آموزش وردپرس, مقالات وردپرس

تاثیر محتوای طولانی بر سئو و بهینه سازی وردپرس

تاثیر محتوای طولانی بر سئو و بهینه سازی وردپرس

در آموزش وردپرس این جلسه می خواهیم درباره تاثیر محتوای طولانی بر سئو و بهینه سازی وردپرس صحبت کنیم. بسیار دیده شده که افراد شروع به تولید محتوای طولانی برای سایتهای خود کرده اند ولی بازخوردی که می خواستند را نداشته بهتر است قبل از شروع به اینکه چه محتوایی مناسب است و چه استانداردی را باید در آن رعایت کنیم بپردازیم و سپس به بحث در باره تاثیر محتوای طولانی بر سئو و بهینه سازی وردپرس اشاره کنیم

تاثیر محتوای طولانی بر سئو و بهینه سازی وردپرس

تاثیر محتوای طولانی بر سئو و بهینه سازی وردپرس

ویژگی های محتوای مناسب چیست

امروزه در قالب وردپرس و سایتهای وردپرسی به محتوای خوب بسیار اهمیت داده می شود و این محتوا را دلیلی برا این می دانند که امتیاز مثبت و خوبی در سئو سایتشان باشد.از مواردی که بر محتوا تاثیر می گذارد مواردیست که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد.

بروز رسانی مداوم را فراموش نکنید

بروز رسانی سایت به صورت مداوم و قرار گیری مقاله در سایت در تایم و روزها و ساعات معین موجب می شود به سایت شما به سرعت در گوگل وبمستر تولز پیشرفت کنید اینکه سایت شما بتواند در به صفحه اول بیاید نیاز به مداومت و پشتکار شما دارد و اگر بخواهید به سرعت نا امید شوید هرگز زحمات شما به بار نخواهد نشست و پس بهتر است به پشتکار خود در این مورد ایمان داشته باشید و مقالاتتان را هر روز آپدیت کنید .

لینک های داخلی در محتوا نیز موثر است

لینک در مطالب موجب می شود کاربران مدت زمان بیشتری را  در سایت شما بگذرانند و سایت شما رابیشتر رصد کنند. اگر لینکها را در  مطالبی که در سایت رتبه آور است و در گوگل صفحه اول نمایش داده شود قرار دهید باعث می شود صفحاتی که در گوگل نمایش داده نمیشود توسط این ترفند به مرور زمان در گوگل نمایش داده شود.

بر روی کلمات در بهینه سازی محتوا تمرکز کنید

سعی کنید از کلمات به درستی استفاده کنید تا ربات گوگل آن را به عنوان اسپم نشناسد مطالبی که استفاده می کنید با عنوان مقاله هماهنگ باشد و کلمات کلیدی را نه زیاد و نه کم استفاده کنید

یه عنوان ها و تیترها در بهینه سازی دقت کنید

قرار دادن عنوان درست و مناسب در عنوان شاید کار بسیار فنی می باشد ولی تاثیر بسزایی در سئو و بهینه سازی سایت شما دارد سعی کنید عناوینی را انتخاب کنید که گوگل به آنها امتیاز دهد وبه عنوان کلمه هدف و اصلی شما به حساب آورد و توجه داشته باشید که گوگل شما را با این عنوان می شناسد

بهینه سازی مطالب کافی و طولانی

از دیگر مواردی که ئر محتوا مهم است طول محتوا می باشد چرا که گوگل به دنبال مقالاتی می گردد که هم مفید باشد و هم کامل تا کاربر نخواهد به خاطر جمع آور اطلاعات به چند سایت مراجعه کند و تنها با قرار گرفتن در یک سایت بتواند به تمام اطلاعات مورد نیاز خود دست یابد. اما سوال اینجاست که چه مطالبی طولانی است و یک محتوای خوب باید چه اندازه کلمه باشد آیا 1000 واژه برای یک محتوا مناسب است؟

در پاسخ باید بگویم محتوایی مناسب است که توضیح کامل و خوبی داده باشد تا گوگل آن را به عوان اسپمر نشناسد.

سایت هایی که محتوا و مطالبی با 200 واژه را قرار می دهتد و سعی می کنند بیشتر از عکس استفاده کنند، گوگل آنها را نمیپسندد ؛ برای سایت های تازه تاسیس شاید بیشتر از 2000 وآژه خوب باشد ولی بعضی از موضوعات است که واقعا این مقدار را ظرفیت ندارد و اما اگر مقاله ای قابلیت درست کردن در تعداد واژه 2000 واژه را دارد حتما مقاله را کامل درست کنید

تاثیر محتوای طولانی بر سئو و بهینه سازی وردپرس

همانطور که گفتیم تاثیر محتوای طولانی بر سئو و بهینه سازی وردپرس و قالب وردپرس بسیار حائز اهمیت است و این موجب می شود هرچه محتوا طولانی باشد کلمات کلیدی بیشتر در متن تکرار می شود و باعث می شود برای گوگل پاسخگویی بیشتری داشته باشد

در اصل می توان گفت که بطور معمول مقالات طولانی تر شانس بیشتری برای کسب جایگاه دارند؛ چراکه پاسخگوی سوالات بیشتری است و بین افراد و شبکه های اجتماعی بیشتری به اشتراک گذاشته می شوند و لینک دهی به آنها بیشتر اتفاق می افتد.

ولی دقت به این نکته که هر متن طولانی در سایت مفید نمی باشد . زمانی این محتوا مفید محسوب می شود که شما مقاله ای مرتبط وکامل را درست کرده باشید و مقاله شما پاسخگو کاربران و مراجعه کنندگان سایت باشد. اگر به این شکل محتوای شما باشد می تواند تمامی سوالاتو ابهامات کاربران را پاسخ دهدو این باع می شود که سایت شما بازدید فراوانی داشته باشد.

دقت داشته باشید که تعداد کلمه تنها مهم نیست بلکه نکتع مهم این است که مقاله شما با موضوعتان مرتبط و جامع و کامل باشد.

[quote bgcolor=’#eec700′ color=’#ffffff’ bcolor=’#ffffff’]

تیم وبمستر 98 معتقد است که مقاله یا نوشته های منتشر شده در سایت باید بتوانند سوالات جانبی که پیرامون موضوع اصلی هستند را پاسخ داده و دسترسی مخاطب به هدف را آسان تر کنند و همچنین اطلاعات دقیق و تایید شده را در کمترین زمان در اختیار مخاطبین قرار دهند.

[/quote]

 

ممنون از همراهی شما با این بخش از آموزش وردپرسدر صورت هر گونه سوال لطفا سوال خود را در قسمت نظرات مطرح بفرمایید. همچنین اگر قصد خرید قالب وردپرس برای سایت خود از یک منبع معتبر را دارید می توانید به دسته بندی قالب وردپرس در سایت وبمستر98 مراجعه بکنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *