آموزش وردپرس, مقالات وردپرس

نحوه اشتراک گزاری محصولات در ووکامرس

اشتراک گزاری محصولات ووکامرس در شبکه های اجتماعی

با توجه به قدرت شبکه های اجتماعی و حجم زیاد کاربرانشان یکی از روش های افزایش فروش نمایش محصولات در این شبکه ها میباشد که در این مقاله آموزش وردپرس نحوه اشتراک گزاری محصولات در ووکامرس را قرار داده ایم تا کاربران شما و خود مدیریت وبسایت ها نیز بتوانند براحتی اشتراک گزاری محصولات ووکامرس را انجام بدهند همچنین یکی از معیار های گوگل برای رتبه دادن به وبسایت ها تعداد اشتراک گزاری های آن ها در شبکه های اجتماعی مشهور میباشد بخاطر همین با این قابلیت شما میتوانید علاوه بر اینکه از قدرت شبکه های اجتماعی استفاده میکنید و خود را به مشتریان خود نزدیک تر میکنید، در نتایج جستجو های گوگل یا همان سئو سایت رتبه های بهتری را نیز دریافت میکنید.

دکمه های اشتراک گذاری

دکمه های اشتراک گذاری

تاثیر اشتراک گزاری محصولات در ووکامرس بر سئوی سایت

با توجه به اینکه ماهیت اصلی سئوی سایت جذب بازدیدکننده ها میباشد و در سایت های فروشگاهی ما سئو را بر مبنای افزایش فروش انجام میدهیم.با اشتراک گزاری محصولات در ووکامرس شما میتوانید دقیقا در شبکه های اجتماعی که حجم زیادی از کاربران شما در آنها فعالیت میکنند و بهترین مکان برای ارتباط با مشتریان میباشد استفاده کرد. شبکه های اجتماعی در زمانی تاثیر خود را نمایش میدهند که محصولات شما توسط مشتریان خود شما در آنها به اشتراک گزاشته شود در این حالت محصولات شما برای مشتریان آینده شما نمایش داده میشود بخاطر همین میتوانید بیشترین بازدهی را داشته باشید.

دکمه های اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی در ووکامرس

خود افزونه ووکامرس بصورت پیش فرض از اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی پشتیبانی نمیکند ولی بعد از استفاده کردن از افزونه های اشتراک گزاری محصولات ووکامرس در شبکه های اجتماعی شما میتوانید این قابلیت را به سایت خود اضافه بکنید، ممکن است که قالب وردپرس سایت شما هم از این قابلیت پشتیبانی بکند یا شما اگر قصد خرید قالب وردپرس را دارید اگر در قالب جدیدی که انتخاب کرده اید قابلیت اشتراک گزاری محصولات در ووکامرس وجود ندارد شما میتوانید براحتی با آموزش وردپرس زیر این قابلیت را به سایت خود اضافه بکنید.

محبوب ترین شبکه های اجتماعی می توان به فیسبوک گوگل پلاس لینکداین و توئیتر اشاره کنیم که معمولا رئیس وبسایت ها موضوعات و محتوای خویش را در آن ها به اشتراک می گذارند و با ایـن کار طرفداران زیادتری را به سمت سایت خود می کشند و در واقع نوعی بازاریابی صورت می گیرد. افزونه های زیادی هستن که می توانند این کار را برای شما انجام دهند اما افزونه ای که امروز مد نظر ماست پلاگینی هستش که در ادامه می بینید نصب زیادی داشته است شما همچنان می توانید با دنبال کردن ما آموزش کار با آن را یاد بگیرید و استفاده کنید . همراه ما باشید .

افزونه اشتراک گزاری محصولات در ووکامرس Woocommerce Social Media Share Buttons

این پلاگین بیشتر از 20 هزار نصب در وردپرس به ثبت رسیده .

دکمه های اشتراک گذاری

دکمه های اشتراک گذاری

اموزش کار با پلاگین Woocommerce Social Media Share Buttons

بعد از دریافت و نصب ایـن افزونه یک بخش جدید در منو پیشخوان وردپرس شما تهیه می شود. برای

[button color=”green2″ link=”https://wordpress.org/plugins/woocommerce-social-media-share-buttons/” rel=”nofollow” align=”right” target=”_blank” radius=”5″ icon=”momizat-icon-wordpress” icon_color=”#ffffff”]مشاهده افزونه در مخزن وردپرس[/button][button color=”green2″ link=”https://downloads.wordpress.org/plugin/woocommerce-social-media-share-buttons.zip” rel=”nofollow” align=”left” target=”_blank” radius=”5″ icon=”momizat-icon-wordpress” icon_color=”#ffffff”]دانلود افزونه از مخزن وردپرس[/button]

. مثل عکس پایین :

دکمه های اشتراک گذاری

دکمه های اشتراک گذاری

بعد از کلیک بر روی ایـن بخش شاهد قسمت پایین می شوید :

دکمه های اشتراک گذاری

دکمه های اشتراک گذاری

دکمه های اشتراک گذاری

دکمه های اشتراک گذاری

دکمه های اشتراک گذاری

دکمه های اشتراک گذاری

در بخش شار بوتون فرمت اقسام در تصویر بالا دکمه های اشتراک گذاری نمایش داده می شود که می توانید مشخص کنید مثلا بصورت دکمه باشند یا بصورت شمارنده.
Social Media Share Buttons: خواهید توانست گزینش نمایید که چه شبکه های اجتماعی را قرار دهید و چنانچه تصمیم دارید دکمه هایی دلخواه بزای آن ها مشخص نمایید خواهید توانست آیکون مورد نظـر را آپلود نمایید .

 

بعد از ثبت سازی تنظیمات مورد نظـر ؛ خواهید توانست نتیجه کار را ببینید .

دکمه های اشتراک گذاری

دکمه های اشتراک گذاری

همان گونه که می بینید ؛ براحتی خواهید توانست کارهای و محتوای خویش را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و به ایـن طریق مشتریان و کاربران زیادتری را جذب نمایید خواهید توانست از دکمه های اشتراک گذاری بهره گیری نمایید .

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *