آموزش وردپرس, مقالات وردپرس

تخفیف خودکار ووکامرس -افزونه تخفیف هوشمندانه محصولات در ووکامرس

کار با افزونه WooCommerce Smart Sale Badge برای تخفیف هوشمندانه محصولات در ووکامرس

در طول سال معمولا فروشگاه های مختلف در ماه ها و یا روزهای مشخصی از سال مانند اعیاد یا مناسبت های دیگر، تخفیفاتی را برای محصولاتشان ازجمله پوشاک، لوازم الکترونیکی و … اعلام می کنند تا اولا به جذب مشتری بیشتر بپردازند و به مشتریان خود بگویند که محصولات موردنیاز خود را با هزینه کمتر نیز می توانند تهیه نمایند، ثانیا بتوانند محصول خود را نیز به فروش برسانند. فروشگاه هایی که بتوانند مشتریان بیشتری را سمت خود بکشانند و آنها را حفظ کنند، معمولا از سایر فروشگاه ها موفق تر هستند. البته باید این موضوع را در نظر بگیرید که فروش محصولات به صورت اینترنتی، بسیار سخت تر از روش های سنتی و فیزیکی است. جذب و حفظ مشتریان مجازی و راضی نگه داشتن آنها به دلیل نداشتن ارتباط کلامی، به مراتب دشوارتر می باشد.

یکی از امکاناتی که وردپرس در اختیار ما قرار می دهد، نشان دادن تخفیف کالا به بازدیدکنندگان می باشد؛ اما به کمک این امکان تنها می توان قیمت تخفیف خورده هر کالا را به کاربر نشان داد. اما خود کاربر معمولا می بایست مقدار تفاوت قیمت واقعی و قیمت تخفیف خورده را محاسبه نماید و از مقدار تخفیف کالا اطلاعی نخواهد داشت. در این بخش از آموزش وردپرس، نحوه کار با افزونه WooCommerce Smart Sale Badge برای تخفیف هوشمندانه محصولات در ووکامرس را به شما عزیزان توضیح خواهیم داد. این افزونه بسیار کاربردی و ساده است و امکانات جالبی را به فروشگاه اینترنتی شما اضافه می کند؛ به عنوان مثال به کمک آن می توانید مقدار تخفیف خورده هر محصول را به کاربران خود نمایش دهید. در ادامه همراه وبمستر 98 باشید تا بیشتر با این افزونه آشنا شوید.

کار با افزونه WooCommerce Smart Sale Badge برای تخفیف هوشمندانه محصولات در ووکامرس

افزونه WooCommerce Smart Sale Badge بیش از 3000 بار از مخزن وردپرس نصب و فعال گردیده است. این افزونه به شما کمک خواهد کرد تا به محصولاتتان تخفیف های هوشمند بیفزایید. به عنوان مثال فرض کنید که شما مبلغ 2000 تومان تخفیف برای کالایی 10000 تومانی در نظر گرفتید. پس از اعمال تخفیف، قیمت به 8000 تومان کاهش می یابد؛ به کمک این افزونه می توانید به مشتری خود نشان دهید که این محصول 2000 تومان تخفیف خورده است. این افزونه به طور کامل فارسی سازی شده است.

به منظور نصب این افزونه ابتدا وارد پیشخوان قالب وردپرس شده، سپس به قسمت افزونه ها رفته و آن را نصب و فعال کنید. با نصب این افزونه هیچ گزینه جدیدی به پیشخوان قالب وردپرس اضافه نخواهد شد. پس از نصب، محصول متغیری ایجاد و یا یکی از محصولات متغیر خود را ویرایش نمایید (محصولی که حالت متغیر برای آن در نظر گرفتید).

کار با افزونه WooCommerce Smart Sale Badge برای تخفیف هوشمندانه محصولات در ووکامرس

در همه بخش های محصول متغیر، قیمتی که برای تخفیف در نظر گرفتید را وارد نمایید. در اینجا قیمت اصلی محصول ما ۱۳۰۰۰۰۰ تومان بوده که پس از تخفیف به ۱۲۰۰۰۰۰ تومان کاهش یافته است. به همین ترتیب متغیرهای دیگر را نیز قیمت دهی کنید (در این مثال محصولی که برای آن تخفیف ایجاد کردیم، دارای ویژگی های 8، 16، 32 و 64 گیگی می باشد که برای هرکدام قیمت مشخص شده ای تعیین کردیم). پس از آن تنظیمات را ذخیره نمایید.

در پایان با مراجعه به صفحه محصول می توانید نتیجه را مشاهده فرمایید. در تصویر زیر در بیضی سبز رنگ میزان تخفیف در نظر گرفته شده برای محصول به مشتریان نمایش داده می شود. ما برای هرکدام از ویژگی ها تخفیف جداگانه ای ایجاد کردیم که مجموع آنها به شکل زیر شده است.

کار با افزونه WooCommerce Smart Sale Badge برای تخفیف هوشمندانه محصولات در ووکامرس

در این بخش از آموزش وردپرس کار با افزونه WooCommerce Smart Sale Badge برای تخفیف هوشمندانه محصولات در ووکامرس را یاد گرفتید. با این افزونه در ووکامرس همانطور که گفته شد، می توانید مقدار تخفیف کالا را به مشتریان و بازدبدکنندگان نمایش دهید تا مطلع شوند که چه مقدار تخفیف برای کالا میخواهید در نظر بگیرید.

از اینکه در این بخش از آموزش وردپرس نیز ما را همراهی کردید، متشکریم. امیداریم که با کمک این بخش بتوانید تخفیفات فوق العاده خود را به صورت ویژه برای کاربرانتان به نمایش بگذارید. در صورتی که سوال یا ابهامی در مورد این پست دارید، در بخش نظرات بیان کنید،  تیم ما در وبمستر 98 در اسرع وقت پاسخ شما را خواهند داد. همچنین اگر به قالب وردپرس نیاز دارید، می توانید به دسته بندی قالب وردپرس مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *