای درمان عارضه زردی استفاده کنید شرکت با مشاوره های رایگان و همچنین ارسال رایگان این دستگاه را به مدت سه روز در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید به همراه این دستگاه یک شرت و یک عینک نیز دریافت کنید.

اگر در هنگام استفاده از دستگاه با مشکل مواجه هستید قطعا می توانید به صورت شبانه روزی با شرکت تماس گرفته تا راهنمایی هایی لازم خدمت شما انجام شود. شاید برای ابتدا نحوه عملکرد دستگاه کمی گنگ و نامفهوم باشد اما با تماس با شرکت اجاره کننده به راحتی می توانید دستگاه را راه اندازی کنید.

در صورتی که در هنگام استفاده از دستگاه حس کردید کودک در حال بدتر شدن می باشد بهتر است سریعا با پزشک مربوطه مراجعه کنید. بیماری زردی یک بیماری ساده و رفع شدنی می باشد که امروزه با پیشرفت تکنولوژی و اجاره دستگاه فتوتراپی قابل حل است اما اگر همین عارضه کوچک به موقع پیگیری و درمان نشود می تواند باعث ایجاد بیماری های درمان نشدنی شود.

دستگاه زردی نوزاد

به صورت اجاره ای دارای مزایای زیادی می باشد که می خواهیم در این بخش به آن بپردازیم:

اولین موردی که به آن باید توجه کنید کاهش هزینه های درمان می باشد ، شما با اجاره کردن 72 ساعته این دستگاه می توانید به صورت شگفت انگیزی در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

هزینه های درمان کودک بالا می باشد که با این کار می توان در هزینه ها به میزان چشمگیری صرفه جویی کرد ، اگر دستگاه را به صورت اجاره دستگاه زردی نوزاد تهیه کنید قطعا طول درمان کاهش پیدا می کند و مدت زمان درمان به حداقل می رسد ، اجاره دستگاه زردی نوزاد باعث عدم اتلاف وقت والدین می شود و همچنین بدون نیاز به جدا کردن نوزاد از والدین است. یکی دیگر از مزایای استفاده از این دستگاه قابلیت حمل آن می باشد که به راحتی می توانید در هر کجای منزل که خواستید دستگاه را نصب کنید. کودک به کمک این دستگاه بدون بستری شدن در بیمارستان می تواند درمان شود ، چرا که بیمارستان محل عفونت های مختلف می باشد و کودک به دلیل ضعیف بودن سیستم ایمنی به راحتی به عفونت ها گرفتار می شود.

قطعا با خواندن این مطلب ترغیب شده اید که در صورت بروز عارضه زردی نوزاد به راحتی به فکر اجاره دستگاه فتوتراپی برای درمان باشید چرا که قطعا استفاده از این دستگاه هم از نظر اقتصادی و هم از نظر آرامش خاطر برای والدین به صرفه تر از سایر روش ها می باشد. نکته قابل توجه در این موضوع تقاضای دستگاه از شرکت معتبر می باشد که قطعا باعث می شود تا از نحوه عملکرد دستگاه و استفاده آن راضی باشید. امیدواریم مطالب گفته شده برای والدین گرامی مفید واقع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *