آموزش وردپرس, مقالات وردپرس

بررسی وردپرس و مزیت ها و ویژگی هایش برای استفاده از آن

بررسی وردپرس و مزیت ها و ویژگی هایش برای استفاده از آن

امروزه وبمستران زیادی در دنیا به فعالیت بر روی میلیون ها سایت که خدمات مختلفی را ارایه می هند، مشغول هستند. در این میان بسیاری از کاربران در انتخاب CMS یا همان سیستم مدیریت محتوای حرفه ای سردرگم هستند که در این مطلب به شما دلایلی برای انتخاب cms محبوب وردپرس به بررسی وردپرس خواهیم پرداخت.

بررسی وردپرس و مزیت ها و ویژگی هایش برای استفاده از آن
جامعه آماری گسترده و بزرگ وردپرس

بیش از نیمی از سایت هایی که cms آنها مشخص است از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده میکنند که به طور کلی تر می توان گفت یک سوم سایت های دنیا بر پایه ی وردپرس می باشند که حدود یک میلیون سایت را تشکیل می دهد. جالب است بدانید در میان سایت ها، تمایل به استفاده  سایت های تجاری از وردپرس 5 برابر بیشتر از یایت های خبری است.

استفاده برند های مطرح دنیا از وردپرس

در میان هزاران برند مطرح دنیا، درصد بسیار بالایی از آنها از سیستم‌مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنند که این موصوعی مبتنی بر محبوبیت و قدرت وردپرس می باشد که از میان آنها می توان به گوگل، نیویورک تایمز، یاهو، مک دونالدز، سی ان ان،نوکیا و … اشاره کرد.

ترجمه وردپرس به چند زبان‌ زنده دنیا

جالب است بدانید امروزه وردپرس به بیش از 120 زبان زنده دنیا ترجمه شده است و به جرئت می‌ توان گفت گسترده ترین سیستم مدیریت محتوای دنیا می باشد.
سازگاری و بهینه بودن برای موتور های جستجو نظیر گوگل
بهینه بودن سیستم مدیریت محتوا مسئله ای بسیار مهم است و باید دانست بر روی چه سیستم مدیریتی می ‌توان تمرکز کرد! وردپرس یکی از بهینه ترین سیستم های مدیریت محتوا می باشد که سازگاری کامل با موتور های جستجو نظیر گوگل دارند؛ آمار خیره کننده دیگر اضافه شدن روزانه 50,000 سایت وردپرسی به گوگل است و افزوده شدن ماهانه بیش از 62 میلیون مطلب از سایت های وردپرس در موتور جستجوی گوگل می باشد.

امنیت وردپرس

شاید از نظر بسیاری از کاربران امنیت مسئله ی مهمی نباشد و تا زمانی که ایمنی سایت آنها به خطر نیفتد به فکر چاره نخواهند بود! اما امنیت مهم ترین مسئله ای است که در سایت ها باید به آن اهمیت داد. وردپرس به عنوان یکی از بهترین و امن ترین cms های موجود می باشد که همواره با بروز رسانی هسته ی وردپرس خطر آسیب پذیری آن کاهش یافته است.

کارایی و رابط کاربری ساده و آسان وردپرس

اگر شما حتی یکبار از سیستم مدیریت وردپرس استفاده کرده باشید، متوجه سادگی کار و لذت بخش بودن آن شده اید! رابط کاربری ساده، سریع و آسان آن را شاید بتوان به عنوان بزرگترین محبوبیت وردپرس در نظر گرفت که هر کاربری را به خود جذب می‌کند و روزانه بسیاری از سایت های موجود به وردپرس مهاجرت می کنند.

نتیجه گیری: سیستم مدیریت محتوای وردپرس یکی از قدرتمند ترین سیستم های موجود در میان صد ها سیستم می باشد که در این مطلب اقدام به معرفی مزیت ها و بررسی وردپرس نمودیم…

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *