آموزش وردپرس, مقالات وردپرس, وبلاگ

بهترین قالب وردپرس فروشگاهی کدام است؟

بهترین قالب فروشگاهی کدام است

زمانی که شما قصد خرید قالب وردپرس فروشگاهی را داشته باشید به هر سایتی که مراجعه بکنید صد ها قالب فروشگاهی دارند و برای شما جای سوال است که بهترین قالب وردپرس فروشگاهی کدام است؟ که در این مقاله برای شما معیار های انتخاب قالب فروشگاهی را قرار داده ایم. با استفاده از این معیار ها شما میتوانید بهترین قالب  فروشگاهی را برای سایت خود انتخاب بکنید.

در مقالات قبلی که در سایت منتظر شده یک مطلب برای انتخاب بهترین فروشگاه ساز رایگان قرار گرفته است که توصیه میکنیم که حتما آن را نیز مطالعه بکنید تا تسلط بهتری بر انتخاب فروشگاه ساز خود داشته باشید.

بهترین قالب وردپرس فروشگاهی کدام است؟

در مطالب قبلی وبمستر98 یک مقاله با عنوان 10 معیار خرید قالب وردپرس را در سایت قرار دادیم که در آن به همه مواردی که قبل از خرید قالب وردپرس در نظر داشت اشاره کردیم و در این مقاله نیز یکی از سوالات همیشگی کاربران را پاسخ داده ایم

[quote bgcolor=’#7f8c8d’ color=’#ffffff’ arrow=’yes’] نکته: یکسری اشخاص فروشنده قالب وردپرس بعد از اینکه باهاشون تماس میگیرید درباره خرید قالب میپرسید و میگید که یک سایت فروشگاهی دارید، مستقیما چند تا قالب رو به شما معرفی میکنند. قالب های معرفی شده شاید به درد شما نخورند، تا زمانی که مشخص نشود شما چه محصولاتی میفروشید و چه تعداد محصول دارید و مخطابان سایت شما چه کسانی هستند نمیتوانید قالب را انتخاب بکنید[/quote]

بهترین قالب فروشگاهی کدام است

بهترین قالب فروشگاهی کدام است

چند نکته مهم که مشخص میکند بهترین قالب وردپرس فروشگاهی کدام است؟

یکسری میعار ها همانند محصولاتی که میفروشید، سن و سال کاربران سایت شما، جنسیت کاربران سایت شما( که این مورد بر روی رنگبندی سایت تاثیر دارد) و نوع و تعداد محصولات و میزان آشنایی و سرکار داشتن کاربران سایت شما هستند که مشخص کننده قالب فروشگاهی وردپرس سایت شما هستند در صورتی که این موارد را در نظر نگیرید هیچ وقت نمیتوانید متوجه بشید که بهترین قالب وردپرس فروشگاهی کدام قالب است.

چه محصولاتی میفروشید؟

به هر سایت فروشنده قالب وردپرس که مراجعه بکنید شاید بیش از 200 تا قالب وردپرس برای سایت های فروشگاهی داشته باشند که هر کدام برای منظور خاصی طراحی شده است. گول ظاهر قالب را نخورید، ماهیت قالب هست که مشخص کننده نیاز شماست.

یکسری از قالب ها هستند که مخصوص برای سایت های تخفیف و کوپن هستند، یکسری دیگر از قالب ها مخصوص برای فروش کی و کفش هستند و خیلی دیگر از قالب ها برای فروش موبایل و تبلت و لوازم دیجیتال.

هر طراح قالبی قبل از شروع به کدنویسی قالب یکسری نکته ها را در نظر دارد، مثلا اینکه قالبی که در حال طراحی اون هست برای چع کاربرانی میباشد، چه محصولاتی قرار است که در این سایت فروخته شود. سن و سال کاربران این سایت و آشنایی آنها با نکته های ریز قالب چقدر است و… با این شرایط چیزی به نام بهترین قالب وردپرس فروشگاهی که برای همه کاربران بدرد بخورد وجود ندارد. هر قالبی مخصوص کاری هست.

نوع محصولاتی فروشی در سایت علاوه بر اینکه انتخاب کننده بهترین قالب وردپرس فروشگاهی میباشد تاثیر زیادی هم بر روی میزارن فروش سایت شما دارد که این مورد به مدیریت سایت بستگی دارد. تا زمانی که شما بر روی محصولات سایت خودتون اشراف نداشته باشید نمیتوانید فروش خوبی در خیلی از حوزه ها داشته باشید.

فرض کنید یک سایت فعال در حوزه فروش ابزار های صنعتی وجود دارد که مثلا یک آچار فرانسه را میفروشد، این سایت نیازی به نوشتن توضیحات بسیار زیادی ندارد چون کاربرانی که قصد خرید این ابزار را دارند وسواس و حساسیتی بر روی این مورد ندارند ولی اگر یک سایت دیگر که در حوزه فروش لباس وجود داشته باشد کارش بسیار دشوار تر میباشد چون اولا متغیر های زیادی در محصولات او وجود دارند و همچنین کاربرانی که قصد خرید آن محصولات را دارند با وسواسی و حساسیت زیادی خرید خود را انجام میدهند بخاطر همین باید سایز، رنگ، برند، سال تولید، مدل، طرح،  جنسیت و همه جزئیات این مورد در سایت نوشته شود که فروختن این نوع محصول کار دشوار تری نسبت به فروختن یک آچار فرانسه میباشد.

سن و سال کاربران در انتخاب بهترین قالب فروشگاهی

سن و سال کاربران در انتخاب بهترین قالب فروشگاهی

کاربران شما چه سن و سالی دارند؟

با توجه به اینکه با وردپرس میشود یک فروشگاه را اندازی کرد و هر محصولی را فروخت میتوان دریافت که همه نوع فروشگاه اینترنتی فعالی در حوزه های مختلف وجود خواهند داشت که هر کدام از قالب وردپرس مخصوص به خود استفاده میکنند اما هر سایتی دارای کاربرانی با رنج و سن و سال مخصوص به خود میباشد.

مثلا یک سایت که در حوزه فروش بازی های کامپیوتری میباشد اکثر کاربران آن نوجوانان و جوانان میباشند که دارای روحیه و حس دیگری نسبت به افرادی با سن بالاتر هستند. همچنین یک سایت دیگر که در حوزه انگشتر لوح شرف میباشد را در نظر بگیرید، اکثر کاربران آن ها بانوان میباشند که دارای سن نسبتا بالایی نیز میباشند.

با توجه به اینکه مشتریان انگشتر لوح شرف بدلیل سن بالا زیاد آشنایی با سایت و حوزه اینترنت ندارند بهترین قالب وردپرس فروشگاهی برای آنها قالبی میباشد که بسیار ساده باشد و دکمه های خرید و تسویه حساب و پرداخت براحتی در دسترس کاربران قرار بگیرد.

اما مشتریانی که دنبال بازی های کامپیوتری هستند چون با it آشنایی دارند بخاطر همین باید اولا بازی را انتخاب کرد که بتوان کامل همه چزئیات و شخصیت های آن را توصیف کرد همچنین در کنار دکمه خرید چند آفر و پیشنهاد برای خرید محصولات بیشتری نیز برای آنها ارائه شود.

سفارشی سازی در بهترین قالب وردپرس فروشگاهی

سفارشی سازی در بهترین قالب وردپرس فروشگاهی

قدرت مانور قالب و سفارشی سازی در قالب وردپرس فروشگاهی بسیار مهم میباشد

با توجه به اینکه هر کاربری،یک سلیقه مخصوص به خود را دارد و ممکن است که کاربران به طرحی که طراح قالب وردپرس بر روی سایت پیاده سازی کرده است اعتنا نکنند بخاطر همین باید همه قالبی را انتخاب کرد که بتوان آن را با سلیقه خود بدون ورود به کدنویسی قالب سفارشی سازی کرد یا بتوان تغییراتی که نیاز دارید را در قالب اعمال بکنید. در این صورت شما هر بار برای اعمال یک تغییر کوچک در سایت خود باید هزینه ای را به یک شخص طراح بدهید تا در سایت شما اعمال بکند.

پشتیبانی در بهترین قالب وردپرس فروشگاهی

پشتیبانی در بهترین قالب وردپرس فروشگاهی

مهم تر از قالب، پشتیبانی قبل و بعد از خرید قالب وردپرس میباشد

با توجه به اینکه معمولا کاربرانی که در سایت خود از ووکامرس استفاده میکنند دانش تخصصی با طراحی وب و قالب و افزونه ندارند بخاطر همین صرفا این کاربران خرید قالب وردپرس سایت خود را انجام میدهند و امیدوارند که بهترین قالب وردپرس فروشگاهی را نیز انتخاب کرده باشند که در این حال سایتی که برای آنها قالب را معرفی میکند اگر دارای یک پشتیبانی مناسب باشد میتواند بهترین قالب وردپرس فروشگاهی را به شما معرفی بکن.

شما به هر حال یکسری موارد در سایتتون وجود دارد که نیاز به پشتیبانی را برای شما اجباری میکند مثلا مشکل ناسازگاری افزونه ها یا بعضی اوقات بدلیل اعمال یک تنظیمات نادرست کلا سایت شما دیگر لود نمیشود و هک شدن سایت شما و راهنمایی درباره ارقاء سایت و خیلی موراد دیگر هستند که اگر یک پشتیبان که تسلط کامل به سایت دارد وجود نداشته باشد شما به مشکل جدی برخواهید خورد.

یک پشتیبان حرفه ای همیشه همراه شما از طریق های مختلف مانند سیستم تیکت، تماس تلفنی، ایمیل و تلگرام و… میباشد که موجب میشود تا اگر مشکلی برای سایت شما پیش بیاید در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع شود.

دقت داشته باشید که هر چقدر که قالبی که در سایت خود استفاده میکنید حرفه ای باشد و به گمان خودتان بهترین قالب فروشگاهی وردپرس را استفاده میکنید اما اگر یک روز مشکلی در سایت شما پیش آید و سایت شما لود نشود، همه حساسیت شما بر روی انتخاب بهترین قالب فروشگاهی پوچ خواهد شد.

با تشکر از همراهی شما دوستان در این مقاله آموزش وردپرس در صورتی که قصد خرید قالب وردپرس را دارید میتوانید با شماره 09120778782 تماس بگیرید تا دقیقا با توجه به نیاز خودتان بهترین قالب ممکن به شما معرفی شود.

در صورتی که سوالی دارید یا احساس میکنید این مقاله نیاز به تکمیل شدن دارد تا بهترین قالب وردپرس فروشگاهی را کاربران بتوانند تهیه بکنند در قسمت نظرات حتما متن تکمیلی خود را قرار دهید تا به مقاله اضافه شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *