خرید قالب وردپرس حرفه ای, قالب وردپرس فروشگاهی

قالب فروشگاهی complex کومپلکس

قالب فروشگاهی Complex

قالب complex یا قالب کومپلکس  یکی از قالب های جدید وردپرسی با طراحی بسیار زیبا و طراحی شده بر اساس آخرین تکنولوژی های طراحی میباشد و بدلیل امکانات بسیار زیادی که دارد به شما امکان داشتن یک فروشگاه حرفه ای را میدهد. قالب کومپلکس بسیار مناسب برای فروشگاه های اینترنتی میباشد در این قالب جندین طرح و استایل برای صفحه اصلی ، و چندین استایل برای برگه محصول قرار گرفته است تا به شما قدرت سفارشی سازی بیشتری را بدهد، قالب complex یک قالب ساده نیست چون برای هر نوع سایتی قابل استفاده میباشد و شما میتوانید از این قالب وردپرس حتی برای سایت های خبری، شرکتی، خلاقیت و تجاری هم استفاده بکنید بخاطر همین بعد از خرید فقط یک قالب فروشگاهی رو دریافت نمیکنید ، بلکه قالبی چند منظوره و انعطاف پزیر و قابل استفاده برای هر نوع سایتی را دریافت میکنید.

قالب complex همراه با امکانات و قابلیت های بسیار زیادی ارائه میشود که موجب میشود تا سایت شما طراحی ویژه ای نسبت به سایر رقبا داشته باشد، برخی از ویژگی های قالب کومپلکس طراحی واکنشگرا ،مگامنوی قدرتمند ، صفحه ساز، حرفه ای ترین افزونه برای ساخت اسلایدر در وردپرس، نمایش سریع محصولات، نصب آسان قالب فقط با یک کلیک، و فیلم آموزش کار با قالب  و طراحی شده با آخرین تکنولوژی های روز در دنیا میباشد.

قالب کومپلکس دارای رابط کاربری بسیار عالی میباشد استفاده کردن از این قالب وردپرس نیز بسیار ساده میباشد به نحوی که شما بدون اینکه دانش کدنویسی و برنامه نویسی داشته باشید میتوانید هر تغییری که میخواهید را براحتی در قالب complex اعمال بکنید در کنار این ویژگی های پنل تنظیمات بسیار حرفه ای و پر از امکانات قالب complex موجب میشود تا شما حداکثر قدرت برای سفارشی سازی سایت را داشته باشید و مو به موی سایت خودتان از سیر تا پیاز را بتوانید با سلیقه خودتان سفارشی سازی و تغییر دهید.

ارائه قالب complex همراه با فیلم آموزش کار با قالب و بسته نصب سریع + نصب رایگان

قالب کومپلکس همراه با بسته نصب سریع ارائه میشود و شما میتوانید در کمتر از 5 دقیقه فقط با چند کلیک سایت خودتان را کاملا همانند پیش نمایش فارسی که در سایت ما مشاهده میکنید پیاده سازی بکنید،‌برای کسانی که میخواهند خیلی سریع سایتشون رو بصورت کامل پیاده سازی بکنند استفاده کردن از بسته نصب سریع بسیار مفید میباشد. همچنین قالب complex دارای فیلم آموزش 0 تا 100 کار با قالب به زبان فارسی میباشد که بعد از خرید این فیلم به شما داده میشود و شما میتوانید بعد از مشاهده این فیلم هر تغییری که میخواهید را در قالبتون اعمال بکنید بدون اینکه نیاز به راهنمایی از شخص خاصی داشته باشید در فیمل آموزشی پنل تظنیمات قالب، مگامنو های قالب، صفحه ساز و اسلایدر قالب و نحوه کار کردن با قالب و المان های آن توضیح داده شده است هر سوالی هم که در رابطه با کار کردن با قالب کومپلکس داشته باشید میتوانید از پشتیبانی وبمستر98 بپرسید. همچنین در صورتی که تمایل داشته باشید نصب رایگان این قالب وردپرس توسط وبمستر98 انجام میشود و ما در کمترین زمان ممکن سایت شما را کاملا همانند پیش نمایش فارسی که در سایت ما مشاهده میکنید به شما تحویل میدهیم.

  قالب complex با طراحی خلاقانه

در زمان طراحی این قالب توجه بسیار زیادی به دلنشین بودن قالب و رابط کاربری آن شده است به نحوی که برای بازدیدکنندگان سایت شما این قالب حسی  متفاوت را ایجاد میکند همچنین خلاقیت طراح قالب موجب شده است تا ویژگی ها و قابلیت هایی به این قالب اضافه شوند که در هیچکدام از قالب های دیگر موجود نیستند.

صفحه ساز قدرتمند  قالب وردپرس complex

همراه با قالب یک افزونه به نام Visual Composer به شما داده میشود که این افزونه برای طراحی کردن سایت بدون اینکه دانش کدنویسی و برنامه نویسی داشته باشید میباشد و شما میتوانید قالب وردپرس سایت خودتون رو بدون اینکه دانش کدنویسی و برنامه نویسی داشته باشید با سلیقه خودتان سفارشی سازی بکنید براحتی میتوانید سطر و ستون اضافه بکنید و یا در قسمت های مختلف قالب، المان و عناصری را قرار دهید مانند اسلایدر، محصولات و سرتیتر و… (کار با افزونه Visual Composer در فیلم آموزش کار با قالب بصورت کامل توضیح داده شده است).

قالب وردپرس کومپلکس همراه با مگامنوی قدرتمند

با استفاده از مگامنوی موجود در این قالب شما میتوانید براحتی منو هایی چند ستونه رو در سایت خودتون درست بکنید و محتوا و المان و دسته بندی های خودتون رو در این منو بگزارید و در بکگزاند و پس زمینه منوهای سایتتون عکس قرار دهید.

نمایش حرفه ای محصول در قالب فروشگاهی complex

قالب complex دارای امکانات و قابلتی های ویژه ای برای نمایش محصولات در سایت میباشد که موجب میشود تا محصولات سایت شما به زیباترین نحو و کامل ترین شکل برای بازدیدکنندگان سایت شما نمایش داده شود و همین تعبیه سازی موجب میشود تا تعداد زیادی از بازدیدکنندگان سایت شما تبدیل به مشتریان شما شوند، در قالب complex شما میتوانید محصولات خودتان را بصورت اسلایدر در قسمت های مختلف به نمایش بگزارید یا برای تب های محصولات خودتون اسلایدر قرار دهید و یا محصولات خودتون رو بصورت نمایش سریع بدون ریفرش شدن مرورگر برای بازدیدکننده نمایش دهید.

نمایش تخفیف های روزانه در قالب کومپلکس

اگر یک فروشگاه اینترنتی فعال دارید میتوانید براحتی با ارائه تخفیفات برای محصولات سایتتون همیشه بازدیدکننده هایی در سایتتون داشته باشید که بدلیل استفاده از تخفیف های شما تبدیل به مشتریان شما شوند. در طراحی قالب کومپلکس قابلیت ویژه ای برای نمایش تخفیفات روزانه همراه با شمارشگر قرار گرفته است و در سایت شما محصولاتی که دارای تخفیف باشند را برای بازدیدکنندگان بصورت برجسته نمایش میدهد.

پشتیابنی کردن از چند زبانه شدن در قالب complex یا قالب پیچیده

با استفاده از افزونه چند زبانه کردن سایت WPML شما میتوانید بی نهایت زبان به سایت خودتون اضافه بکنید به نحوی که واحد ارز نیز بعد از تبدیل زبان عوض شود و در این شرایط شما میتوانید براحتی محصولات خودتان را در وسعت بزرگتری برای فروش قرار دهید و بدلیل پشتیبانی کردن قالب complex نیازی به سازگاری کردن قالب با افزونه های چند زبانه کردن نیست و بعد از نصب کردن فقط یک افزونه برای چند زبانه کردن وردپرس قالب نیز با این افزونه سازگار خواهد شد.

قالب complex همراه با چندین پیش نمایش و استایل و طرح برای قسمت هی مختلف مانند بدنه سایت و صفحه اصلی سایت و هدر سایت ارائه میشود و شما با سلیقه خودتان هر کدام را که مناسب میدانید میتوانید استفاده بکنید و یا اینکه با استفاده از صفحه ساز خود قالب ، میتوانید خودتان استایل مورد علاقه خودتان را براحتی بدون وارد شدن به بخش کدنویسی طراحی بکنید.

طراحی واکنشگرا قالب Complex

طراحی واکنشگرا یا طراحی ریسپانسیو در قالب وردپرس موجب میشود تا سایت شما در همه دستگاه ها مانند موبایل و تبلت و کامپیوتر بدون نیاز به زوم کردن صفحه برای نمایش بهتر و بدون نیاز به اسکرول عمودی نمایش داده میشود و قالب complex بصورت خودکار سایز خود را با سایز صفجه نمایش کاربر تغییر میدهد تا بازدیدکنندگان سایت شما  به بهترین نحو بتوانند سایت را مشاهده بکنند همچنین امروزه یکی از فاکتور های گوگل برای رتبه دادن به وبسایت ها همین قابلیت واکنشگرایی میباشد که بر روی سئوی سایت هم تاثیر بسیار مثبتی دارد.

کدنویسی استاندارد و بهینه در قالب کومپلکس

کدنویسی بهینه قالب complex موجب میشود تا در کمترین زمان ممکن سایت شما برای بازدیدکنندگان شما نمایش داده شود به نحوی که هیچ خطا و مشکلی در کدنویسی قالب وجود نداشته باشد همچنین بدلیل استفاده از آخرین تکنولوژی های طراحی گوگل کاملا مطالب سایت شما را ایندکس میکند و دغدغه ای برای شما باقی نخواهد ماند همچنین در همه مرورگر ها سایت شما بصورت کامل و بدون عیب و نقص نمایش داده خواهد شد.

اسلایدر نمایش دسته بندی های سایت در قالب کومپلکس

قالب complex دارای افکت های اسلایدر برای نمایش یکسری خاص از دسته بندی ها میباشد و شما میتوانید دسته بندی های سایت خودتون رو همراه با زیر دسته های ان + یک عکس شاخص برای آن دسته بندی در هرقسمت از سایت که خواستید اضافه بکنید تا نمایش داده شود بدلیل اینکه نمایش این دسته بندی بصورت اسلایدر میباشد شما میتوانید دسته های بسیار زیادی را در یک مکان بسیار کوچک قرار دهید.

امکان نمایش نمونه کار ها + نظرات مشتریان و برند ها وشرکت های همکار

شما میتوانید نظرات مشتریان خودتان را بصورت اسلایدر همراه با عکس مشتری در هر قسمت از سایت که خواستید برای نمایش اضافه بکنید همچنین میتوانید نمونه کار های خودتان را همراه با فیلتر کردن بر اساس دسته بندی آن نمونه کار برای نمایش در سایت قرار دهید و یا برند ها و شرکت های همکار خودتان را همراه با لوگو در سایت اضافه بکنید تا برای بازدیدکنندگان نمایش داده شود – نمایش لوگو و شرکت های همکار تاثیر بسیارزیادی بر اعتماد سازی بر روی مشتری دارد و بر روی فروش سایت شما خود را نشان خواهد داد.

ویژگی های قالب فروشگاهی complex

ویژگی های قالب فروشگاهی complex

بعد از خرید قالب وردپرس Complex یک هدیه نیز از طرف وبمستر98 دریافت خواهید کرد.

برخی از ویژگی ها و قابلیت های قالب Complex :

 • همراه با فیلم آموزش کامل کار با قالب کومپلکس
 • همراه با 4 استایل رنگ
 • همراه با قدرتمند ترین افزونه ساخت اسلایدر در وردپرس (Revolution Slider)
 • کاملا واکنشگرا و نمیش صحیح سایت در انواع تبلت و انواع موبایل ها
 • دارای صفحات:بزودی ،404،درباره ما، تماس با ما
 • همراه باشمارشگر معکوس برای محصولات دارای تخفیف
 • پنل تنظیمات قالب قدرتمند و کاملا فارسی شده
 • امکان نمایش محصولات بصورت grid در کنار هم و list
 • امکان استفاده از بی نهایت رنگ بندی
 • همراه با 4 اسلایدر از پیش آماده
 • دارای بخش بلاگ و ماژول نمایش آخرین مطالب وبلاگ
 • پشتیبانی کامل از آخرین نسخه افزونه فروشگاه ساز ووکامرس
 • دارای بخش شبکه های اجتماعی
 • همراه با صفحع از پیش آماده شده تماس با ما همراه با نقشه گوگل
 • امکان اختصاص دادن سایدبار و ستون سفارشی برای فروشگاه و وبلاگ
 • همراه با 5 پیش نمایش و صفحه اصلی
 • همراه با طرح های متنوع برای هدر و فوتر سایت
 • دارای قابلیت مقایسه محصولات بصورت ajax و بدون ریفرش شدن صفجه
 • دارای قابلیت وان پیج بخش محصولات در صفحه اصلی
 • دارای آیکون برای دسته بندی در منو ها
 • دارای مگا منو های مختلف برای ساختن مو های چند ستونه
 • دارای قسمت علاقه مندی ها و امکان افزودن محصولات به لیست علاقه مندی ها در سایت
 • دارای قابلیت مشاهده سریع محصولات بصورت ajax بدون ریفرش شدن صفحه
 • همراه با بسته نصب سریع برای راه اندازی آسان سایت
 • کاملا فارسی و راستچین شده
 • سازگار با مرورگر ها:IE 8+، Safari، Mozilla Firefox، Opera، Chrome
 • پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
 • آپدیت مادام العمر و رایگان
 • نصب رایگان قالب

[animate animation=”fadeInDown” duration=”4″ delay=”1″ iteration=”-1″]
وبمستر 98 به پاس تشکر از خرید شما، به عنوان هدیه به شما افزونه حرفه ای سئو و بهینه سازی وبسایت Yoast را رایگان هدیه میدهد.
[/animate]

[callout bgimg=”https://webmaster98.com/wp-content/uploads/footer-bg.jpg” color=”#ffffff” radius=”7″ fontsize=”17″ bt_content=”مشاوره رایگان: 09120778782″ bt_pos=”bottomLeft” bt_style=”undefined” bt_link=”tel:+989120778782″ bt_radius=”7″ bt_color=”white”  bt_icon=”linecon-icon-bulb”] قبل از خرید حتما تماس بگیرید و از ما مشاوره دریافت بکنید [/callout]

نوشته های مشابه

9 دیدگاه در “قالب فروشگاهی complex کومپلکس

 1. علی گفت:

  ممنونم بابت اطلاعات مفیدتون عالی بود

 2. اختراع گفت:

  خوب بود ،، دنبال یه چیز دیگه تو گوگل بودم اومدم اینجا شانسی

  سایت جالبی دارید لینکتونو برای چندتا از دوستام فرستادم بدردشون میخوره ،، ممنون

 3. قرهاد گفت:

  اسلام قالب ویدیو پرو امکان خرید فعال نیست؟

  1. سلام فرهاد جان
   سپاس از انتخابت
   این چند روز رو در حال تهیه فیلم آموزشی بودیم که کار هاش تموم شده و خود قالب هم الان آماده هست.
   با شماره 09120778782 میتونید تماس بگیرید تا درباره خرید راهنمایی بشید.

 4. محمد گفت:

  قالب بی نظیری هست

 5. مرصاد گفت:

  نصب رایگان رو خودتون انجام میدید؟

  1. سلام مرصاد جان
   بله نصب رایگان رو ما خودمون انجام میدیم
   فیلم آموزش نصبش رو هم به شما میدیم که دم دست شما هم باشه

 6. سعید گفت:

  این قالب فارسی هم شده ؟

  1. سلام سعید جان
   بله فارسی سازی و راستچین کردنش تموم شده
   در حال آماده سازی فیلم آموزشیش هستیم که طی یکی دو روز آینده در سایت قرار میگیره.
   از طریق ایمیل بهت اطلاع خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *