آموزش وردپرس

ارسال خودکار مطالب به ایمیل کاربران در وردپرس

ارسال خودکار مطالب به ایمیل کاربران در وردپرس

بسیاری از سایتها در نظر دارند تا با روشهای مختلف بازید از سایت خود را افزایش دهند و کاری کنند تا کاربران بیشتری را جذب کنند یکی از روشهایی که می توانید این کار بکنند ارسال خودکار مطالب به ایمیل کاربران در وردپرس است که در این آموزش وردپرس به آموزش این قسمت می پردازیم.

[quote bgcolor=’#eec700′ color=’#ffffff’ bcolor=’#ffffff’]

یکی از مواردی که در سئو سایت اهمیت دارد افزایش بازدید سایت است که برای رسیدن به این هدف با ارسال خودکار مطالب به ایمیل کاربران در وردپرس می توانیم این بازدید را بوجود بیاوریم. تیم وبمستر 98 تصمیم دارد با قرار دادن این آموزش شما را در سئو گامی به جلو ببریم.

[/quote]

ما می خواهیم این بار بدون استفاده از افزونه و به کمک تنها یک قطعه کد به شما در ارسال خودکار مطالب به ایمیل کاربران در وردپرس کمک کنیم تا در هر بار به روزرسانی سایت برای کاربران خود ایمیلی از مطلب را ارسال کند.

ارسال خودکار مطالب به ایمیل کاربران در وردپرس

ارسال خودکار مطالب به ایمیل کاربران در وردپرس

ارسال خودکار مطالب به ایمیل کاربران در وردپرس

کدی را که معرفی می کنیم ، با قرار دادن آن در پرونده Function.php قالب وردپرس سایت خود، پس از ارسال هر مطلب یک ایمیل به کاربران سایت شما ارسال می کند و آنها را از رخداد جدید سایت شما مطلع می کند.

function email_members($post_ID)  {

global $wpdb;

$usersarray = $wpdb->get_results("SELECT user_email FROM $wpdb->users;");

$users = implode(",", $usersarray);

mail(

$users, "New WordPress recipe online!", 'A new recipe have been published on https://www.webmaster98.com'

);

return $post_ID;

}

add_action('publish_post', 'email_members');

چگونه لیست ایمیل(بانک ایمیل فعال)از کاربران سایت خود تهیه نماییم؟

اینکه بتوانیم لیستی از ایمیل کاربران را در پایگاه داده سایت داشته باشیم بسیار با ارزش است.

اگر این ایمیل شامل ایمیل کسانی باشد که علاقه مند به دریافت ایمیل های شما باشند. ارزششان چند برابر می شود هر چند که بسیاری از افراد بر این باورند ربات های اسپم گوگل، به قدری قوی گشته که دوره ایمیل مارکتینگ به پایان رسیده است ولی باید به این موضوع توجه داشته باشید که این موضوع برای کسانی اتفاق می افتد که ایمیل ناخواسته دریافت می یا به عبارتی برای ارسال ایمیل از کاربران اجازه نمی گیرند، اما کسانی که می توانند یک لیست از ایمیل کاربرانی که داوطلب دریافت ایمیل های آنها هستند جمع آوری کنند می تواند همچنان پروسه ایمیل مارکتینگ را به قوی ترین شکل ممکن انجام دهند و از مزایای آن بهره مند ببرند.

اگر قصد ایجاد یک لیست از ایمیل کاربران به روشی معقول و منطقی برای پروسه ایمیل مارکتینگ خود دارید می توانید ادامه را دنبال کنید.

قرار دادن فرم عضویت در جای جای وب سایت

اصلی ترین کاری است که صاحبان وب سایت ها برای ایجاد لیست ایمیلی خود باید انجام دهند داشتن یک فرم عضویت در لیست ایمیل است. سعی مکنید که . این فرم عضویت ساده، واضح و قابل دسترسی باشد و کاربران بتوانند به سریع ترین شکل ممکن در آن عضو شوند.

برای بهتردیده شدن فرم بهتر است که فرم را در صفحات مختلف وب سایت و در محل های قابل دسترس و قابل رویتی در صفحات جای دهید تا کاربران بتوانند بدون آنکه نیاز به جستجو برای یافتن فرم داشته باشند و بدون آنکه کار خاصی انجام دهند به آن دسترسی داشته باشند.

در ایمیل های خود مطالب ارزشمند و مفیدی قرار دهید:

یکی از نوع ایمیلها که تاثیر فراوانی دارند ایمیل های تبلیغاتی هستند اما باید مراقب باشیم که مطالب آنها تنها پیرامون فروش محصولات یک کمپانی نباشد و در آن مطلب با ارزش و مفیدی قرار دهیم چراکه در صورتی که اینگونه نباشد بسیار آزار دهنده هستند و اگر شما چند نمونه از این گونه ایمیل ها برای کاربران لیست ایمیلی خود ارسال کنید احتمال آنکه آنها از لیست ایمیلی شما اشتراک خود را لغو نمایند بسیار زیاد خواهد بود و علاوه بر این کاربران معمولا چنین ایمیل هایی را نخوانده حذف می نمایند و این تنها برای صاحبان وب سایت ها هزینه در پی دارد بدون آنکه هیچ سودی برای آنها داشته باشد.

ممنون از همراهی شما با این بخش از آموزش وردپرس. در صورت هر گونه سوال لطفا سوال خود را در قسمت نظرات مطرح بفرمایید. همچنین اگر قصد خرید قالب وردپرس برای سایت خود از یک منبع معتبر را دارید می توانید به دسته بندی قالب وردپرس در سایت وبمستر98 مراجعه بکنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *