آموزش وردپرس

خطای Deceptive site ahead در قالب وردپرس

خطای Deceptive site ahead در قالب وردپرس

اگر شما هم تا کنون در سایت وردپرس خود با خطای Deceptive site ahead یا this site contains harmful programs مواجه شده اید و به دنبال راه حلی برای رفع این خطا هستید، با این آموزش وردپرس از تیم آموزشی وبمستر 98 همراه باشید تا به شما روش رفع خطای Deceptive site ahead در قالب وردپرس را بیاموزید.

خطای Deceptive site ahead در قالب وردپرس

خطای Deceptive site ahead در قالب وردپرس

خطای Deceptive site ahead در قالب وردپرس به این معناست که سایت شما هک یا ویروسی شده است و یا گوگل کدهای سایت شما را مخرب شناخته است. برای حل این مشکل در ادامه این آموزش وردپرس همراه ما باشید.

علت خطای Deceptive site ahead در قالب وردپرس

گاهی اوقات سایت وردپرس شما به علت داشتن بعضی کد های مخرب ویروسی شده و یا هک می شود. در این شرایط موتور جستجوی گوگل برای جلوگیری از دسترسی بازدید کنندگان به قالب وردپرس شما خطای Deceptive site ahead را نمایش می دهد تا سایت شما سیستم کاربر و بازدیدکننده را ویروسی نکند و یا اینکه کاربر را به صفحات دیگر با محتوای مخرب هستند هدایت نکند. بنابراین به کاربران اخطار می دهد که این صفحه از سایت مورد نظر کد های مخرب دارد و ممکن است اطلاعات سیستم یا حریم خصوصی شما را به خطر اندازد.

خطای Deceptive site ahead در قالب وردپرس

خطای Deceptive site ahead در قالب وردپرس

[quote bgcolor=’#eec700′ color=’#ffffff’ bcolor=’#ffffff’]

بنابراین علت بروز این مشکل می تواند موارد زیر باشد:

  • هک شدن قالب وردپرس شما توسط هکر ها
  • نصب افزونه های غیر اوریجینال بر روی سایت
  • کد های مخرب در قالب وردپرس
  • نمایش کد های تبلیغاتی از سایت های تبلیغات کلیکی غیر معتبر با کیفیت پایین

پس سعی کنید قالب ها و افزونه های خود را همیشه از منابع معتبر دریافت و یا خریداری کنید و همچنین بهتر است کد های تبلیغاتی را از روی سایت خود حذف کنی و از سایت های تبلیغات کلیکی غیر معتبر با کیفیت پایین خریداری نکنید.

[/quote]

رفع خطای Deceptive site ahead در قالب وردپرس

اولین و ساده ترین راه حل برای رفع مشکل سایت ویروسی شده، استفاده هاست شما از ویروس اسکنر ها برای پیدا کردن سایت های ویروسی می باشد. از میزبان سایت خود بخواهید با ویروس اسکنر هایی نظیر clamav در لینوکس، هاست وردپرس شما را اسکن کرده و فایل های ویروسی را شناسایی کنند.

مرحله اول حل مشکل ویروسی شدن سایت

اگر با ویروس اسکنر ها مشکل سایت ویروسی شده حل نشد باید خودتان دست به کار شوید و در ابتدا یکی یکی افزونه های قالب وردپرس سایت تان را غیر فعال کنید. اگر با انجام این کار خطای Deceptive site ahead در قالب وردپرس حل شد یک از افزونه ها دارای مشکل امنیتی و کد های مخرب است.

مرحله دوم رفع خطای Deceptive site ahead

در این مرحله باید قالب وردپرس سایت خود را تغییر داده و مجدد سایت را بررسی کنید. اگر با این کار خطای Deceptive site ahead در قالب وردپرس برطرف شد، مشکل از قالب سایت شماست.

مرحله آخر

در مرحله آخر فایل htaccess قالب وردپرس را باید بررسی کنید و در واقع باید این فایل را حذف کرده و مجدد سایت را بارگذاری کنید.

[quote bgcolor=’#eec700′ color=’#ffffff’ bcolor=’#ffffff’]

اگر با انجام تمام مراحل گفته شده باز هم مشکل سایت ویروسی شده و خطای Deceptive site ahead در قالب وردپرس حل نشد پیشنهاد تیم آموزشی وبمستر 98 این است که از گوگل درخواست رفع خطای ویروس سایت را داشته باشید. برای این کار باید از بخش Security Issues درخواست بررسی مجدد سایت و رفع خطای Deceptive site ahead در قالب وردپرس را ارسال کنید تا گوگل سایت شما را مجدد بررسی کند.

[/quote]

خطای Deceptive site ahead در قالب وردپرس

خطای Deceptive site ahead در قالب وردپرس

امیدواریم این آموزش وردپرس به شما در رفع خطای Deceptive site ahead در قالب وردپرس کمک کرده باشد. ممنون از همراهی شما با این بخش از آموزش وردپرسدر صورت هر گونه سوال لطفا سوال خود را در قسمت نظرات مطرح بفرمایید. همچنین اگر قصد خرید قالب وردپرس برای سایت خود از یک منبع معتبر را دارید می توانید به دسته بندی قالب وردپرس در سایت وبمستر98 مراجعه بکنید.

پاینده و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *