آموزش وردپرس

بارش برف در سایت وردپرسی با افزونه WP Super Snow

در مطلبی که امروز ما برای شما قرار داده معرفی افزونه بارش برف در سایت هستش . در این آموزش شما می توانید به زیبا سازی وب سایت خود بپردازید لذا برای اینکه شما دوست دارید از خلاقیت خود استفاده کنید و از آن دسته از آدمهای هستید که به زیبا بودن وب سایت خودتون اهمیت زیادی می دید می توانید با همراهی کردن ما در انتهای این مطلب نهایت استفاده را این افزونه ببرید امیدوارم از این مطلب خوشتون بیاد و ما را همایت کنید تا مطالب مفید تر و جذاب تری برای شما در وب سایت قرار دهیم .

بارش برف در سایت وردپرسی چه تاثیری دارد؟

شما میتوانید با استفاده از افکت های برفی که در سایت خود قرار میدهید در فصل های مختلف همانند زمان به بازدیدکنندگان سایت خود یک حس را انتقال بدهید تا مثلا در زمستان بتوانند در سایت شما بارش برف را مشاهده بکنند بدون اینکه مشکل ناسازگاری با قالب وردپرس سایت شما وجود داشته باشد.

پلاگین بـارش برف دروب سایت وردپرسی

جهت ایجاد همچین قابلیتی در وردپرس خود که بیشتر جنبه ی فانتزی و Fun دارد؛ خواهید توانست از پلاگین WP Super Snow وردپرس بهره گیری نمایید . همچنین برای زیبا سازی وب سایتتون افزونه های دیگر هستند که اگه شما می خواهید به وب سایتتون شکل تازه ای بدید می توانید از آنها استفاده کنید همچنین با دنبال کردن ما در مطالب بعدی با افزونه های بیشتری آشنا خواهید شد اما امروز افزونه ای که مد نظر ماست افزونه بارش برف هستش که می تونه به وب سایتتون شکل زیبا بده . در ادامه از محبوبیت این افزونه و آموزش کار با آن بیشتر آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

افزونه WP Super Snow وردپرس

این پلاگین وردپرس بیشتر از 4 هزار نصب در داخل وردپرس به ثبت رسیده .

بارش برف در سایت

بارش برف در سایت

بعد از دریافت و نصب ایـن افزونه در وردپرس یک بخش تازه در منو پیشخوان وردپرس شما با نام Super Snow ساخته می شود. مثل عکس پایین :

بارش برف در سایت

بارش برف در سایت

بعد از کلیک بر روی ایـن بخش ؛ عکس پایین را میتوانید ببینید :

بارش برف در سایت

بارش برف در سایت

همان گونه که در عکس بالا می بینید؛ ایـن صفحه دارای سه بخش جداگانه برای تنظیمات است .

قسمت Enable/Disable

 

در حالت اول ؛ ایـن قسمت بر روی Disable قرار می گیرد . چنان چه شما دکمه آبی رنگ Enable را فعال نمایید ؛ وبسایت شما به شکل زیر نمایش داده می شود :

بارش برف در سایت

بارش برف در سایت

بخش Virtual Snow Blower

بارش برف در سایت

بارش برف در سایت

بارش برف در سایت

بارش برف در سایت

بارش برف در سایت

بارش برف در سایت

نیازی نمی باشد که به ایـن تنظیمات تغییری انجام دهید چون به صورت اولیه تنظیم شده است .

WP Super Snow Container:  ایـن  قسمتی را که می خواهید برف ها نمایش داده شود را بنویسید . برای مثال body یعنی بدنه ی اصلی سایت درگیر ایـن پلاگین می شود .
z-Index for all Snowflakes: شکل و ظاهر صفحه ی نمایش به چه صورت می باشد که با کد ویژه تعیین شده است .
(Snowflake Images (Line-Delimited: محل بـار گذاری عکس های

و بقیه مورد ها که به اندازه ها مربوط است .

قسمت Forcasting/Conditions

بارش برف در سایت

بارش برف در سایت

با کدهایی که در ایـن قسمت تعیین شده خواهید توانست روش ی قرارگیری صفحه ی مورد نظـر را مشخص کنیم. برای مثال چنان چه می خواهید تنها در لپ تاپ و کامپیوتر ها دیده شود خواهید توانست کد خصوص خود را به آن در کادر سفید بالا وارد نمایید . خوب می بینید با استفاده از این پلاگین ها به وب سایتتون شکل تازه و زیبا تری می توانید بدید . موفق و سربلند باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *