مقالات وردپرس, نقد و بررسی قالب های وردپرس, وبلاگ

نقد و بررسی قالب وردپرس اشتراک گذاری ویدئوپرو VideoPro

قالب پخش فیلم VideoPro ویدئو پرو

قالب وردپرس VideoPro یکی از حرفه ای ترین قالب های وردپرس اشتراک گذاری ویدئو میباشد که تا کنون هیچ قالب دیگه ای در وردپرس نتوانسته از لحاظ امکانات و کارایی به این قالب برسد، شما هر چیزی که فکرش رو بکنید در قالب ویدیو وردپرس VideoPro قرار گرفته است بخاطر همین نیازی به اضافه کردن قابلیت جدید به سایت نخواهید داشت. با توجه به معرفی هایی که در نقد و بررسی قالب VideoPro در زیر داریم شما هم از این امکانات شگفت زده خواهید داشت.

طراحی قالب ویدیو پرو بر پایه افزونه ها

یکی از بزرگترین مزیت های این قالب وردپرس استفاده از افزونه های متعدد میباشد، طراح قالب VideoPro قالب رو بصورت Plug & Play طراحی کرده، یعنی شما میتونید افزونه های جدیدی نصب بکنید بر روی قالب و ازشون استفاده بکنید.در این مقاله از نقد و بررسی قالب وردپرس چند تا از ویژگی های مهم قالب ویدئو وردپرس را برای شما قرار داده ایم:

نقد و بررسی قالب فیلم وردپرس VideoPro

[divide icon=’circle’ width=’medium’]

قالب ویدئوپرو امکانات بسیار زیادی دارد بخاطر همین بیان کردن همه ویژگی های این قالب ممکن هست که کمی زمانگیر باشد بخاطر همین در این مقاله مهم ترین ویژگی های این قالب را بیان کرده ایم:

 

کادر جستجو هدر

کادر جستجو هدر

هدر زیبا همراه با جستجوی Ajax در هدر قالب ویدئوپرو

این قابلیت باعث میشود تا بدون اینکه شما از این صفحه خارج شوید و به صفحه ای دیگر بروید و یا بدون لود شدن مرورگر بتوانید نتایج جستجو های خودتون رو مشاهده بکنید. همچنین در این قالب یک گزینه برای ارسال ویدئو مهمان قرار گرفته است که کاربران شما میتوانند بدون اینکه وارد اکانت خودشان بشوند ویدئو های خود را برای مدیریت برای انتشار در سایت قرار بدهند. همچنین مگامنو، امکان قرار دادن آیکون برای منو ها و قرار گرفتن کادر جستجو در منو ها فقط چند تا از ویژگی های این قالب هستند.

[quote bgcolor=’#2a79bf’ color=’#ffffff’ bcolor=’#ffffff’] در این قالب شما میتوانید مشخص بکنید که منو های سایتتون برای همه کاربران نمایش داده شود،‌یا فقط برای کاربران وارد شده در سایت.[/quote]

[divide icon=’circle’ width=’medium’]

تب بندی آجاکس

تب بندی آجاکس

نمایش ویدئو های دسته بندی های خاص بصورت تب بندی آجاکس

در قالب ویدئو پرو شما استایل های بسیار زیادی رو برای نمایش مطالب و ویدئو های خود دارید، بیش از 10 استایل مختلف که هر کدام از این استایل ها تنظیمات و گزینه های مختلفی را دارند ،‌در قابلیت ajax بدون ریفرش شدن صفحه نتایج برای کاربر نمایش داده میشود بخاطر همین مطالبی که در سایت منتشر میکند. با استفاده از تب بندی ها شما میتوانید در یک فضای بسیار کوچک محتوای بسیار زیادی را در این قالب وردپرس قرار دهید.

علاوه بر تب بندی، شما در این قالب میتوانید یک اسلایدر به سبک اجاکس هم داشته باشید که با کلیک کردن بر روی آن سایر مطالب آن دسته بندی به شما نمایش داده میشود. در قسمت سمت چپ <> قرار دارند که برای همین منظور میباشند. از طریق تنظیمات قالب ویدئوپرو میتوان این قابلیت را فعال یا غیرفعال کرد.

[divide icon=’circle’ width=’medium’]

بنر های تبلیغاتی در قالب ویدئو پرو

بنر های تبلیغاتی در قالب ویدئو پرو

امکان قرار دادن بنر های تبلیغاتی در قسمت های مختلف سایت مانند سایدبار، کنار فیلم ها و مطالب و…

با این قالب ویدئو وردپرس شما میتوانید بصورت خیلی حرفه ای پلن هایی برای مدیریت تبلیغات در سایت تهیه بکنید‌، همانطور که میدانید در آمد سایت هایی مثل آپارات و یوتیوب و… از طرق تبلیغات میباشد بخاطر همین با توجه به حرفه ای بودن این قالب فیلم وردپرس طراح در قسمت های مختلف قابلیت قرار دادن تبلیغات رو بصورت کاملا هوشمند فراهم کرده است.

[quote] خود قالب ویدئوپرو یک افزونه اختصاصی برای مدیریت تبلیغات دارد. و با این افزونه شما میتوانید تنظیماتی حرفه ای مثلا برای تعداد نمایش تبلیغات برای هر ویدئو، یا نمایش تبلیغات در هر چند پست یکبار و… را اعمال بکنید[/quote]

[divide icon=’circle’ width=’medium’]

فرم ارسال ویدئو مهمان

فرم ارسال ویدئو مهمان

 

ارسال ویدئو توسط کاربران مهمان

داشتن یک فرم برای ارسال ویدئو ها توسط کاربران در این قالب ایده ای جالب برای جلب توجه کاربران به سایت و ارسال ویدئو های مهمان میباشد. هر ویدئویی که کاربران در این بخش برای مدیریت سایت ارسال بکنند، برای ایمیل مدیریت ارسال میشود همچنین شما میتوانید براحتی و در کمتر از 1 دقیقه فیلد ها و مواردی که از کاربر خواسته میشود را با سلیقه خودتان سفارشی سازی بکنید، مثلا میتوانید مشخص بکنید که کاربر توضیحات، نام کارگردان و بازیگران یا اشاخص فیلم، متنی که باید در کنار فیلم در سایت قرار بگیرد و… را تنظیک بکنند یا نه. چون این قابلیت با افزونه Contact Form 7 پیاده سازی شده است و تغییر دادن فیلد ها به سلیقه شما میباشد. شما از افزونه Gravity Forms هم میتونید در سایتتون برای ساحتن این بخش استفاده بکنید.

[divide icon=’circle’ width=’medium’]

 منو و ناوبری مخصوص برای اعضای وارد شده به سایت

منوی مخصوص کاربران وارد شده

منوی مخصوص کاربران وارد شده

بعد از اینکه کاربران در سایت شما ثبت نام کردند برای این کاربران در منوی سایت شما یک منوی اختصاصی نمایش داده میشود(تا زمانی که کاربران ثبت نام نکنند و به پنل کاربری خودشون وارد نشوند این بخش برای آن ها مشاهده نمیشود) در این قسمت میتوانند پروفایل خود را مشاهده بکنند و کانال های یکه عضو ان ها هستند یا عضو کانالی جدید شوند را تنظیم بکنند.

[divide icon=’circle’ width=’medium’]

قابلت نمایش داده لوگو برای مطالب

قابلت نمایش داده لوگو برای مطالب

امکان اعطای لوگو برای ویدئو های منتخب در سایت

در گوشه ویدئو های شما میتوانید یک لوگو را انتخاب بکنید که نمایش داده شود،‌مثلا لوگوی “برنده جایزه” یا “اسکار گرفته” یا “منتخب سردبیر” را میتوانید انتخاب بکنید تا در سایت برای شما نمایش داده شود.

شما میتوانید هر لوگویی با هر استایل و رنگ بندی و متنی را خودتان تنظیم بکنید. براحتی از طریق تنظیمات این قابلیت را میتوانید برای مطالب سایتتون فعال یا غیرفعال بکنید/ محدودیتی در استفاده کردن از این قابلیت در قالب وجود ندارد و شما میتوانید در همه نوع مطالب سایتتون ازش استفاده بکنید.

[divide icon=’circle’ width=’medium’]

نمایش کانال های برتر

نمایش کانال های برتر

امکان نمایش دادن کانال های برتر و پر بازدید از لحاظ ویدئویی یا مشترک

سایت های ویدئو باید حتما یکسری کانال داشته باشند برای عضویت، در قالب فیلم وردپرس ویدئوپرو نیز این قابلیت فعال میباشد و شما میتوانید کانال های پربازدید یا کانال هایی که بیشترین مشترک را دارند و یا کانال هایی که بیشترین بازدیدرا دارند را در سایت در قسمت های مختلف مانند سایدبار و ستون سمت راست و چپ و یا در بین محتوای اصلی قرار دهید.

[divide icon=’circle’ width=’medium’]

امکان عضویت VIP و پرداخت هزینه در ازای عضویت در سایت

امکان عضویت VIP و پرداخت هزینه در ازای عضویت در سایت

قابلیت عضویت VIP

در قالب ویدئوپرو شما میتوانید بصورت VIP پلن هایی رو معرفی بکنید که برای مشترک شدن در آن ها و عضویت پیدا کردن در آن ها بتوانید بعد از پرداخت هزینه به ویدئو های آن دسترسی داشته باشید. این پلن ها تا زمانی که شما هزینش رو پرداخت نکردید فعال نخواهد شد.

قالب VideoPro برای عضویت VIP از افزونه membership استفاده میکند و شما میتوانید پلن های عضویت خودتون رو در این افزونه معرفی بکنید

مثلا مشخص بکنید کاربران با خرید یکی از پلن ها به مدت 1 ماه به همه ویدئو های سایت دسترسی داشته باشند و…

اما متاسفانه این افزونه بدلیل اینکه تا کنون درگاهی براش نوشته نشده در اتصال به بانک و پرداخت هزینه مشکلاتی دارد. ولی در عوض میتوانید از افزونه های مشابه استفاده بکنید این افزونه از خیلی از افزونه های VIP پشتیابنی میکند مانند Advanced VIP

[divide icon=’circle’ width=’medium’]

امکان نمایش سوپر استار ها

امکان نمایش سوپر استار ها

نمایش سوپر استار ها در قسمت های مختلف سایت

در سایدبار های سایت در قالب ویدئوپرو ابزارک های مختلفی برای نمایش داده تصاویر سوپراستار ها و لینک صفحه آن ها در سایت قرا دارد و شما میتوانید برای هر کدام از ان ها یک صفحه اختصاصی برای معرفی درست بکنید

[divide icon=’circle’ width=’medium’]

 

ابزارک های متنوع مانند tab

ابزارک های متنوع مانند tab

قابلیت اضافه کردن ابزارک ها بصورت تب

شما میتوانید با تب ها در یک فضای بسیار کوچک محتوای زیادی را در سایت قرار دهید، مثلا میتوانید اخرین دیدگاه های سایت را قرار دهید، برچسب های بیشتر استفاده شده، یا آخرین مطالب و…

[divide icon=’circle’ width=’medium’]

مطالب محبوب

مطالب محبوب

نمایش مطالب محبوب و پربازدید در فوتر سایت

با قالب ویدیو وردپرس شما میتوانید خیلی حرفه ای بصورت اسلایدر محبوب ترین مطالب سایت را در فوتر سایت قرار دهید. در این صورت در همه مطالب سایت ، محبوب ترین ها بصورت اسلایدر نمایش داده میشود همچنین به جای مطالب محبوب میتوانید هر ابزارکی که میخواهید را قرار دهید و محدودیتی در استفاده ندارید مثلا میتوانید یک متن خاص را قرار دهید یا اسلایدر از مطالب دسته بندی خاص و…

[divide icon=’circle’ width=’medium’]

ویدئو پلیر قالب ویدئوپرو

پلیر ویدئو ها در قالب ویدئوپرو

پخش ویدئو در سایت

شما میتوانید برای مطالب خودتون در پیشخوان سایت، ویدئو هایی اختصاص بدید. بخاطر همین هر مطلبی که به اون ویدئویی اختصاص داده شده باشه، در هدر اون مطالب فیلم اختصاص داده شده نمایش داده میشود همچنین امکانات و قابلیت های بسیار زیادی برای پخش ویدئو در این قالب قرار دارد اما بدلیل اینکه اختصاصی قالب فیلم وردپرس میباشد در هدر سایت نمایش داده میشود و شما میتوانید هر ویدئویی از آپارات،‌یوتیوب، یا سرویس های دیگر پخش فیلم ار وارد بکنید تا فیلم شما نمایش داده شود از سروری محلی خودتون و یا در صورتی که لینک دانلود ویدئو رو در دسترس داشته باشید بازم میتوانید فیلم خودتون رو برای پخش اضافه بکنید.

[divide icon=’circle’ width=’medium’]

پخش ویدئو در گوشه سایت

پخش ویدئو در گوشه سایت

شخ ویدئو در گوشه سایت بعد از اسکرول به پایین

در قالب ویدئو پرو در حالت عادی وقتی که شما یک ویدئو را برای پخش اضافه میکنید این ویدئو در هدر سایت قرار میگیرد و نمایش داده میشود اما در صورتی که کاربران شما صفحه را اسکرول بکنند بصورت خودکار این ویدئو نیز تغییر سایز میدهد و بصورت ثابت با اسکرول سایت توسط شما باز هم شما میتوانید بدون قطع و وصلی ویدئوی خودتون رو مشاهده بکنید و مطالب و توضیحات پست رو هم بخوانید.

[divide icon=’circle’ width=’medium’]

نمایش امتیاز دهی کاربران

نمایش امتیاز دهی کاربران به مطالب  با 2 استایل و روش مختلف

سیستم نظر دهی

سیستم نظر دهی

کاربران بعد از اینکه نظر خودشان را در سایت ثبت کردند برای بازدیدکنندگان دیگر نتیجه نظر سنجی نمایش داده میشود،‌همچنین نتیجه نظر سنجی توسط مدیریت هنگام انتشار مطلب نیز میتواند تنظیم شود و یا اجازه امتیاز دهی به بازدیدکنندگان داده شود یا خیر از ویژگی های این قالب فیلم وردپرس میباشند.

[divide icon=’circle’ width=’medium’]

فرم عصویت در خبرنامه

فرم عصویت در خبرنامه

قابلیت عضویت در خبرنامه سایت و پشتیبانی از سرویس های مختلف خبرنامه

داشتن خبرنامه در سایت موجب میشود تا شما بتوانید بازدیدکنندگانی دائمی داشته باشید و در قالب فیلم وردپرس ویدیو پرو ابزارک های مختلفی برای گرفتن آدرس ایمیل مشتریان قرار دارد که شما میتوانید با استفاده از آن ها ایمیل مشتریان خودتون رو مستقیما در سرویس های ایمیلی همچون mailchimp و… ثبت بکنید

[divide icon=’circle’ width=’medium’]

پخش خودکار فیلم بعدی

پخش خودکار فیلم بعدی

پخش خودکار فیلم بعدی

زمانی که شما دارید یکی از فیلم های سایت رو مشاهده میکنید، بعد از اینکه این فیلم به پایان رسید، بصورت خودکار سایت شما را به فیلم بعدی  هدایت میکند و فیلم بعدی برای شما نمایش داده میشود.این قابلیت موجب میشود تا بازدیدکنندگان و کاربران سایت شما زمان بیشتری در سایت شما بمانند و بعد از تمام شدن هر فیلم بصورت خودکار سایت فیلم بعدی را نیز پخش بکنند.

فیلم بعدی میتواند، قسمت بعدی سریال، یا پست بعدی باشد.

فرم ثبت نام

فرم ثبت نام

فرم ثبت نام در سایت در قالب ویدئو پرو – قالب فیلم وردپرس

بصورت خودکار در صورتی که شما افزونه ای برای صفحه ورود کاربران درست نکرده باشید، بعد از کلیک بر روی ثبت نام کاربران سایت شما به صفحه پیش فرض خود وردپرس برای ثبت نام هدایت میشوند و در صورتی که بخواهید در همان قالب سایتتون فرم ورود یا ثبت نام را پیاده سازی بکنید باید از افزونه theme my login استفاده بکنید. این افزونه همراه با قالب به شما ارائه میشود.

[divide icon=’circle’ width=’medium’]

صفحه پروفایل کاربران

صفحه پروفایل کاربران

صفحه پروفایل کاربران در قالب فیلم وردپرس VideoPro

در این قالب هر کاربری برای خودش یک پنل کاربری اختصاصی دارد و میتواند در این پنل کاربری به کانال هایی که عضو آن ها میباشد دسترسی داشته باشد، یا کانال جدید بسازد و یا جزئیات خود همانند نام و مشخصات را تغییر دهد.

[divide icon=’circle’ width=’medium’]

صفحه بازیگران در قالب ویدئوپرو

صفحه بازیگران در قالب ویدئوپرو

هر بازیگری در قالب فیلم وردپرس ویدیو پرو یک پنل کاربری پیج مخصوص دارد

در این قالب هر بازیگر و هنرمندی برای خودش یک صفحه اختصاصی دارد و مدیران سایت ها میتوانند جزئیات آن ها را تغییر دهند و یا مشخصات آن ها را وارد بکنید مانند سال تولد نمونه کار ها و…

لیست مواردی که شما در صفحه ویرایش در دسترس دارید:

جزئیات بازیگر

جزئیات بازیگر

هرگزینه ای که در این قسمت تکمیل بکنید، در صفحه آن بازگیر نمایش داده میشود.

[divide icon=’circle’ width=’medium’]

لیست سریال های در حال پخش

لیست سریال های در حال پخش

امکان پخش سریال در قالب فیلم ویدیو پرو

شما میتوانید فیلم های خود را بصورت سریال در سایت اضافه بکنید، هر سریالی که در این بخش اضافه بکنید پشت سر هم نمایش داده میشود و با قرار دادن ماوس کاربر بر روی هر کدام از عکس ها برای شما جزئیات آن سریال نمایش داده میشود.

سریال میتواند قسمت های مختلف یک فیلم

یا فیلم های مشابه و… باشد که تنظیم کردن آن بستگی به شما دارد.

برای اضافه کردن سریال ها در قالب ویدئو پرو شما میتوانید در پیشخوان وردپرس در منوی سمت راست خودتون با کلیک بر روی گزینه “سریال” اقدام بکنید.

[divide icon=’circle’ width=’medium’]

درون ریزی دمو ها

درون ریزی دمو ها

درون ریزی دمو های قالب Videopro فقط با 1 کلیک

شما در پنل تنظیمات خودتون میتونید فقط با 1 کلیک به همه دمو ها و پیش نمایش های این قالب دسترسی داشته باشید. هر دمویی که شما ایمپورت میکنید به زبان انگلیسی میباشد اما ما فایل های درون ریزی نسخه فارسی را کامل به شما ارائه میدهیم و شما میتوانید با چند کلیک سایت خودتون رو کاملا به زبان فارسی مشاهده بکنید. علاوه بر این موارد بسته نصب سریع قالب VideoPro به زبان فارسی در دسترس شما قرار میگیرد + فیلم آموزش راه اندازی این بسته که شما میتوانید در کمتر از 2 دقیقه کاملا سایت خودتون رو آماده بالا بیارید.

[divide icon=’circle’ width=’medium’]

پنل تنظیمات به زبان فارسی

پنل تنظیمات به زبان فارسی

کاملا فارسی و راستچین شده

این قالب کاملا فارسی و راستچین شده توسط وبمستر98 میباشد و کاملا اختصاصی بر روی آن کار شده است و در حین زمان ترجمه قالب همه سعی خود را کرده ایم تا تخصصی ترین واژه ها را به ساده ترین بیان برای شما ترجمه بکنیم به نحوی که هر کاربری با هر سطح دانش و تجربه ای بتواند با قالب کار بکند. 100 درصد فایل po یا فایل زبان در قالب ویدئو پرو ترجمه شده است.

همچنین این قالب همراه با فونت فارسی ایران سنس ارائه میشود که کاملا قانونی و همراه با لایسنس میباشد.

قالب VideoPro دارای ویژگی ها و قابلیت های زیادی هست که در این بخش ما فقط به برخی از این ویژگی ها پرداختیم.

[animate animation=”fadeInDown” duration=”4″ delay=”1″ iteration=”1″]
وبمستر 98 به پاس تشکر از خرید شما، به عنوان هدیه به شما افزونه حرفه ای سئو و بهینه سازی وبسایت Yoast را رایگان هدیه میدهد.
[/animate]

[callout bgimg=”https://webmaster98.com/wp-content/uploads/footer-bg.jpg” color=”#ffffff” radius=”7″ fontsize=”17″ bt_content=”مشاوره رایگان: 09120778782″ bt_pos=”bottomLeft” bt_style=”undefined” bt_link=”https://webmaster98.com/videopro-wordpress-theme/” bt_radius=”7″ bt_color=”white”  bt_icon=”linecon-icon-bulb”] توضیحات قالب VideoPro و لینک خرید [/callout]

 

خرید قالب VideoPro و توضیحات بیشتر

قالب VideoPro ویدئوپرو – قالب ویدئو مانند آپارات وردپرس

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “نقد و بررسی قالب وردپرس اشتراک گذاری ویدئوپرو VideoPro

  1. لاغری گفت:

    سلام روزتون بخیر

    مطلب مفیدی بود من این سایت بوک مارک کردم که دسترسیش آسون باشه برام ،، ممنون از این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *