آموزش سئو - آموزش انجام سئو سایت, تکنیک های سئو

سئوی برگه درباره ما – سئوی برگه های سایت

سئو برگه درباره ما در وردپرس

همانطور که شما دوستان عزیزو همراهان وبمستر98 میدونید برگه درباره ما به دلیل اطلاعاتی که درباره سایت شما در اختیار کاربر قرار میدهد یکی از مهمترین برگه های سایت محسوب میشود . ما امروز قصد داریم نکاتی رو در اختیار شما عزیزان قرار بدیم که موجب افزایش سئوی برگه درباره ما و جلوگیری از بروز خطا میشود  بنابراین اگر شماهم یک وبمستر هستید و به سئوی برگه های سایت خود اهمیت میدهید حتما به شما توصیه میکنیم این مطلب رو دنبال کنید و ازاین قسمت آموزش وردپرس لذت ببرید.

اهمیت ندادن به صفحه درباره ما

بعضی از وبمستر ها متاسفانه توجه چندانی به این برگه ندارند که عملی کاملا اشتباه است زیرا توجه نکردن به این برگه باعث عدم شناخت کاربران از سایت شما و نوع ارزش ها و خدماتی که به ان ها ارائه میدهید میشود و میتواند باعث افت سئوی شما شود پس اهمیت دادن به سئوی برگه درباره ما درکنار سئوی برگه های سایت درواقع توجه به معرفی و برندینگ سایت شماست که از اهمیت بالایی در معرفی محصول و خدمات شما دارد و میتوانید با افزایش سئوی این برگه ارزش ها و ایده های خود را با سایر کاربران به درستی به اشتراک بگذارید.

فقط روی خودتان متمرکز نشوید

سعی کنید دراین برگه صرفا درباره خودتان صحبت نکنید و به معرفی محصولات و خدماتی که سایت برای کاربران در نظر گرفته شده بپردازید.  زیرا صحبت فقط درباره خودتان برای کاربران خوشایند نیست.

اغلب بازدید کنندگان وبسایت انتظار دارند بدانند سایت برای آنها چه چیزهایی در نظر دارد و آماده کرده چرا که درواقع کاربران مشتریان سایت شما هستند که به دنبال رفع نیاز خود به وبسایت شما مراجعه کرده اند.

همچنین شما میتوانید از این طریق کاربران خاصی که دارای مهارت هستند برای همکاری جذب کنید.

لینک گذاری برای برگه درباره ما

همانطور که میدانید استفاده از لینک موجب بهبود سئوی سایت شما در موتور های جستجوگر میشود و این موضوع کاملا برای این مورد نیس صدق میکند .

اگر شما در سایر مطالب سایت خود صحبتی از این برگه کرده اید حتما آن ها را به برگه درباره ما لینک کنید. زیرا این امر موجب افزایش سئوی برگه درباره ما شده و سایت شما را بهتر معرفی میکند .

پس لینک گذاری فراموش نشود.

انتخاب کلمات کلیدی مناسب

کلمات کلیدی تاثیر زیادی در سئوی مطالب و سئوی برگه های سایت از جمله سئوی برگه درباره ما دارند. بنابراین نادیده گرفتن کلمات کلیدی میتواند تاثیر منفی و مخربی روی سئوی شما داشته باشد.

سعی کنید با توجه به موضوع وبسایت و خدمات ارائه شده کلمات کلیدی مناسبی جهت استفاده برای این برگه انتخاب کنید.

برای اینکار میتوانید کلمات کلیدی جستجو شده توسط سایر کاربران در موتورهای جستجوگر را با توجه به موضوع وبسایت خود بررسی و مناسبترین گزینه ها را جهت استفاده به عنوان کلمه کلیدی بررسی و انتخاب نمایید.

فایل های چند رسانه ای

همانطور که میدانید استفده از فایل های چند رسانه ای مانند عکس و ویدئو تاثیر زیادی در جلوه و دیزاین سایت شما دارند که البته این امر میتواند موجب تقویت سئو شود و با توجه به اینکه برگه درباره ما از اهمیت خاصی برخوردار است در این قسمت باید توجه ویژهای در جهت افزایش سئوی برگه درباره ما و سئوی برگه های سایت با استفاده از فایل های چندرسانه ای داشت.

تصاویر مناسب و زیبا و مرتبط با فعالیت شما با قرارگیری مناسب در این برگه میتواند جذابیت خاصی برای کاربر ایجاد کرده و موجب ترغیب وی به بازید سایت شما و استفده از خدمات شما شود.

همچنین گاهی ویدئویی که بتواند با جذابیت گرافیکی و حجم کم فعالیت وبسایت شما را شرح دهد میتواند ایده مناسبی برای قرارگیری از این برگه باشد.

با تشکر از همراهی شما با این قسمت از آموزش وردپرس اگر در رابطه با این پست سوال یا مشکلی دارید در قسمت نظرات اعلام بکنید تا راهنمایی شوید. در صورتی که قصد خرید قالب وردپرس دارید میتوانید به دسته بندی قالب وردپرس مراجعه بکنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *