وبمستر98 فراتر از یک سایت و تشکیل شده از  مجموعه ای قدرتمند برای وبمستران در همه حوزه ها میباشد و ما یک راهنما و همیار برای وبمستران در داخل ایران و خارج کشور میباشیم. هدف ما ارائه خدماتی متفاوت به شما میباشد که شما را از سایر رقبا متمایز میکند بخاطر همین در کنار مجموعه وبمستر98 چندین مجموعه فعال دیگر برای ایجاد خلاقیت در بین وبمستران مشغول فعالیت هستیم که میتوان در این بین به آژانس خلاقیت و شبکه دیزاین برای همه طراحان  که به زبان انگلیسی و فارسی میباشد اشاره کرد.

وبمستر به چه معناست؟

وبمستر به طراحان و توسعه دهندگان وب‌سایت، مدیران وب‌سایت و وبلاگ و تمامی افرادی که در مدیریت یک وبگاه نقش دارند گفته می‌شود.

حیطهٔ وظایف وبمستر بسیار وسیع و متنوع می‌باشد به طوری که به نسبت هدف وب‌سایت ممکن است در حیطهٔ فعالیت وب مستر تغییراتی ایجاد شود. به عنوان نمونه از مدیریت محتوای سایت تا مدیریت سرور و یا هر دوی اینها ممکن است جزئی از وظایف وبمسترها باشد.

اهداف وبمستر98 :

مجموعه ما خدمات و سرویس های متنوعی همچون: طراحی اختصاصی سایت ، طراحی قالب و فروش در مارکت های جهانی مانند envato ، ترجمه و فارسی سازی قالب های انگلیسی برای ایرانیان، پشتیبانی از سایت ها، فروش هاست و دامنه، طراحی قالب و افزونه برای سایت های ایرانی، ماژول نویسی و قالب نویسی برای انواع سیستم های مدیریت محتوا، سئو و بهینه سازی سایت ، تهیه فیلم های آموزشی میباشد.

وبمستر98 اولین دامنه ایرانی

شروع آدرس دامنه وبمستر98 مربوط به سال 1998 میباشد و قدیمی ترین دامنه ایرانی و فارسی زبان را ما داریم (برای اثبات میتوانید به سایت archive.org مراجعه بکنید) و بعد از چند سال این دامنه توسط ما خریداری شد و سایتی که در حال حاظر مشاهده میکنید راه اندازی شد.

لوگوی وبمستر98

وبمستر 98

وبمستر 98

لوگوی وبمستر98 معرفی کننده کل سایت میباشد، شاید خیلی ها در همان لحظه اول مشاهده لوگو به فکر درمان و چاره بی افتند که دقیقا هدف ما نیز همین میباشد، با خدماتی که ما ارائه میکنیم بهترین چاره را برای وبمستران معرفی میکنیم و درمانی برای مشکلات وبمستران میباشد کسانی که با پشتیبانی وبمستر98 کار کرده اند دقیقا با این مورد آشنایی دارند و این مورد را حس کرده اند. همچنین عدد W در وسط ولین کلمه شروع دامنه ما Webmaster98 میباشد همچنین بال های پرنده در وسط عکس نیز به همان معنی فلسفی آن مفهوم آزادی را بیان میکند.

فروش بالا و پایین دارید اما این مشتری است که می ماند.

درباره مدیریت:

هیوا اعزامی هستم، با بیش از 5 سال سابقه طراحی با مدرک کارشناسی نرم افزار از دانشگاه تبریز و علاقه مند به دنیای اپن سورس و وردپرس