آموزش وردپرس, مقالات وردپرس, وبلاگ

نمایش کامل مطالب فقط برای کاربران عضو در وردپرس – VIP کردن مطالب در وردپرس

نمایش کامل مطالب فقط برای کاربران عضو

یک وبمستر هوشمند همیشه سعی میکند تا بازدیدکنندگان سایت خود را تبدیل به کاربران همیشگی بکند، از طریق نوشتن مطالب و محتوای خوب، ایمیل مارکتینگ و… که یکی از روش های موثر در این راه نمایش کامل مطالب فقط برای کاربران عضو در وردپرس میباشد که بازدیدکنندگان سایت شما برای اینکه بتوانند همه مطالب و پست های شما را کامل مشاهده بکنند مجبور هستند که در سایت شما ثبت نام بکنند، این مورد زمانی بدرد میخورد که شما واقعا مطالبی ناب و خاص داشته باشید که در سایت های رقیب هم همانند آن وجود نداشته باشد، همچنین در این روش فرقی نمیکند که شما از کدام قالب وردپرس استفاده میکنید.

جذب کردن کاربران و تولید محتوایی که کاربران به آن نیاز داشته باشند میتوانید بر سایت شما تثایر بسیار زیادی داشته باشد و شما از داشتن مشتریان همیشگی لذت ببرید بخاطر همین از ترفند هایی برای اینکه کاربران خودتان را ثابت بکنید باید استفاده بکنید

مزایای نمایش کامل مطالب فقط برای کاربران عضو در وردپرس

شما کاربران ثابت خواهید داشت که همیشه به سایت شما سر میزنند و بدلیل اینکه در سایت شما ثبت نام کرده اند سایت شما در ذهن آن ها مانده است و اگر قرار باشد در آینده به سایتی مشابه بروند سایت شما را انتخاب خواهند کرد. شما در هنگام ثبت نام ایمیل کاربران خود را میگیرید که در آینده میتوانید با استفاده از ایمیل مارکتینگ براحتی سود بسیار زیادی به دست آورید و…

نمایش کامل مطالب فقط برای کاربران عضو در وردپرس

در روشی که آمازش داده میشود بهترین روش انتخاب شده است به نحوی که بدون در نظر گرفتن اینکه شما در سایت خودتان از کدام قالب وردپرس استفاده میکنید یا چه افزونه هایی در سایت شما نصب شده اند میتوانید از روش زیر استفاده بکنید، همچنین بدلیل اینکه این روش بدون استفاده از افزونه میباشد و هیچ فایل دیگری در اون فراخوانی نشده است موجب کاهش سرعت در سایت شما نمیشود.

آموزش  VIP کردن مطالب در وردپرس

برای نمایش کامل مطالب فقط برای کاربران عضو در وردپرس شما باید به پوشه قالب وردپرس فعال در سایت خودتون مراجعه بکنید که در مسیر wp-content/themes قرار دارد، و در پوشه قالب خودتون همه فایل های مورد نیاز قالب را میتوانید مشاهده بکنید همانند فایل functions.php که ما در این آموزش به این فایل نیاز داریم. در صورتی که در پوشه قالبتون این فایل ها را پیدا نمیکنید، از پشتیبان قالبتون درخواست بکنید تا براتون مسیر این فایل ها رو مشخص بکنند.

هم اکنون فایل functions.php را برای ویرایش کردن باز بکنید و کد زیر را به آن اضافه بکنید:

function mw_user_only( $atts, $content = null ){
if( null != $content && current_user_can('read') ){
return $content;
} else {
$mylink = get_permalink();
return '<br/>[ <font color=red>برای دریافت فایل <a href=/wp-login.php?redirect_to='.$mylink.'>وارد شوید</a> و یا <a href=/wp-login.php?action=register>ثبت نام</a> کنید! </font> ]';
}
}
add_shortcode('webmaster98', 'mw_user_only');

همانطور که در کد های بالا مشخص میباشد، ما یک شورت کد معرفی میکنیم به نام webmaster98 که اگر این شورت کد را باز بکنیم، تا زمان بستن ان هر کد دیگری که داخل آن قرار دهیم را فقط به کاربران عضو شده در سایت نمایش میدهد.

[quote bgcolor=’#1f8ec1′ color=’#ffffff’ bcolor=’#ffffff’] اگر در سایت خودتون افزونه های افزایش امنیت وردپرس رو نصب کرده باشد که آدرس ورود به پیشخوان رو تغییر داده باشد را نصب کرده باشید بدلیل مشکل ناسازگاری با این شورت کد ، موجب میشود تا شورت کد های ما بدرستی کار نکنید برای اینکه این مشکل را رفع بکنید، آدرس صفحه لاگین خودتان را باید در کد بالا جایگزین کد مقابل href= بکنید [/quote]

آموزش VIP کردن مطالب در وردپرس بعد از اضافه کردن کد بالا

بعد از اینکه کد های بالا را در سایت خودتان اضافه کردید باید از این کد استفاده بکنید، همانطور که در بالا هم گفتیم کد بالا برای ما یک شورت کد را درست میکند که هر محتوایی را ما در داخل این شورت کد قرار دهیم فقط برای کاربران عضو شده در سایت نمایش داده میشود و مابقیه کاربرانی که بصورت مهمان یا بازدیدکننده تازوه وارد به سایت شما مراجعه میکنند قادر به مشاهده محتوا نیستند.

دستور کلی استفاده از Vip کردن مطالب در وردپرس:

[webmaster98]
هر محتوایی که در این بین قرار دهید فقط برای بازدیدکنندگان ثبت نام کرده نمایش دداه میشود
شما میتوانید فیلم ، صوت، آهنگ و... را در این قسمت قرار دهید.
[/webmaster98]

بصورت کلی هر عبارتی که بین [webmaster98] و [/webmaster98] قرار بگیرد فقط برای کاربران عضو شده در سایت شما نمایش داده میشود.

با تشکر از همراهی شما در این مقاله آموزش وردپرس اگر سوال یا مشکلی دارید در قسمت نظرات مطرح بکنید تا راهنمایی شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *