آموزش وردپرس

ارسال مطالب قالب وردپرس به واتس آپ

همان طور که می دانید شیر شدن یا اشتراک گذاری مطالب سایت شما در شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و واتس آپ که کاربران آنلاین زیادی دارد می تواند به پیشرفت سایت شما چه از نظر جذب بازدید کننده و چه از نظر سئو و بهبود رتبه سایت در موتور های جستجو کمک کند. تیم آموزشی وبمستر 98 قصد دارد در این آموزش وردپرس کدی را برای ارسال مطالب قالب وردپرس به واتس آپ بدون افزونه به شما معرفی کند که به وسیله آن می توانید به سادگی دکمه انتشار مطالب قالب وردپرس خود در واتس اپ Whatsapp را ایجاد کنید.

پیام رسان واتس‌ آپ به عنوان یکی از محبوب‌ترین شبکه های اجتماعی حال حاضر، تا کنون توانسته کاربران آنلاین زیادی را به خود جذب کند. با استفاده از واتس آپ می توان پیام متنی ارسال کرد و یا اقدام به برقراری تماس صوتی و تصویری نمود.

ارسال مطالب قالب وردپرس به واتس آپ با کدنویسی

برای ارسال مطالب قالب وردپرس به واتس آپ بدون افزونه از یک قطعه کد ساده و بدون دردسر استفاده می شود که در ادامه این آموزش وردپرس به آن می پردازیم.

کد اشتراک گذاری مطالب وردپرس در واتس آپ

برای اشتراک گذاری مطالب قالب وردپرس در واتس آپ بدون نیاز به افزونه کافی است که لینک زیر را در انتهای متن مطالب و پست های سایت خود قرار دهید :

whatsapp://send?text=<?php the_permalink(); ?>

همچنین شما می توانید با قطعه کد html به سادگی لینک بالا را بر روی یک متن قرار دهید. به عنوان مثال :

<a href="whatsapp://send?text=<?php the_permalink(); ?>">ارسال در واتس آپ</a>

حالا اگر قطعه کد بالا را به فایل Single.php در قالب وردپرس سایت خود، بعد از the_content اضافه کنید، متن ارسال در واتس آپ بعد از محتوای مقاله وردپرس شما نمایش داده خواهد شد و کاربر به راحتی با کلیک بر روی این لینک وارد واتس آپ شده و در آنجا باید انتخاب کند که این لینک را برای چه فرد یا گروهی ارسال شود.

ارسال مطالب قالب وردپرس به واتس آپ با افزونه

[quote bgcolor=’#eec700′ color=’#ffffff’ bcolor=’#ffffff’]

اگر بخواهید برای ارسال مطالب قالب وردپرس به واتس آپ از افزونه های وردپرس کمک بگیرید، تیم آموزشی وبمستر 98 افزونه Share Post On WhatsApp را به شما پیشنهاد می کند. توجه کنید که این افزونه جهت اشتراک گذاری خودکار مطالب در واتس آپ نیست، بلکه دکمه اشتراک گذاری مطالب قالب وردپرس در واتس آپ را به انتهای نوشته و مطلب سایت شما اضافه می کند.

[/quote]

پس از نصب و فعال سازی افزونه Share Post On WhatsApp باید مطابق تصویر به مسیر تنظیمات> Share Post On WhatsApp مراجعه کنید و گزینه enable رو فعال نمایید:

ارسال مطالب قالب وردپرس به واتس آپ

ارسال مطالب قالب وردپرس به واتس آپ

با فعال سازی این گزینه دکمه ارسال مطالب قالب وردپرس به واتس آپ و اشتراک گذاری مطالب در شبکه‌های اجتماعی به صورت زیر نمایش داده خواهد شد.

ارسال مطالب قالب وردپرس به واتس آپ با افزونه

ارسال مطالب قالب وردپرس به واتس آپ با افزونه

ارسال مطالب قالب وردپرس به واتس آپ

ارسال مطالب قالب وردپرس به واتس آپ

امیدواریم این آموزش وردپرس برای ارسال مطالب قالب وردپرس به واتس آپ کمک کرده باشد. ممنون از همراهی شما با این بخش از آموزش وردپرسدر صورت هر گونه سوال لطفا سوال خود را در قسمت نظرات مطرح بفرمایید. همچنین اگر قصد خرید قالب وردپرس برای سایت خود از یک منبع معتبر را دارید می توانید به دسته بندی قالب وردپرس در سایت وبمستر98 مراجعه بکنید.

پاینده و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *