آموزش وردپرس

راه حلی برای مشکل باز نشدن دسته های وردپرس

امروزه سوال در مورد علت باز نشدن دسته بندی بسیاری از سایت های با قالب وردپرس مورد توجه تیم آموزشی وبمستر 98 قرار گرفته است. زیرا تعداد کثیری از کاربران وردپرس با این مساله مشکل دارند و هنگامی که قصد دارند دسته های یک سایت وردپرس را مشاهده کنند با صفحه خطای 404 و not found رو به رو می شوند. ما در این آموزش وردپرس قصد داریم به ارائه راه حلی برای مشکل باز نشدن دسته های وردپرس بپردازیم.

[quote bgcolor=’#eec700′ color=’#ffffff’ bcolor=’#ffffff’]

کاربران و همراهان همیشگی وبمستر 98 ممکن است هنگام باز کردن مطالب سایت وردپرسی خود نیز با صفحه خطای 404 و not found مواجه شوند که قبلا در آموزش وردپرس دیگری در همین سایت در این مورد صحبت کرده ایم.

[/quote]

روش های حل مشکل باز نشدن دسته های وردپرس

از جمله روش های ساده ای که برای حل این مشکل وجود دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

رفع مشکل باز نشدن دسته های وردپرس با ذخیره مجدد تنظیمات پیوند های یکتا

پیشنهاد تیم آموزشی وبمستر 98 به شما عزیزان این است که ابتدا برای رفع مشکل باز نشدن دسته های وردپرس خود از منوی تنظیمات در صفحه پیشخوان قالب وردپرس گزینه پیوند های یکتا را باز کرده و فقط یک بار دکمه ذخیره آن را بزنید تا این مشکل در دسته بندی های سایت شما برطرف گردد.

مشکل بازنشدن دسته های وردپرس

مشکل بازنشدن دسته های وردپرس

رفع مشکل باز نشدن دسته های وردپرس با کدنویسی در فایل htaccess

گاهی اوقات ممکن است با روشی که گفتیم و ذخیره مجدد پیوند های یکتا در قسمت تنظیمات صفحه مدیریت قالب وردپرس اگر باز مشکل بازنشدن دسته های وردپرس حل نشود که در این شرایط می توانید از کدنویسی کمک بگیرید و با باز کردن روت هاست سایت خود و پیدا کردن فایل htaccess برای ویرایش، قطعه کد زیر را جایگزین کدهای قبلی کنید.

# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>
# END WordPress

[quote bgcolor=’#eec700′ color=’#ffffff’ bcolor=’#ffffff’]

امیدوارم از این آموزش وردپرس استفاده لازم را برده باشید و به راحتی بتوانید مشکل باز نشدن دسته های وردپرس خود را با ذخیره مجدد تنظیمات پیوند های یکتا در صفحه مدیریت وردپرس و در صورت حل نشدن با کدنویسی در فایل htaccess حل کنید.

[/quote]

ممنون از همراهی شما با این بخش از آموزش وردپرسدر صورت هر گونه سوال لطفا سوال خود را در قسمت نظرات مطرح بفرمایید. همچنین اگر قصد خرید قالب وردپرس برای سایت خود از یک منبع معتبر را دارید می توانید به دسته بندی قالب وردپرس در سایت وبمستر 98 مراجعه بکنید.

پاینده و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *