آموزش وردپرس

آموزش افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت

نمایش نظرات مشتریان در سایت

امروز قصد داریم در این قسمت آموزش ودرپرس شما همراهان سایت وبسمتر 98  را با آموزش افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت اشنا کنیم. چرا که امروزه ایجاد این صفحه در بسیاری از سایت ها به دلیل نمایش توصیف های مثبت کاربران و مشتریان از خدمات ارائه شده توسط سایت به امری متدوال تبدیل شده .و موجب اعتماد سازی در بین کاربران سایت شود بخاطر همین در خرید و سفارش ها میتوانیدمشتریان با اعتماد تری داشته باشید.

آموزش افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت – افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت وردپرس

دلایل افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت

افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت وردپرس برای بسیاری از سایت ها مخصوصا سایت هایی که به عنوان فروشگاه آنلاین فعالیت میکنند امری مهم است. دلیل این امر وجود نظرات مختلف به خصوص مشتریانی است که از خدمات ارائه شده توسط سایت راضی هستند. وجود این صفحه درواقع به مشتریانی که تازه اقدام به استفاده از خدمات شما کرده اند این امکان را میدهد که بتواندد با میزان رضایت کاربران قبلی و همچنین شناخت بهتر خدمات شما انتخابی مناسب داشته باشند.

این صفحه میتواند تاثیر زیادی در جذب مشتریان جدید برای شما داشته باشد. البته این نکته را باید در نظر داشت که تاثیر زیادی هم در اعتماد سازی و اهمیت دادن به مشتریان قبلی شما دارد. این امر میتواند موجب ترغیب بیشتریان مشتریان قبلی شما به استفاده از خدمات شما شود. پس آموزش افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت را با ما دنبال کنید .

آموزش افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت وردپرسی

برای افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت وردپرس میتوانید از افزونه های گوناگونی استفده کنید ولی پیشنهاد ما به شما در آموزش افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت استفاده از افزونه Easy Testimonials میباشد چون این افزونه کاملا با قالب وردرپرس سایت شما سازگار میباشد و مشکلاتی مانند ناسازگاری و استایل نادرست و… را نخواهید داشت

آموزش افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت – افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت وردپرس

جهت استفده از این افزونه ابتدا آن را دانلود و نصب کنید . سپس از پنل مدیریت وارد بخش افزونه ها شوید و آن را فعال کنید. بعد از فعال سازی افزونه در پیشخوان وردپرس وارد بخش تنظیمات Easy Testimonials شوید . از این قسمت شما تنظیمات مربوط به پیکربندی افزونه را اعمال میکنید که در ادامه برای شما دوستان عزیز توضیح میدهیم.

[button color=”green2″ link=”https://downloads.wordpress.org/plugin/easy-testimonials.zip” rel=”nofollow” align=”left” target=”_blank” radius=”5″ icon=”momizat-icon-wordpress” icon_color=”#ffffff”]دانلود افزونه از مخزن وردپرس[/button][button color=”green2″ link=”https://wordpress.org/plugins/easy-testimonials/” rel=”nofollow” align=”left” target=”_blank” radius=”5″ icon=”momizat-icon-wordpress” icon_color=”#ffffff”]مشاهده صفحه افزونه در سایت وردپرس[/button]

با استفاده از این افزونه شما میتوانید از قابلیت های متنوع و زیادی که این افزونه به شما ارائه داده جهت ایجاد صفحه بررسی مشتری به بهترین شکل و طبق سلیقه خود استفاده کنید.

بعد از این شما باید در این افزونه وارد بخش Testimonials » Add New Testimonial شوید و در این بخش صفحه جدید بررسی مشتری خود را انتخاب نمایید .

آموزش افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت – افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت وردپرس

در ابتدا شما باید عنوان مورد نظر خود را برای این صفحه وارد کنید . بعنوان مثال میتوانید از عنوان Great Customer Service استفده نمایید . همانند سایر صفحات سایت خود در این بخش نیز میتوانید برای صفحه بررسی مشتریان خود انواع دسته بندی و یا تصاویر و همچنین تصاویر شاخص را انتخاب نمایید که موجب بهبود صفحه شما میشود .

آموزش افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت – افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت وردپرس

بعد از اینکار خواهید دید که به پایین پست شما در ویراشگر آن بخشی با نام testimonial information افزوده شده است .

شما در این در واقع مشخصات مشتری خود را وارد میکنید . میتوانید در این اطلاعات مختلفی از مشتری مانند نام و ایمیل و صفحه وب و شغل و سایر اطلاعات را وارد نمایید و در نهایت حتی آن را رتبه بندی کنید و برای آن رنکینک ایجاد نمایید .

آموزش افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت – افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت وردپرس

پس از تکمیل اطلاعات شما میتوانید این بررسی را در سایت خود منتشر کنید .

نمایش بررسی های مشتریان در برگه های وردپرس

 در ادامه جهت افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت وردپرس لازم است نحوه انتشار بررسی ایجاد شده در برگه های سایت را بدانید.بعد از اعمال تنظیمات بالا هنگامی که قصد ایجاد و یا ویرایش برگه های سایت خود را دارید دکمه این افزونه بالای ویرایشگر پست شما نمایش داده میشود .با کلیک بر روی این دکمه گزینه هایی برای شما ظاهر میشود . که با استفده از این گزینه ها شما میتوانید بررسی مشتری ایجاد شده را به صورت لیستی , شبکه ای , تکی و یا به صورت اسلاید در برگه مورد نظر نمایش دهید.

آموزش افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت – افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت وردپرس

هنگامی که شما یکی از این گزینه ها را انتخاب نمایید صفحه ای باز شو ( پاپ آپ ) برای شما باز میشود که در آن سایر گزینه های اضافی و پیشرفته را انتخاب و اعمال میکنید .  شما در این گزینه ها میتوانید تم , عرض , نمایش , و حتی رتبه بندی را نمایش دهید .

پس از اعمال تنظیمات روی دکمه Insert Now کلیک کنید تا تنظیمات ذخیره و اعمال شوند . اکنون شورت کد بررسی مشتریان به برگه در ویراشگر اضافه میشود. با انتشار و یا به روزرسانی این برگه بررسی مشتریان به مکانی که شورت کد در ویرایشگر قرار گرفته اضافه و برای کاربران سایت نمایش داده میشود.

آموزش افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت – افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت وردپرس

آموزش جمع آوری بررسی های مشتریان در سایت

 در بسیاری از سایت ها از مشتریان خواسته میشود تا بوسیله ایمیل این طلاعات و بررسی را و حتی در صورت تمایل عکس خود را ارسال نمایند که روندی وقت گیر است در صورتی که شما میخواهید اینکار مستقیم از طریق سایت شما انجام شود و در وقت خود صرفه جویی کنید باید این افزونه را به نسخه ویژه آن ارتقا دهید .

سپس شما میتوایند شورت کد [submit_testimonial] در صفحه مورد نظر برای ثبت بررسی مشتریان خود قرار دهید و به صورت مستقیم از سایت این عمل را انجام دهید.

آموزش افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت – افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت وردپرس

امیدواریم از آموزش افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت استفده کافی را برای افزودن صفحه بررسی مشتری به سایت وردپرس برده باشید.

ممنون که در این مقاله با ما بودید امیدوارم این مقاله مفید برای شما مفید واقع شده باشد اگر باز سوالی دارید از قسمت نظرات آن را از ما بپرسید تا در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود ضمنا اگر قصد خرید قالب وردپرس را دارید به قسمت قالب وردپرس مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *