آموزش وردپرس, مقالات وردپرس

تغییر لوگوی صفحه ورود به مدیریت وردپرس

تغییر لوگوی صفحه ورود به مدیریت وردپرس

اگر شما در حال آماده سازی قالب وردپرس یک پروژه سازمانی، شخصی و یا یک شرکت باشید ممکن است در صورت علاقه شدید صاحب سایت به لوگوی برند خود باشد؛ نیازمند تغییر لوگوی صفحه ورود به مدیریت وردپرس یا برندی بجای لوگوی وردپرس در صفحه ورود به پیشخوان وردپرس باشید. خب جای نگرانی نیست چون این کار به راحتی می تواند انجام گیرد. فقط کافی است که حتما این مقاله از آموزش وردپرس را تا پایان دنبال می کنید.

تیم آموزشی وبمستر 98 قصد دارد در این بخش به آموزش روش تغییر لوگوی صفحه ورود به مدیریت وردپرس، فارغ از نصب افزونه های قالب وردپرس و با استفاده از کدنویسی بپردازد. پس مثل همیشه همراه ما باشید.

آموزش تغییر لوگوی صفحه ورود به مدیریت وردپرس

برای شروع تغییر لوگوی صفحه ورود به مدیریت وردپرسنیازی نیست که به سراغ هسته سایت وردپرس خود بروید زیرا راه حل ساده تری وجود دارد. در واقع کافی است که باز هم فایل معروف Functions.php در قالب وردپرس را باز کنید و کد های زیر را به انتهای این فایل اضافه کنید. قبل از هرکاری نیز همیشه فراموش نکنید که از این فایل بک آپ گرفته باشید.

<?php function custom_loginlogo() {
echo '<style type="text/css">
h1 a {background-image: url
('.get_bloginfo('template_directory').'/images/login_logo.png) !important; }
</style>';
}
add_action('login_head', 'custom_loginlogo');
 ?>

توجه: در خط سوم این قطعه کد (images/login_logo.png) آدرس عکس داخل فولدر قالب سایت شماست که می توانید آن را به هر آدرسی که دوست دارید تغییر دهید. پس بجای URL باید مسیر یا آدرس لوگوی مورد نظر در سایت خود را وارد کنید.

توجه: از قطعه کد بالا در فایل Functions.php پوسته قالب وردپرس خود استفاده کنید.

[quote bgcolor=’#eec700′ color=’#ffffff’ bcolor=’#ffffff’]

بنابراین با استفاده از قطعه کد گفته شده در فایل Functions.php پوسته ی قالب وردپرس خود شاهد تغییراتی در صفحه ورود خواهید شد و لوگوی شخص، سازمان و یا شرکتی که در حال آماده سازی سایتش هستید به جای لوگوی وردپرس در صفحه ورود به مدیریت وردپرس به شما نمایش داده خواهد شد.

[/quote]

در مقالات قبلی آموزش تغییر لوگوی صفحه ورود به پیشخوان وردپرس آموزش داده شده است که میتوانید از این روش هم استفاده بکنید.

تاثیر تغییر لوگوی صفحه ورود به مدیریت در مزیت قالب وردپرس

قالب وردپرس از آنجا که انعطاف پذیری زیادی در بین دیگر سیستم های مدیریت محتوا دارد که به ما اجازه تغییر و تحول در هر بخش از سایت را می دهد؛ از محبوبیت بیشتری برخوردار است. همچنین یکی از موارد مهم برند سازی در دنیای اینترنت استفاده از نام و نشان درست و نمایش درست نام برند در سایت می باشد. به طوری که اگر شخصی به سایت شما سر بزند نباید جز نام برند شما نام دیگری را به عنوان سر در هر بخش ببیند.

برای لوگوی بالای صفحه ورود کاربر به مدیریت وردپرس به صورت پیشفرض از علامت معروف W، که نماد وردپرس است استفاده می شود. بهتر است این لوگو به لوگو و به نام و نشان شما در سایتتان تغییر یابد. که تیم آموزشی وبمستر 98 در این آموزش وردپرس، شما کاربران و همراهان همیشگی را با چگونگی ویرایش و تغییر لوگوی صفحه ورود به مدیریت وردپرس آشنا کرد. همچنین به شما پیشنهاد می کنیم مقاله تغییر لوگوی صفحه ورود به مدیریت وردپرس با استفاده از افزونه My WordPress Login Logo را نیز مطالعه کنید.

به همین سادگی و در عرض چند دقیقه می توانید لوگوی صفحه ورود به مدیریت وردپرس را تغییر دهید. تیم وبمستر98 امیدوار است این بخش از آموزش وردپرس برای شما کاربران گرامی مفید باشد.

ممنون از همراهی شما با این بخش از آموزش وردپرسدر صورت هر گونه سوال لطفا سوال خود را در قسمت نظرات مطرح بفرمایید. همچنین اگر قصد خرید قالب وردپرس برای سایت خود از یک منبع معتبر را دارید می توانید به دسته بندی قالب وردپرس در سایت وبمستر98 مراجعه بکنید.

موفق باشید…

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *