آموزش وردپرس

آموزش ساخت صفحه درباره ما استاندارد

آموزش طراحی اصولی صفحه درباره ما

در آموزش وردپرس امروز به صفحه درباره ما در وردپرس و قالب وردپرس خواهیم پرداخت و شما را با نحوه صحیح  ساخت این صفحه که اهمیت فراوانی دارد آشنا می کنیم یک طراح سایت حرفه ای سعی میکند به کوچکترین موضوعات در سایت خود اهمیت داده و برای آن برنامه ریزی و هدف داشته باشد این موضوع به خودی خود می تواند از میزان تسلط دقت و سلیقه طراح سایت ما را مطلع کند.

قبل از هرچیز باید بگویم که بر خلاف تصور اکثر دوستان یکی از مهم ترین و اساسی ترین صفحاتی که در سایت وجود دارد و باید به آن توجه کرد صفحه درباره ما می باشد. اما متاسفانه کمتر کسی به این صفحه اهمیت میدهد

در صورتی که این صفحه نوعی رزومه و معرفی شما برای مشتریانتان است. و به زبانی رساتر می توان گفت که تمامی اعتبار سایت (سایت های شخصی، شرکتی،فروشگاهی و…) به این صفحه برمیگردد و میتواند تعیین کننده باشد.

قالب وردپرس صفحه درباره ما در سایت

به صفحه درباره ما در سایت و قالب وردپرس صفحه About Us نیز گفته می شود. معمولا همراه با قالب وردپرس ارائه شده همچنین صفحه ای نیز ارائه میشود یا گاهی اوقات بعد از خرید قالب وردپرس میبینید که یک برگه با این اسم وجود دارد که برای نمایش و معرفی کردن اصولی خدمات و وبسایت میباشد. شاید در آماربازدیدهایی که از سایتها می گیرند صفحه درباره ما نسبت به دیگر صفحات مانند محصولات، خدمات، وبلاگ و دیگر بخش ها،از  اهمیت کمتری برخوردار باشداما زمانی اهمیت این صفحه بررسی میشود که کاربر سایت تبدیل به مشتری شده و میخواهد اطلاعاتی درباره شما یا نوع کسب و کارتان دریافت کند. در آن لحظه است که باید شما اطلاعاتی شکیل و درست را در اختیارشان قرار دهید.

حالا باید ببینیم چه نکاتی می تواند این صفحه را برای ما بهبود بخشد و از چشم بیننده آن را جذاب کند

[quote bgcolor=’#eec700′ color=’#ffffff’ bcolor=’#ffffff’]

تیم وبمستر 98 در با هدف پیشبرد شما در زمینه سایت سعی می کند که با زبانی ساده و گویا شما را در طراحی و مدیریت سایتتان حرفه ای گند و امیدوار است که مطالب را به نحوی آسان و گویا در اختیار شما قرار دهد، در این آموزش وردپرس با ما همرا باشید

[/quote]

صفحه درباره ما

صفحه درباره ما

نکاتی در مورد بهبود وضعیت صفحه درباره ما عدم استفاده از تبلیغات

تبلیغات ممنوع

طبیعتا صفحه درباره ما تشکلی شده از  اطلاعاتی در مورد سایت، اشخاص و کارکنان و شاید خدمات .

اینکه شما در این صفحه از تبلیغات استفاده کنید به معنای از دست دادن مشتری خود در یک قدمی خودتا هستید .

چراکه زمانی که مشتری به این صفحه وارد می شود برای شناخت بهتر شما است و رو برو شدن با چنین موضوعی تنها اعتماد او را از بین می برد. اگر دوست دارید مشتریانتان را از دست ندهید هرگز و هرگز در صفحه درباره ما خود  از تبلیغات استفاده نکنید این صفحه در سایت فقط و فقط برای ارتباط بهتر با مشتریان

نیاز و هدف مشتری خود را بشناسید

یکی از مهم ترین کارهایی که در این صفحه باید انجام داد شناسایی نیاز و هدف ما برای مشتریان است تا بتوانیم کاربری که وارد سایت می شود را راهنمایی کنیم و به هدفش نزدیگتر کنیم

بگذارید این موضوع را در قالب یک مثال مطرح کنم.:

اگر شما  یک طراح و توسعه دهنده وب باشید ،ما شما را بررسی میکنیم؛

در چنین سایتی کاربر منتظر مشاهده  نمونه کارها، نرم افزارهای مورد استفاده و سابقه فعالیت شما می باشد و برایش میزان اهمیت بالایی دارد

اکثر افراد و مشتریان بدنبال شخصی هستند که مدرک دانشگاهی معتبر، نمونه کارهای مناسب و خلاقیت کافی داشته باشد و بهترین مکان برای ارائه این اطلاعات صفحه درباره ما یا درباره شرکت خواهد بود.

از ادبیات مناسب استفاده کنید

اینکه شما از چه اادبیات مناسب و ایده آلی استفاده کنید نیازمند مطالعه و شناخت و نوع کسب و کار خود شما است.

استفاده از ادبیات مناسب مستلزم شناخت مشتریان هدف، گروه سنی و زمینه فعالیت شرکت می باشد.

این ادبیات مناسب در صفحه درباره ما میتواند موجب ایجاد شناخت نسبی و اعتماد در مشتریان ما می گردد.

بهتر است این موضوع را هم با یک مثال ساده برایتان تشریح کنیم. اگر شما وارد کننده تجهیزات فنی و مهندسی هستید  پسمعرفی شرکت های همکار، ارائه گواهی معتبر نمایندگی و محیط کاری و تعداد کارمندان شرکت در صفحه درباره ما میتواند مشوق مناسبی برای همکاری افراد با شما باشد.

تصاویر مناسب در صفحه درباره ما خود بگذارید

همیشه حالت دیداری می تواند تاثیر فراوان و بهتری بر بیننده و کاربر یا مشتری سایت شما بگذارد برای بیان داستان خود و یا شرکتتان میتوانید از تصاویر مناسب که مرتبط به شماست و معرف شماست استفاده کنید، ارائه عکس هایی از محیط شرکت و کارخانه، همایش ها و نمایشگاه هایی که در آنها فعالیت داشته اید و یا حتی عکس پرسنل و مدیران شرکت در صفحه درباره ما میتواند این  تاثیر را برای ایجاد ارتباط و شناخت  شما داشته باشد.

نظرات مشتریان برگزیده خود را در این برگه تحت قالب وردپرس نمایش دهید

مشتریان زمانی که رضایت مشتریان شما را ببینند و یا فعالیت شما و تعاملتان با مشتریان را ببینند بهتر می توانند با شما ارتباط بر قرار کنند صفحه درباره ما محل مناسبی برای معرفی مشتریان برگزیده شما  و نظرات آنها در مورد شرکت و یا سایت شما است. این اماکان را فراهم کنید و از مشتریان خود بخواهید که نظر خود را در چند سطر کوتاه درباره شرکت شما و نحوه ارائه خدمات بنویسند و بخش ویژه ای در صفحه درباره ما به آن اختصاص دهید.

با انجام تنها چند نکته کوتاه و آسان می بینید که یک گام به سمت سایتهای حرفه ای رفته اید و توانسته اید مشتریان بیشتری را جذب خود کنید . همیشه به نکات کوچک سایت خود توجه داشته باشید و آنها را از قلب نیندازید.

ممنون از همراهی شما با این بخش از آموزش وردپرسدر صورت هر گونه سوال لطفا سوال خود را در قسمت نظرات مطرح بفرمایید. همچنین اگر قصد خرید قالب وردپرس برای سایت خود از یک منبع معتبر را دارید می توانید به دسته بندی قالب وردپرس در سایت وبمستر98 مراجعه بکنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *