آموزش وردپرس, مقالات وردپرس, وبلاگ

سرعت قالب وردپرس به چه چیز هایی بستگی دارد؟

سرعت قالب وردپرس

شاید برای شما هم این سوال وجود داشته باشد که سرعت قالب وردپرس به چه چیز هایی بستگی دارد؟ در این مقاله همه مواردی که بصورت اصلی بر روی سرعت لود شدن قالب وردپرس سایت شما تاثیر دارند را برای شما قرار داده ایم و بعد از مشاهده این مقاله اگر در سایت خودتان مشکل کاهش سرعت قالب وردپرس را داشته باشید.

سرعت قالب وردپرس به چه چیز هایی بستگی دارد؟

معیار های بسیار مهمی برای مشخص کردن سرعت لود شدن وبسایت وجود داشته باشد از سرور گرفته تا محتوای آپلود شده در سایت توسط خود شما و کاربران و بازدیدکنندگان نرمال و عادی وبسایتتون که میتوانند در زمان لود شدن و سرعت قالب وردپرس شما تاثیر گزار باشند بخاطر همین خیلی از مواردی که در زیر توضیح داده شده است را باید در خرید قالب وردپرس جدید برای سایت نیز در نظر داشت.

با توجه به توضیحات بالا علت های مختلفی برای سرعت قالب وردپرس وجود دارد که موجب میشود سایت شما برای لود شدن سرعت کمتری داشته باشد.

سرعت قالب وردپرس در سایت

سرعت قالب وردپرس در سایت

1. محتوای داخل سایت شما

محتوای داخل وبسایت مشخص کننده سرعت سایت شما هست و علاوه بر اینکه شما قصد هر خرید قالب وردپرس را داشته باشید محتوا حرف اول را میزند، شما شاید در سایت خود فقط عکس هایی با حجم بسیار بالا داشته باشید که برای سایت شما بسیار تاثیر منفی خواهد داشت و موجب میشود که سرعت سایت شما بسیار کاهش یابد. یا اینکه ممکن است که در محتوای خود بیشتر از متن استفاده کرده باشید که در این صورت بدلیل نیازی نبودن به دانلود فایل های بیشتر در کمترین زمان ممکن سایت شما لود میشود.

2. افزونه های نصب شده در سایت

یکی از عوامل مهم بر سرعت قالب وردپرس در هر سایتی افزونه های نصب شده در اون سایت میباشد که باید مدیریت وبسایت همه سعی خود را بکند تا بهترین افزونه های ممکن را نصب بکن د وتا حد ممکن از نصب کردن افزونه های اضافی خودداری بکنید.

افزونه های اضافی که شما در کنار قالب وردپرس سایت خود نصب میکنید به هر حال نیاز به یک زمان اجرا دارند بخاطر همین کم و بیش بر روی سرعت لود شدن سایت شما تاثیر خود را قرار میدهند حتی اگر یک کار ساده را هم انجام بدهند که در مقالات قبلی سایت وبمستر98 در کنار خرید قالب وردپرس یک مقاله مناسب درباره تاثیر افزونه ها بر روی سرعت سایت را نیز برای شما قرار دادیم که توصیه میکنیم حتما این مقاله را مطالعه بکنید

افزایش سرعت سایت با اولویت بندی افزونه های سایت

3.سروری که استفاده میکنید

در کنار همه مواردی که در بالا گفته شد در سرعت قالب وردپرس سایت شما نوع سخت افزاد و سرور یا شرکتی که ازش هاست گرفته اید بسیار تاثیر گزار میباشد و اگر بتواند همه درخواست های شما را در کمترین زمان پاسخ بدهد جوری که مرورگر ها و کاربران منتظر پردازش اطلاعات از طرف سرور شما نباشند شما سرعت قالب وردپرس سایت خود را تا حد زیادی بالا برده اید.

4. موقعیت کاربر و سرور

در بازشدن صفحات وبسایت ها عوامل زیادی تاثیر گزار هستند، همانند موقعیت کاربر و موقعیت سرور نسبت به کاربر. در صورتی که هر 2 در کنار همدیگر باشند شما میتوانید با بیشترین سرعت ممکن سایت خود را مشاهده بکنید

5. نوع قالب وردپرس سایت شما

قبل از خرید قالب وردپرس حتما قالب جدید سایت خود را از جهت سرعت لود شدن اطلاعات و تعداد ریکوئست هایی که مرورگر بررسی میکند را مشخص کنید تا بعد از خرید اگر مشکل داشتیذ بتوانید مشکل را رفه بکنید که برای اینکار ابزار های بسیار زیادی معرفی شده اند که هر کدام کم و بیش معیار های نسبتا درستی از فعالیت خود ارائه میکنند

با توجه به جزئیاتی که بعد از اسکن قالب وردپرس پیش می آید توصیه میکنیم که حتما در خرید قالب وردپرس معیار های خرید قالب سایت را در نظر بگیرید.


با تشکر از همراهی شما دوستان در این مقاله آموزش وردپرس در صورتی که سوال یا مشکلی دارید به بخش نظرات مراجعه بکنید و مشکل خود را با وبمستر98 در میان بگزارید و در کمترین زمان ممکن سایت شما را برایتان آماده میکنیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *