آموزش وردپرس

آموزش تغییر دادن نویسنده پست ها به صورت تکی و به صورت گروه ای

روش تغییر نویسنده مطالب

شاید برای شما عزیزان پیش آمد باشد که بخواهید نویسنده مطلب را ویرایش یا تغییر دهید امروز ما به شما این نکته را آموزش خواهیم داد که کار آنچنان سختی هم نخواهد بود. برای این کار ابتدا در هنگام نوشتن پست خود در بالای صفحه و هنگامی که با نام کاربری مدیر سایت وارد شده اید بر روی دکمه تنظیمات صفحه کلیک بکنید.دبعد از آن که روی تنظیمات صفحه کلیک کردید یک لیست در صفحه نمایش برای شما ظاهر خواهد شد که شامل گزینه هایی خواهد بود.

بعد از این که لیست باز شد و گزینه ها ظاهر شدن گزینه نویسنده را تیک بزنید.اگر زبان سایت شما فارسی نیست و به زبان انگلیسی است دکمه author را تیک بزنید.

با انجام دادن این کار شما در زیر کادر متنی خود (قسمتی که متن پست خود را مینویسید)وجایی که فیلد های سفارشی برای شما نمایش داده می شود گزینه نویسنده را می توانید مشاهده کنید.

فرقی نمیکند از کدام قالب وردپرس استفاده میکنید این قابلیت در سایت شما وجود دارد و پیشفرض همراه با وردپرس میباشد.

قسمت نویسنده به صورت یک لیست کشویی نمایش داد میشود ونام کسانی که در سایت شما به عنوان نویسنده و یا مدیر فعالیت دارند را نمایش خواهد داد.

شما می توانید هر کدام از گزینه ها را که دوست دارید را انتخاب کنید .و باید توجه داشته باشید که اگر مطلب از قبل وارد شده یعنی از قبل در سایت شما گذاشته شده است حتما در پایان کار خود گزینه بروز رسانی را انتخاب کنید تا تنظیمات جدید برای شما و کاربران انجام شود.

با این روش بسیار آسان شما میتوانید اسم نویسندگان مطلب خودتان را در سایت تغییر دهید

تغییر نویسنده پست به صورت گروه ای بدون تغییر قالب وردپرس سایت

استفاده از روش قبلی برای تغییر دادن یک یا دو نویسنده بسیار مناسب خواهد بود. اما اگر بخواهید نویسنده های زیادی نوشته را به طور هم زمان و یک جا تغییر دهیم این روش بسیار زمان بر و طولانی خواهد بود.خوشبختانه در هم چین شرایطی امکان ویرایش کردن مطلب و تغییر دادن نویسنده آن مطلب به طور انبوه و یک جا امکان پذیر است. همچنین روش های گفته شده کاملا استاندارد میباشد و با قالب وردپرس سایت شما مشکل ناسازگاری نخواهد داشت.

ما در این روش به شما کاربران عزیز وب مستر98 اموزش خواهیم داد که چگونه می توان نویسندگان مطلب ها را به گروه ای و یک جا تغییر داد پس با ما در ادمه همراه باشید.

برای این که بتوان نویسنده مطلب در وردپرس را به صورت گروه ای تغییر دهیم مثل روش قبل در قسمت مدیریت سایت وارد منو نوشته ها شوید بعد روی گزینه همه نوشته ها کلیک کنید تا لیست همه نوشته هایی که از قبل وجود داشته اند برای شما ظاهر شوند و در اختیار شما قرار بگیرند توجه داشته باشید که به صورت پیش فرض خود وردپرس در هر صفحه فقط 20 پست را به نمایش میگذارد البته این تعداد را می توان با کلیک کردن روی دکمه تنظیمات عوض کرد مشابه تصویر زیر…

روش تغییر دادن نویسنده مطالب در وردپرس

روش تغییر دادن نویسنده مطالب در وردپرس

“تعداد مورد ها در هر برگه ” در قسمت صفحه بندی به تعدادی که مد نظر دارید تغییر دهید.بعد از آن که مقدار دلخواه را تعیین کردین روی دکمه اجرا کلیک کنید تا تغییرات دلخواه روی لیست مطلب شما انجام شود.

نکته!

توجه داشته باشید که از مقدار های خیلی بزرگ و غیر منطقی دوریی کنید زیرا انجام دادن همچین کاری خود شما را دچار مشکل میکند.

خب حالا برای تغییر دادن نویسنده به صورت گروه ای مربع های کنار مطالب را که میخواید نویسندگان آن را عوض کنید انتخاب کرده و کار های دسته جمعی ویرایش را انتخاب کنید و دکمه اجرا را بزنید و در قسمت نویسنده نویسنده جدید را وارد کنید و دکمه بروز رسانی را بزنید تا تغییرات جدید در پست شما انجام شود.

اگر در تغییر دادن نویسنده در سایت مشکل یا سوالی دارید در بخش نظرات مطرح بکنید تا راهنمایی شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *