آموزش وردپرس, مقالات وردپرس

افزونه امتیاز دهی ستاره ای برای وردپرس – امتیاز دهی در قالب وردپرس

یکی از بهترین روش ها برای جذاب کردن مطالب در وردپرس استفاده کردن از افزونه امتیاز دهی ستاره ای برای وردپرس – امتیاز دهی در قالب وردپرس میباشد که برای مدیران خیلی از سایت ها انتخاب یک افزونه مناسب و حرفه ای کار دشواری میباشد بخاطر همین در این مقاله آموزش وردپرس بهترین افزونه سازگار با قالب وردپرس سایت معرفی شده است که در هر قالبی قابل استفاده میباشد و امکانات و ظاهر بسیار مناسبی دارد.

برای امتیاز دهی در سایت میتوان از روش ها و متد های مختلفی استفاده کرد  مثلا از ستاره، یا امتیاز دهی درصدی بر اساس نظرات کاربران میباشد در افزونه امتیاز دهی ستاره ای برای وردپرس – امتیاز دهی در قالب وردپرس که امروز معرفی شده است شما میتوانید از نظرات کاربران برای گرفتن و تعیین تعداد ستاره ها استفاده بکنید و بصورت خودکار هر کاربری که به یک مقاله امتیاز میدهد نتایج بروزرسانی شود.

دلایل استفاده از افزونه امتیاز دهی ستاره ای برای وردپرس

هر سایتی دارای مطالب مختلفی با کیفیت و اهمیت متفاوتی میباشد بخاطر همین تعداد بازدیدکننده های هر کدام از مطالب سایت با یکدیگر متفاوت میباشد و ممکن است که مدیریت سایت برای آنالیز این مطالب از ابزار های مختلفی استفاده بکند که یکی از بهترین افزونه ها برای بررسی کردن کیفیت مطالب ” افزونه امتیاز دهی ستاره ای برای وردپرس ” میباشد . معمولا در فروشگاه های اینترنتی از این قابلیت استفاده میکنند چون یک خریدار میتواند نظر خود را درباره آن محصول خاص به مشتریان جدید اعلام بکند.

همچنین کاربران شما میتوانند امتیازی که برای مطالب سایت شما داده اند را به گوگل هم اعلام بکنند. سپس گوگل در هر کدام از جستجوهای خود که آن مقاله را نمایش میدهد در کنار سایت شما تعداد ستاره هایی که کاربران به آن مقاله داده اند را نیز نمایش میدهد.

 WP Review افزونه امتیاز دهی ستاره ای برای وردپرس – امتیاز دهی در قالب وردپرس

افزونه امتیاز دهی ستاره ای برای وردپرس WP Review با بیش از 100 هزار نصب موفقیت آمیز توانسته یکی از بهترین افزونه ها و محبوب ترین برای امتیاز دهی به سایت ها باشد، این افزونه امکانات و قابلیت های زیادی دارد که در زیر برخی از قابلیت های آن را قرار داده ایم:

 • ظاهر زیبا و کاربرپسند و سادگی استفاده
 • گرافیک بالا
 • طراحی واکنشگرا و ریسپانسیو و مناسب برای صفحه نمایش های مختلف
 • سازگاری با انواع قالب وردپرس
 • سریعترین افزونه ممکن
 • امکان امتیاز دهی بر اساس تاره، درصد، یا عدد
 • نمایش ستاره ها در گوگل و سازگاری کامل با Google Rich Snippets(schema.org)
 • تنظیمات مناسب برای تنظیم کردن بهترین موقعیت نمایش
 • رنگبندی های متفاوت برای سازگاری با قالب وردپرس سایت
 • سازگاری با افزونه های چند زبانه کردن سایت
 • امکان توسعه راحت
 • پشتیبانی کردن از شورت کد برای استفاده از آن در قسمت های مهتلف سایت

این افزونه را میتوانید از طریق روش های زیر دریافت بکنید:

[button color=”green2″ link=”https://wordpress.org/plugins/wp-review/” rel=”nofollow” align=”right” target=”_blank” radius=”5″ icon=”momizat-icon-wordpress” icon_color=”#ffffff”]مشاهده افزونه در مخزن وردپرس[/button][button color=”green2″ link=”https://downloads.wordpress.org/plugin/wp-review.4.0.11.zip” rel=”nofollow” align=”left” target=”_blank” radius=”5″ icon=”momizat-icon-wordpress” icon_color=”#ffffff”]دانلود افزونه از مخزن وردپرس[/button]

شما میتوانید از روش های بالا افزونه را دریافت بکنید و در سایت خود نصب بکنید. یا اینکه از منوی سمت راست پیخشوان وردپرس “افزونه ها -> افزودن” را انتخاب بکنید و در قسمت جستجوی سمت چپ سایت عبارت WP Review را وارد بکنید و بعد از اینکه افزونه برای شما نمایش داده شد افزونه را در سایت خود نصب و فعالسازی بکنید.

آموزش کار کردن با افزونه امتیاز دهی ستاره ای برای وردپرس

کار کردن با افزونه بسیار ساده میباشد. برای اینکار از منوی سمت راست پیشخوان وردپرس “تنظیمات -> WP Review” را انتخاب بکنید و در صفحه جدیدی که برای شما نمایش داده میشود میتوانید تنظیمات و قابلیت های این افزونه را در سایت خود فعال بکنید یا اینکه تنظیمات خود را در این افزونه اعمال بکنید و صفحه ای همانند شکل زیر را مشاهده خواهید کرد:

تنظیمات افزونه امیتاز دهی به مطالب در وردپرس WP Review

تنظیمات افزونه امیتاز دهی به مطالب در وردپرس WP Review

در این قسمت میتوانید تنظیمات خود را در افزونه اعمال بکنید تا در زمان نمایش رنگ بندی و استایل افزونه در سایت شما مشخص شود. بعد از اینکه این تغییرات را اعمال کردید بر روی دکمه ذخیره کلیک بکنید.

نحوه نمایش امتیاز کاربران به مطالب با افزونه WP Review

یک باکس و جعبه جدید به بخش افزودن نوشته شما اضافه میشود که شما متیوانید در آن بخش مشخص بکنید که قسمت امتیاز دهی به چه صورتی باشد.

زمانی که دارید یک مقاله را در سایت خود ویرایش میکنید، در زیر ویرایشگر وردپرس (همان قسمتی که مطالب خود را مینویسید) اضافه میشود همانند شکل زیر:

تنظیمات افزونه WP Review در ویرایشگر وردپرس

تنظیمات افزونه WP Review در ویرایشگر وردپرس

همان طور که در شکل بالا مشاهده میکنید میتوانید تنظیمات افزونه WP Review در ویرایشگر وردپرس را برای داشتن بهترین حالت نمایش در افزونه امتیاز دهی ستاره ای برای وردپرس – امتیاز دهی در قالب وردپرس داشته باشید.

بعد از اینکه تغییرات خود را اعمال کردید در هر قسمت که بخواهید امتیاز ها را فعال بکنید کافیست که شورت کد [wp-review] را قرار دهید تا بتوانید امتیاز های مربوط به این افزونه را مشاهده بکنید. و نتیجه ای همانند شکل زیر را خواهید داشت:

پیش نمایش تنظیمات wp-review

پیش نمایش تنظیمات wp-review

با انجام مراحل بالا شما براحتی میتوانید از امتیاز دهی ستاره ای در سایت خود استفاده بکنید. با تشکر از همراهی شما در این مقاله آموزش وردپرس در صورتی که سوال یا مشکلی دارید در بخش نظرات مطرح بکنید تا راهنمایی شوید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *