آموزش وردپرس, مقالات وردپرس

10 تاثیر قالب وردپرس مناسب بر روی سایت و کاربر – وبمستر 98

تاثیرات قالب وردپرس

در لحظه ورود بازدیدکنندگان به داخل سایت شما، اولین چیزی که مشاهده میکند قالب وردپرس سایت شما میباشد که یک حس و احساسی نسبت به سایت شما به بازدیدکنندگان سایت شما وارد میشود که ممکن است که تاثیری مثبت بر روی بازدیدکنندگان سایت شما داشته باشید یا تاثیر قالب وردپرس سایت شما بر روی بازدیدکننده شما موجب قراری شدن کاربر از سایت شما شود.

10 تاثیر قالب وردپرس مناسب بر روی سایت و کاربر

در زیر لیست چند تا از مهم ترین تاثیر هایی که هر قالب وردپرس که شما در سایت استفاده میکنید را قرار داده ایم. اگر به این موارد بی اعتنا باشید مطمئن باشید که نمیتوانید از همه پتانسیل سایت خود استفاده بکنید و زمانی که یک سایت فروشگاهی داشته باشید و هزینه زیادی برای سایت خود کرده باشید اما بعد از مدتی متوجه شوید که بدلیل استفاده از قالب های نامناسب دچار مشکل شده اید.

زیر چند تا از تاثیر قالب وردپرس مناسب بر روی سایت و کاربر برای شما در زیر قرار گرفته است

  • انتقال حس اعتماد‌

حس اعتماد در سایت ها از مهم ترین بخش ها میباشد، مخصوصا در فروشگاه های اینترنتی که نیاز به پرداخت هزینه میباشد و مشتریان باید به سایت شما اعتماد بکنند. با نگاهی ساده به سایت هایی موفق مانند دیجی کالا یا فروشگاه آمازون که بزرگترین فروشگاه اینترنتی میباشد متوجه موضوع اعتماد سازی در قالب وردپرس سایت خواهید شد.

تا زمانی که شما نتوانید اعتماد سازی را در مشتریان ایجاد بکنید، هیچ خدمات و سرویسی به مشتریان نمیتوانید بدهید حتی اگر واقعا مشتریان نیازمند سایت شما باشند و جز سایت شما رقیب و سایت دیگری وجود نداشته باشد از سایت شما خرید نخواهند کرد.

برای اعتماد سازی در قالب وردپرس سایت چند نکته مهم را میتوان رعایت کرد که مهم ترین آنها: رنگبندی قالب وردپرس ، نظرات مشتریات درباره محصولات، نمونه مشتریان و… که برای ایجاد حس اعتماد در مشتریان شما بسیار مهم میباشد و میتوان در لیست تاثیر قالب وردپرس مناسب بر روی سایت و کاربر آن را جزو مهم ترین مورد قرار داد.

  • ماندن کاربران در سایت شما

یکی از نکات مهم در طراحی هر قالب وردپرس نمایش سایت به جذاب ترین حالت میباشد که شما باید سعی بکنید که کاربران از سایت شما خارج نشوند و مطالب یا محصولات بیشتری را در سایت شما مرور و بررسی بکنند.

برای مثال میتوان قابلیت نمایش “مطالب مشابه” در سایت را گفت. همچنین با بیشتر ماندن و سپری کردن زمان کاربران در سایت شما، گوگل نیز به شما امتیاز مثبتی به شما میدهد که با خرید قالب وردپرس مناسب امکان پذیر میشود

  • معرفی سایت به دوستان و اشتراک گزاری سایت

خیلی از کاربران تمایل به اشتراک گزاری مطالب و محصولات سایت شما دارند یا میخواهند که آن را برای دوستان و سایر اشخاص دیگر ارسال بکنند و شاید هم تقصد به اشتراک گزاری سایت شما در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و گوگل پلاس و تلگرام را داشته باشند که اگر در سایت شما قابلیت به اشتراک گزاری وجود نداشته باشد به نوعی سایت شما ناقص میباشد و این قابلیت در سایت شما غیرفعال میباشد.

  • تاثیر قالب وردپرس

    تاثیر قالب وردپرس

    تبدیل بازدید کننده به مشتری در سایت یکی از نکات تاثیر قالب وردپرس مناسب بر روی سایت و کاربر

میتوانید از ابزار های زیادی برای تبدیل کردن بازدیدکنندگان در سایت خود به مشتری استفاده بکنید مانند دادن تخفیف ویژه به مشتریان یا معرفی آفر ها و پیشنهادات که موجب شود بازدیدکنندگان سایت شما تبدیل به مشتری شوند میتواند بر روی سایت خود قالب وردپرس مناسبی رو نصب بکنید که قابلیت پیشنهاد بهترین محصولات یا گرفتن ایمیل کاربران را داشته باشد. با استفاده از ایمیل مشتریان میتوانید همیشه با آنها ارتباط داشته باشید

شما میتوانید با استفاده از شورت کد هایی که در قالب وردپرس سایتتون دارید به حرفه ای ترین سبک ممکن مطالب خود را برای کاربران انتشار دهید، مثلا از نقل قول حرفه ای استفاده بکنید یا در بین مطالب سایت خودتون با همان سبک و استایل قالب وردپرس سایت خودتون پیغام های اخطار و اطلاع رسانی را به کاربران ارسال بکنید و…

همچنین قبل از خرید قالب وردپرس دقت داشته باشید که از شورت کد ها در ویرایشگر دیفالت وردپرس قرار دارد پشتیبانی بکند و مشا مجبور نباشید بخاطر پشتیبانی کردن این قابلیت در سایت خودتون از قالبی استفاده بکنید که استفاده بکنید و تاثیر قالب وردپرس بر روی سایت و کاربر را از دست بدهید.

شما هر چه از یک قالب وردپرس بهتر و زیباتر استفاده بکنید و برروی سایت خودتون حساسیت داشته باشید اما اگر سئوی سایت شما استاندارد و اوکی نباشد هیچ بازدیدکننده ای نخواهید داشت. هب این معنی که اگر شما هیچ بازدیدکننده ای نداشته باشید یعنی هر چه بر روی سایتتون از نظر مالی و زمانی هزینه کردید کلا بی نتیجه بوده است.

سئوس سایت هست که موجب میوشد تا شما در گوگل نمایش داده شوید و بازدیدکننده داشته باشید. اما اگر رعایت نشود هیچ هیچ امیدی به بازدیدکننده نخواهید داشت با این شرایط باید قالب وردپرس سایت شما کاملا با اخرین آپدیت های سئو باشد. همچنین از لحاظ کدنویسی و سئو و فاکتور های گوگل همانند نسبت کد به متن قالب سایت شما استاندارد باشد

با تشکر از همراهی شما دوستان عزیز با مقاله تاثیر قالب وردپرس بر روی سایت و کاربران سایت شما. امیدواریم که مفید باشد همچنین اگر سوال یا مشکلی دارید در بخش نظرات اعلام کنید تا بررسی و رفع گردد.

در صورتی که قصد خرید قالب وردپرس را دارید میتوانید به دسته بندی قالب وردپرس مراجعه بکنید و خرید را انجام دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *