وبلاگ

فریت بار چیست؟ هزینه ارسال بار هوایی از فرودگاه امام خمینی

فریت بار کیپه

فریت بار مسافری کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد.

واردات و صادرات خود را از طریق فریت بار مسافری کیپه با صرفه جویی در وقت و بهینه سازی ارسال کنید. جلوگیری از توقف کارخانه یا بورس اوراق بهادار در فروشگاه پوشاک. ارسال ارزانی با پیک مونتاژ، نمونه برای یک نمایشگاه تجاری یا به مشتریان بالقوه. ارسال کالاها یا کالاهای فاسد شده و فوری و فاقد تاریخ انقضا کوتاه. آنچه لازم دارید را به ما بگویید و تیم تخصصی ما در صورت لزوم با مراقبت از کلیه مراحل مربوط به پروسه فریت بار مسافری آن را به فرودگاه مورد نظر تحویل می دهد. 

فریت بار

 خدمات حمل و نقل هوایی

اگر اولویت شماره یک شما کاهش زمان حمل و نقل به حداقل است خدمات درب به درب ما می تواند کالاهای شما را از انبار شما به مقصد نهایی منتقل کند. این مناسب برای محموله های برنامه ریزی شده از مواد یا محصولات مهم است علاوه بر این تیم های ما 24 ساعت شبانه روز 365 روز در سال آماده مراقبت هستند تا از هر شرایط غیرمنتظره ای مراقبت کنند. ما می توانیم محموله های فوری را در مدت کوتاهی مانندتوقف کارخانه قطعات یدکی برای صنعت فریت بار مسافری (هواپیما در زمین) یا تجهیزات پزشکی برای یک بیمارستان انتخاباتی درکشور های جهان هماهنگ و سازماندهی کنیم.

خدمات درب به درب

ما می توانیم حمل و نقل هوایی شما را از ابتدا تا به پایان برسانیم، از انبار شما گرفته تا درب ورودی مشتری، از جمله مراحل گمرک. بیش از 40،000 فرودگاه در سراسر جهان وجود دارد و انواع مختلفی از اتصالات ارائه شده وجود دارد بنابراین می توانید کالاهای خود را بصورت درب به درب بفرستید و زمان ترانزیت را ساده تر کنید.

فریت بار

سرویس های ویژه

بعضی از محموله ها نیاز به مراقبت ویژه خاصی دارند. با خدمات پیک مسافربری ما کارکنان متخصص فریت بار مسافری ما می توانند در اولین پرواز در دسترس به مقصد مورد نیاز شما پرواز کنند و در صورت لزوم شخصاً کالا را تحویل و تحویل دهند. ما می توانیم پروازهای ویژه ای را ترتیب دهیم، و هواپیما هایی را که در آن کالاهای شما تنها اولویت دارند، ترتیب دهیم تا بتوانیم دسته های بزرگ کالا را سریع به مقصد موردنیاز بفرستیم، در صورت وجود محدودیت های فضا در فصل های طولانی یا مشکلات محدود. از طرف دیگر، می توانیم هواپیما را به هر فرودگاه دنیا ارسال کنیم تا کالاهای شما را جمع آوری کرده و آنها را به امکانات یا محل مشتری شما تحویل دهیم.

ارسال بار هوایی کیپه

برای خرید و فروش عملیاتی که در آن بیش از دو شرکت درگیر هستند، ما بطور مستقیم از محل مبدا به مقصد حمل می کنیم و از کدورت عملکرد اطمینان می دهیم تا هزینه ها را کاهش دهیم. حمل و نقل کالا بسیار بیشتر از انتقال بسته ها از اینجا به آنجا است. هرچه شرکت های بیشتری به بازار جهانی مهاجرت می کنند، انتظار دارند یک سرویس حمل و نقل کالا برابر با وظیفه پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد خود را داشته باشند. تحویل کالا به عنوان ارائه دهنده حمل و نقل و تدارکات کافی نیست.

برای رسیدن به موفقیت، درک درستی از آنچه که واقعاً مورد نیاز است می باشد و سپس طیف گسترده ای از خدمات برای برآورده کردن آنها. به همین دلیل می توانید برای ارائه اطلاعات بیشتر به فریت بار مسافری کیپه اعتماد کنید. ما فراتر از ارائه راه حل های حمل و نقل سنتی و لجستیکی هستیم. ما با یک تحلیل دقیق از نیازهای شما شروع می کنیم. سپس ما راه حلی را تهیه می کنیم که از فناوری های یکپارچه شبکه جهانی و خدمات پیشنهادی ما برای رفع نیازهای شما استفاده می کند. و با تغییر محیط کسب و کار  کیپه به گونه ای ساخته شده است که به سرعت تطبیق یابد تا بتواند نیازهای در حال تحول بهتر شما را بهتر ارائه دهد.

فریت بار مسافری

فریت بار مسافری کیپه به عنوان یک فرستنده حمل و نقل بین المللی از مواردی چون اسناد، بیمه، بسته بندی و انبارداری کمک می کند و انواع روش های حمل و نقل را متناسب با نیازهای مشتری ارائه می دهد. ما در تلاش هستیم تا مشتریان خود را از هرگونه مسئولیت در هر محموله حمل و نقل، از جمله کلیه اسناد و مدارک مورد نیاز، مسئولیت پذیر کنیم. ما رزرو های مورد نیاز را انجام می دهیم و تا پایان کار پیشرفت حمل و نقل را دنبال می کنیم. شبکه گسترده مخاطبین بین المللی و دانش تخصصی ما در مکان های صنعت حمل و نقل بین المللی کیپه در موقعیتی است که می تواند تمام نیازهای حمل و نقل شما را برطرف کند.

قیمت و نحوه ارسال بار هوایی

حمل بار با هواپیما با kipeh باعث می شود کالاها با سرعت و کارایی بهینه حرکت کنند. ما با شرکتهای هواپیمایی اصلی جهان قرارداد داریم که هر ماه فضای ایمن را در بسیاری از پروازها فراهم می کند. خدمات جهانی، درب به درب ما شامل ترخیص کالا از گمرک و حمل و نقل داخل کشور. انتصاب ما به عنوان نماینده رسمی هواپیمایی توسط انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی ما را قادر می سازد تا از طریق خطوط هوایی صورتحساب های هوایی را صادر کنیم.

حمل و نقل هوایی کیپه

حمل و نقل هوایی تضمین می کند که محموله های سنگین، بزرگ و دشوار شما از مراقبت های مورد نیاز خود برخوردار شوند. ما سطح بالایی از تخصص فنی را ارائه می دهیم و خدمات حمل و نقل کل را برای اطمینان از بهترین برنامه عملیاتی ممکن برای حمل و نقل در اختیار شما قرار می دهیم. این سرویس ها متناسب با اهداف شما از پیش برنامه ریزی بارگیری و تخلیه بار شما شخصی سازی می شوند. ما 24 ساعت شبانه روز، هفت روز در هفته در دسترس هستیم.

فریت بار تجاری به سراسر دنیا

بسته به نیاز و اولویت های شما، محموله شما بصورت انحصاری یا همراه با سایر محموله ها قابل حمل است. شما سریعترین پاسخ ممکن را برای سوالات حمل و نقل خود دریافت خواهید کرد، و شبکه قدرتمند ما از نمایندگان سرعت حرکت محموله شما را تسریع می کند و به مستندات مورد نیاز می پردازند. موفقیت ما حاصل برقراری روابط قابل اعتماد و طولانی مدت با مشتریان، نمایندگان و شرکتهای بزرگ بین المللی است. ما با نیازهای متنوع شما تنظیم می کنیم و راه حل های خلاقانه ای را برای چالش های مختلفی که هنگام حمل و نقل بوجود می آیند ارائه می دهیم. اگر به دنبال حداکثر انعطاف پذیری، بهترین تخصص فنی، قیمت گذاری و تعهد بی نظیر به خدمات در محموله های خود هستید باید با ما صحبت کنید برای اینکار کافیست با کیپه تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *