آموزش سئو - آموزش انجام سئو سایت, تکنیک های سئو

جدیدترین تکنیک های سئو – سئو وبلاگ

تکنیک های سئو - سئو وبلاگ

تکنیک های سئو در هر سایتی موجب میشود تا شما بازدیدکننده های بیشتری داشته باشید و در کنار بازدیدکننده بیشتر، کاربرانی وفادار داشته باشید که همیشه بصورت مرتب سایت شما را بررسی میکنند و از اخرین رویداد ها و اتفاقات سایت شما باخبر میشوند که امروز در این مقاله آموزش سئو برای شما جند نکته مهم درباره سئو وبلاگ را قرار داده ایم. هر چه شما در بخش وبلاگ سایت خود تمرکز بر روی نوشتن مطالب جذاب داشته باشید به نوعی که کاربران را به سمت سایت خود بکشید شما موفق تر بوده اید و این موارد به وسیله استفاده از یک قالب وردپرس بهینه و بخش وبلاگ مناسب تحقق می یابد.

با توجه به اینکه تکنیک های سئو که امروز آموزش داده میشوند وابسته به بخش وبلا سایت شما میباشند بخاطر همین چند نکته مهم در سئو وبلاگ را در زیر قرار داده ایم که با رعایت آن ها میتوانید براحتی حجم بسیار زیادی از کاربران را به سمت خود بکشید

1. انتخاب موضوع مشخص برای انتشار مطالب درباره آن در سئو وبلاگ

در هر سایت وبمستر و مدیریت باید سعی بکند تا در کاربران یک حس اعتماد پزیری را ایجاد بکند که این حس ممکن است با استفاده از یک قالب وردپرس تحقق یابد یا عکس های متنوع و و یک موضوع خاص، با توجه به اینکه تبدیل کردن بازدیدکننده به مشتری کار ساده ای نیست بخاطر همین شما با یک موضوع خاص فعالیت بکنید، مثلا اگر موضوع اصلی سایت شما درباره قالب وردپرس میباشد در بخش وبلاگ هم درباره همین موضوعات بپردازید و از پرداختن به موضوعات غیر مربتط خودداری بکنید

2. ارتقاء وبلاگ با انتخاب بهترین کلمات کلیدی

یکی از مهم ترین قسمت ها در هر محتوا و نوشته کلمات کلیدی آن میباشد که اگر بدرستی انتخاب شده باشند شما میتوانید نسبت به سایر رقبای خود پیشی بگیرید. در انتخاب کلمات کلیدی میتوانید از ابزار های مختلفی استفاده بکنید و یا اینکه خود را جای کاربر بگزارید و هر کلمه ای که به ذهنتان می آید را انتخاب  بکنید اما در کل سعی کنید کلماتی را انتخاب بکنید که بیشتری جستجو ها را دارند.

3. استفاده از تصاویر و فیلم یکی از تکنیک های سئو در وردپرس

هر چه مطالبی که در سایت قرار میدهید، جذاب تر باشد کاربران بیشتر به خواندن مطالب دیگر تشویق میشوند بخاطر همین جذابیت متن را باید ارتقاء داد و از طریق استفاده کردن از تصاویر و ویدئو ها موجب میشود تا کاربران فقط متن و تکست نبیند بخاطر همین همیشه توصیه میشود که برای داشتن مطالبی جذاب در تکنیک های سئو حتما باید برای داشتن سایتی جذاب تر سئو وبلاگ را در نظر داشت.

تکنیک های سئو - سئو وبلاگ

تکنیک های سئو – سئو وبلاگ

4. استفاده از بهترین افزونه سئو

در وردپرس تعداد بسیار زیادی افزونه سئو وجود دارد اما انتخاب بهترین افزونه سئو در بین صد ها افزونه برای سئو کردن سایت کار ساده ای نیست و باید افزونه را هم انتخاب کرد که مشکل ناسازگاری با قالب وردپرس سایت شما را نداشته باشد و از طرفی بتواند اکثر نیاز های شما را برای سئو وبلاگ رفع بکند. در وبمستر98 یک مطلب جامع درباره  بهترین افزونه سئو در وردپرس قرار گرفته است که بصورت تصویری هم میباشد و به همه شما هم توصیه میکنیم حتما این مقاله را مطالعه بکنید.

5. یکی از تکنیک های سئو : همیشه سایتتون آپدیت شود

نکات مهم درباره سئو وبلاگ بروزرسانی همیشگی و دائمی میباشد همانطور که میدانید گوگل به سایت های رتبه مناسب میدهد که همیشه آپدیت شوند و بصورت مرتب بروزرسانی هم بوشند بخاطر همین سعی بکنید که بصورت دوره ای (روزانه یا هفتگی) حتما سایتتون رو آپدیت بکنید و مطالب جدید که مرتبط باسایت شما و موضوع سایت شما هستند را انتشار دهید.

6. به اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

برای سایت خودتان در همه شبکه های اجتماعی محبوب که بیشترین نرخ کاربران را دارند صفحه ای بسیازید و شروع بکنید به اشتراک گزاری مطالب در این شبکه های اجتماعی و هر مطلبی که در سایت خود منتشر میکنید را در صفحه خود در شبکه های اجتماعی هم به اشتراک بگزارید این مورد علاوه بر اینکه یک یاز تکنیک های سئو  میباشد موچب بهبود سئو وبلاگ شما نیز میشود.

شبکه های اجتماعی امروزه بخشی جدانشدنی از زندگی روزمره ما هستند و بدلیل اینکه در این شبکه ها رابطه ها نزدیک تر میشود و براحتی حجم زیادی از کاربران آماده استفاده و خدمات دهی هستند میتوان با اشتراک گزاری مطالب در شبکه های اجتماعی هم سئو وبلاگ خود را ارتقا دهید و هم از این حجم بسیار بالا کاربران در این شبکه ها هم استفاده بکنید.

 

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “جدیدترین تکنیک های سئو – سئو وبلاگ

  1. کوتاه کننده لینک گفت:

    با تشکر از وب سایت فوق العادتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *