آموزش وردپرس

آموزش نحوه جلوگیری از ارسال عنوان تکراری در وردپرس

جلویگیری از مطالب تکراری در وردپرس

همان طور که می دانید عنوان پست های شما آدرس URL ها نقش خیلی مهمی در مرورگر ها دارا هستند. دارا بودن یک عنوان در وردپرس به عملکرد موتور های جست و جو گر می تواند بسیار بد و منفی بگذارد.به همین خاطر است که شما عزیزان باید برای پست های خود از انتخاب کردن عنوان هایی که تکرار هستند پرهیز کنید.ما در این مطلب  به شما آموزش  خواهیم داد که چگونه می توانید از ارسال عنوان تکراری در وردپرس جلوگیری کنید.

تاثیر جلوگیری از ارسال عنوان تکراری در وردپرس

شما اگر یک سایت فدرتمند با قالب وردپرس زیبا داشته باشید یا در خرید قالب وردپرس سایتتون حساس باشید و کلی هزینه برای سایت خود کرده باشید اما در نهایت اگر هیچ بازدیدکننده ای در سایت خود نداشته باشید همه زحمات و وقتی که شما برای سایت خود گزاشته اید تاثیر خود را از دست میدهند بخاطر همین باید بر روی سئو یا بهینه سازی سایت خود برای موتور های جستجو بسیار حساس باشید.

با توجه به اینکه یکی از معیر های اصلی گوگل برای رتبه دادن به سایت ها، انتشار ندادن مقالات تکراری در سایت میباشد با آموزش نحوه جلوگیری از ارسال عنوان تکراری در وردپرس شما میتوانید از جریمه شدن سایتتون توسط گوگل جلوگیری بکنید و در صورتی که چندین نویسنده در سایت خود دارید با این روش جلوی انتشار مطالب تکراری در سایت را بگیرید.

چگونه می توان متوجه  شد که عنوان پست تکراری است؟

وردپرس به صورت پیش فرض در پیوند یکتای  یک نوشته از عنوان همان نوشته برای نامک استفاده  می کند اما اگر در پست هایی که عنوان تکراری داشته باشند وردپرس آن را تشخیص می دهد و در آخر ادرس پیوند یکتای آن یک شماره اضافه خواهد کرد که به شما یاداور شود که از قبل یک عنوان با همین متن از قبل وجود دارد مانند تصویر زیر

از انجا که که هر دو عنوان  پست از از کلمات کلیدی مشابه ای استفاده کزده اند موتور جهای جست و جوگر هنگام تصمیم گیری برای پست با استفاده از کلمات کلیدی عنوان اشتباه را برای بالا اوردن مطلب استفاده خواهد کرد.

آموزش نحوه ی جلوگیری  کردن از ارسال عنوان های تکراری در وردپرس

اگر که شما که دارید این مطلب را مطالعه می کنید یک نویسنده وب هستید به راحتی می توانید با تغییر دادن عنوان یا حذف کردن شماره در پیوند یکتا این مشکل را به راحتی حل کنید اما اگر مدیر یک سایت هستید و پست گذاران زیادی زیر نظر شما کار می کنند در این حال پیگیری و این که تک تک پست ها را مورد بررسی قرار دهید برای شما  کار بسیار سخت و دشواری خواهد بود.اما نگران این مشکل نباشید این آموزش ما به شما کمک خواهد کرد تا از پست هایی که عنوان تکراری دارند جلوگیری کنید و آنها را تشخیص دهید.

ولین کاری که شما عزیزان باید انجام دهید این است که افزونه بسیار محبوب unique title checker دانلود و نصب کنید.این افزونه وردپرس بیش از شیش صد نصب موفق و فعال را در مخزن وردپرس برای خوب به ثبت رسانده است.

نحوه کار با پلاگین unique title checker

افزونه unique title checker محبوب تنظیمات خاصی را ندارد و عملیات خود را به صورت اتوماتیک انجام می دهد. با این پلاگین به راحتی یک پست جدید اضافه کنید و یک عنوان خیلی جالب و زیبا برای پست خود انتخاب کنید این افزونه همه پست ها را بررسی کرده و اطلاعات لازم را به شماخواهد داد.اکنون اگر شما برای پست های خود بدون این که بدانید یک عنوان تکراری استفاده کرده باشید پیام زیر برای شما نمایش داده خواهد شد

حال شما می توانید خیلی راحت یک عنوان دیگر برای پست خود انتخابو آن را امتحان بکنید.این پلاگین به شما اطلاع خواهد داد که از این عنوان در حال خاضر استفاده شده است یا نه و باید این را هم بدانید که این افزونه شما را از ذخیره کردن یا ویرایش کردن یا حتی انتشار دادن مطلب منصرف نمی کند و می توانید بدون اعمال تغییر پست خود را انتشار دهید این پلاگین صرفا به شما هشدار خواهد داد.

امیدوارم این پست به شما کمک کند که دیگر عنوان تکراری برای پست های خود انتخاب نکنید . برای آموزش  وردپرس و یا خرید قالب وردپرس به ما سر بزنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *