آموزش سئو - آموزش انجام سئو سایت, ابزار سئو, تکنیک های سئو

الگوریتم Possum گوگل – الگوریتم موش کور گوگل

الگوریتم Possum گوگل

در این جلسه از آموزش وردپرس می خواهیم شما را با یکی از روش های چگونگی سنجش سایتتان توسط گوگل صحبت کنیم و شما را با آن آشنا کنیم، گوگل برای سنجش سایت شما از الگوریتم های مختلفی استفاده می کند که اسم یکی از این الگوریتم ها الگوریتم Possum گوگل می باشد.

الگوریتم Possum گوگل

الگوریتم Possum گوگل

الگوریتم Possum گوگل

به مبحث سنجیدن سایت شما ورتبه دهی سایت توسط گوگل سئو گفته می شود که هر چه سئو سایت شما قوی تر باشد شما در صفحات گوگل بهتر دیده می شوید برای اینکه بتوانید از نظر گوگل تایید شوید باید یک سری از قوانین و قواعد را رعایت کنید که توسط گوگل در قالب الگوریتم ایجاد شده.

یکی از تازه ترین و مهم ترین الگوریتمها ، الگوریتم Possum گوگل است. این الگوریتم به سئو محلی یا لوکال نیز معروف می باشد.

توسط سئو محلی گوگل به شما کمک می کند که هنگام جستجو کسب و کارهای نزدیک محل کار خود را پیدا کرده و به آنها دسترسی داشته باشید.

سئو محلی گوگل برای وبمسترها و کاربران بسیار شگفت انگیز و عالی است. چراکه  وبمسترها می توانند مشتریان و کاربران نزدیک به موقعیت خود را پیدا کنند در نتیجه شانس موفقیت آن ها بیشتر خواهد شد. از طرف دیگر، کاربران درباره موضوعی که سرچ می کند، مواردی که به مکان و محل زندگیش نزدیکتر است دسترسی پیدا می کند. این موضوع یک امتیاز مثبت سئو محلی برای هر دو گروه محسوب می شود.

الگوریتم Possum گوگل که در سال ۲۰۱۶، آخرین به روز رسانی آن انجام شد و گوگل رسما آن را معرفی نمود.

دلیل نام گذاری این الگوریتم چیست؟

گاهی در وبمستران تجارت الکترونیک مشکلاتی پیش می آید که تمام فعالیتهای و GMB سایت را از دست می دهند. زمانی که این اتفاق می افتد وبمستران فکر می کنند که اطلاعات خود را به طور کامل از دست داده اند ، درواقع این اطلاعات از بین نرفته و تنها فیلتر شده است. و این دلیل نام گذاری الگوریتم است . چرا که سیستم خود را به موش مردگی میزند و این اصطلاح موجب شده تا الگوریتم به این نام معرفی شود.

تاثیر الگوریتم Possum گوگل در سئو و بهینه سازی وردپرس

آنچه ما از تغییرات در گوگل مشاهده می کنیم تغییر در رتبه‌بندی 3-pack و Local Finder می باشد که شامل شامل نتایج جستجوهای محلی و Google Maps است. امام متخصصان در این زمینه از بروز رسانی بزرگتر و دقیق تری صحبت می کنند که تغییرات ارگانیکی را به وجود می آورد.

این تغییرات نه تنها در جست جو تنوع ایجاد می کنند، بلکه از ارتبه بندی اسپم ها در نتایج گوگل نیز جلوگیری می کنند.

میتوان این بروزرسانی را از بزرگترین بروزرسانی ها و تغییرات گوگل محسوب کرد که از سال 2104 تا به امروز اتفاق افتاده است. که از مهم ترین اتفاقاتی که در بروزرسانی اتفاق افتاد فیلترهای اعمالی گوگل بر نتایج جستجوهای محلی است.

میتوان گفت وظیفه الگوریتم Possum به شرح زیر است:

  • نتایج سئو محلی را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد و باعث تنوع در نتایج محلی می شود.
  • الگوریتم Possum نتایج سئو ارگانیک را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. منظور از سئو ارگانیک این است که سئوکاران باید از روش های کاملا واقعی و طبیعی برای بهینه سازی سایت خود استفاده کنند.
  • همانطور که مشاهده میکنید گوگل هر ساله بیشتر و بیشتر تلاش دارد تا راه را برای کسب و کار های نوپا و تازه ایجاد شده اما قدرتمند در دنیای مجازی را باز کند.

[quote bgcolor=’#eec700′ color=’#ffffff’ bcolor=’#ffffff’]

این آموزش وردپرس می تواند بیشتر از این باشد و اطلاعات و تغییرات زیادی که اتفاق افتاده را به بحث و چالش بکشد،ولی تیم وبمستر98 تنها قصد معرفی الگوریتم و آشنایی شما را با آن دارد و ذکر این نکته که این الگوریتم به تمام سایتها مربوط می شود و مختص قالب وردپرس نیست ضروری است، در روزهای آتی اطلاعات بیشتری را برای شما در این زمینه قرار خواهیم داد . موفق و پیروز باشید.

[/quote]

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “الگوریتم Possum گوگل – الگوریتم موش کور گوگل

  1. کوتاه کننده لینک گفت:

    ممنونم بسیار عالی بود باسپاس فراوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *