آموزش وردپرس

page authority چیست؟ و نحوه افزایش پیج آتوریتی

هنه چیز درباره دامین آتوریتی

در این آمورش ما می خواهیم با تعریف page authority چیست؟ و نحوه افزایش پیج آتوریتی در وردپرس به چه صورتی می باشد . اما آیا مفهوم صحیح آن را فهمیده ایم ؟ پس بهتر هست اکنون به معنی درست اعتبـار صفحه یا اتوریته (page authority) پرداخته و در ادامه نکاتی جهت برطرف کردن آن معرفی می کنیم. برای پی بردن به اهمیت افزایش اعتبار صفحات در صفحه (page authority) . شما می توانید با این آموزش در ادامه این مطلب بیشتر آشنا خواهید شد و پاسخ سوال page authority چیست؟ و نحوه افزایش پیج آتوریتی را دریافت خواهید کرد.

page authority چیست؟ و نحوه افزایش پیج آتوریتی

به طور معمول بالا بردن صفحه یا اتوریته مساوی با مقدار شانس معرفی سایت به کاربران توسط گوگل هست و با یک عدد بین ۱ تا ۱۰۰ معرفی می شود . سایت با اعتبـار صفحه زیاد هماهنگ است هست که در نتیجه جستجوی گوگل رتبه اول یا دوم را به خود میدهد. ولی اگر اعتبـار صفحه پایین باشد ممکن است که در صفحه اول گوگل و یا اصولا در نتایج گوگل نباشد . دقت کنید که ایـن اعتبـار جهت هر صفحه سنجیده می شود و مقدار یکسانی در کل سایت ندارد. همچنین اینکه شما در سایت خود از کدام قالب وردپرس و افزونه ها استفاده میکنید در آتوریتی سایت شما تاثیری ندارند.

اهمیت صفحه page authority چطور محاسبه می شود ؟

محاسبه میزان اعتبار صفحه کار مشکلی هست چون عوامل زیادی برآن تاثیرگذارند و نمیتوان تنها یک علت را در آن اثر گذار دانست. محتوای متنی مناسب؛ لینک‌های خارجی به صفحه و تگ عکس ها بیشترین ارزش را در اعتبـار صفحه خواهند داشت.

اشتراک گذاری مطالب سایت در شبکه‌های اجتماعی و لینک ساختن داخل صفحات سایت میتواند ارزش صفحه‌های را بیشتر کند.

بالابردن اعتبار صفحات در وردپرس

بالابردن اعتبار صفحات در وردپرس

روش های اضافه شدن ارزش به  صفحه و نحوه افزایش پیج آتوریتی

صفحاتی وجود دارند که مشخصا ارزش زیادتری دریافت میکنند؛ برای مثال ارزش صفحه وبلاگ در مقایسه با صفحه دربـار ه ما به مراتب بالاترهست چون مطالب آن جدید میشوند؛ اشخاص دیدگاههای خویش را در آن معرفی میکنند و مقدار کار و بازدید زیادتری دارد. ارزش دامنه که بعنوان ارزش جهت کل سایت در نظـر گرفته می شود ارزش بالایی دارد اما با افزوده شدن اعتبـار صفحه ها شانس زیادتری جهت موفقیت خواهید داشت.

محتوا در افزایش پیج آتوریتی

جهت حرف در هر زمینه‌ای که به سئو ربط دارد در نهایت به کیفیت محتوای سایت و استفاده از عکس و متن در کنار هم میرسیم؛ اتوریته از ایـن قاعده نیست. محتوای صفحات خویش را تا میزان امکان پربـار و با کیفیت کنید . گوگل رضایت کاربران و ارزش صفحه را بالا خواهد برد. سئو در سال‌های اخیر از مباحث تکنیکال و یخورده فاصله گرفته و بیشتر به سمت معیارهای کیفی و بازاریابی محتوایی حرکت می کند .

استفاده از تگ تصویر

وقتی بود که گوگل هیچ ارزشی به عکس های موجود در صفحات سایت نمیداد . ولی اکنون راه های زیادی جهت پیدا کردن عکس های در اینترنت وجود دارد؛ پس با برچسب گذاری تصاویر (tag alt) بالا بردن اعتبار صفحه خود استفاده کنید . در واقع ایـن امر نشانگر رعایت اصول نگارشی و ارائه تجربه کاربری (UX) بهتر به کاربران سایت از طرف شماست . موتورهای جستجو نمی‌توانند فرق بین متن و تصویر را تشخیص دهند و با استفاده از تگ alt به آنان کمک می‌کنید که داخل سایت را بهتر ایندکس کـرده و تحت تاثیر محتوایی صفحات سایت شوند.

مقالات را آپدیت کنید

شاید فکر می کنید مطالب قدیمی اعتبار سایت را پایین میاورد که جواب خیر است . روزنامه‌ای را تصور کنید که سه ماه از تاریخ آن میگذرد؛ آیا مقالات آن برای شما قابل استناد هست یا ارزش خواندن را دارد؟ بروزرسانی مرتب صفحه و ایجاد تغییرات در آن ارزش صفحهرا بالا می برد  و درست به همین علت هست که وبلاگ ارزش زیادتری کسب می نماید . گوگل هر روز  اعتبارزیادتری جهت محتوای تازه و آپدیت صفحات سایت‌ها قائل شده و به سایت‌هایی با محتوا تازه مقام بهتری در صفحه نتایج جستجوی خود می‌دهد. آپدیت سایت صرفا به معنای تولید صفحات جدید برای یک سایت نیست؛ بلکه با تغییر و تکمیل مطالب قدیمی صفحات سایت می توانید آن را آپدیت کرد و در نگاه گوگل سایتی پویا و ارزشمند به نظـر رسید.

همکاران خویش را بشناسید

در حوزه کار در اینترنت مسلما اشخاص زیادی مشغول به کار هستند ؛ آنها را از طریق جستجو گر پیدا کنید و با هم مطابقت دهید؛ سایت‌های همدیگر را در صفحات خود ارجاع دهید و در مورد همدیگرمطلب بنویسید؛ با ایـن کار سریع ارزش صفحه بالا خواهد رفت.

تعیین کردن ارزش صفحه

بالابردن اعتبار صفحات در وردپرس

بالابردن اعتبار صفحات در وردپرس

جهت رسیدن به صفحه اول گوگل و نتایج بالایی آن نیاز به اعتبـار صفحه مناسب دارید؛ همچنین اگر میخواهید که وضعیت الان سایت خویش را ببینید و با رقبای اصلی خود مقایسه کنید از وسائل Open Site Explorer شرکت MOZ استفاده نمایید؛ که مقدار ارزش صفحه و ارزش کلی سایت را به نشان میدهد.

3 دیدگاه در “page authority چیست؟ و نحوه افزایش پیج آتوریتی

 1. ارش گفت:

  لایک داری به مولااااااااا

 2. میلاد گفت:

  با تشکر عالی بوووووووووووووووووووووود
  موفق باشید

 3. کوتاه کننده لینک گفت:

  با تشکر بهترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *