آموزش وردپرس

قابلیت Instant Article در فیسبوک را به وردپرس بیاورید

پشتیبانی از قابلیت Instant Article در وردپرس

امروز هم با یکی دیگر از آموزش های وردپرس همراه است که البته لازم نیست کاری کنید. در این مطلب قصد داریم در مورد حمایت یا پشتیبانی وردپرس از قابلیت ها ویژگی Instant Article بنویسیم.امیدوارم از این قسمت از آموزش وردپرس هم لذت ببرید.

پشتیبانی از قابلیت  Instant Article در وردپرس:

کسانیکه در شبکه اجتماعی فیسبوک حضور دارند در مورد ویژگی Instant Article میدانند حتی اگر با آن آشناییت ای نداشته باشند اسم آن به گوششان آمده است.خب در این مطلب قصد داریم با ویژگی Instant Article بیشتر آشنا شویم.در اول میخواهم کار این ویزگی را برای شما دوستان عزیز توضیح دهم.شما با استفاده از این قابلیت قادر خواهید بود با انتشار دهندگان محتوای سایر وبسایت ها ارتباط برقرار کنند.به طوری که انتشار دهندگان قادر خواهند بود محتوا را برای خود انتخاب کنند.این قابلیت خیلی خوب است و کار را برای افراد راحت تر می کند.مثلا اگر شما بخواهید کلمه ی وردپرس را در فیسبوک جستجو یا سرچ کنید کاملا میتوانید مقاله ای را مثل مقاله ای در سایت اصلی در همان شبکه ی اجتماعی فیسبوک مشاهده کنید.

پشتیبانی از قابلیت Instant Article در وردپرس

پشتیبانی از قابلیت Instant Article در وردپرس

در واقع یک پلاگینی است که سازندگان فیسبوک آن را ساخته اند به عبارت ساده اگر بخواهیم بگوییم این امکان را به ما میدهد که مطالبی که توسط منتشر دهنگان وبسایت انتشار داده می شود و سپس در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود را در همان شبکه ی اجتماعی متوانید آن را مطالعه کنید.

قبل ها که این ويژگی و قابلیت نبود افراد در شبکه های اجتماعی بر روی لینک مطلب کلیک می کردند تا به صفحه اصلی سایت انتقال داده شوند و سپس بتوانند مطالب را بخوانند.اما بعد ها که این ویژگی اضافه شد افراد به راحتی توانستند مطلب مورد نیاز خود را در همان شبکه ی اجتماعی و بدون نیاز به رفتن به سایت اصلی آن را مطالعه و مشاهده کنند.

خبر خوب نیز این  است وردپرس نیز از ویژگی instant Article پشتیبانی می کند,این جمله ای که خواندید یعنی کسانی که صاحب سایت وردپرسی هستند از این ویژگی یعنی ویژگی instant Article  استفاده می کنند.دو کمپانی یعنی فیسبوک و شرکت اتوماتیک با هم این ویژگی را ساختند و وردپرس نیز از این ویژگی استفاده کرد و بیشتر برنامه های خود را طبق این ویژگی نوشت و ساخت.در واقع هدف اصلی این بوده است سرعت بارگذاری را چند برابر کنندکه میتوان گقت ۱۰ برابر نیز افزایش داده اند.در حالت فعلی از این قابلیت یا ویژگی فقط میتوان در گوشی استفاده کرد ولی بهتر است بگوییم که بعدها کاربران دیگر و دستگاه و پلتفرم های مختلف میتوانند از این ویژگی و قابلیت بهره ببرند و استفاده کنند.

ثمره ی همکاری فعالیت دو کمپانی یعنی شرکت های فیسبوک و اتوماتیک ساخت افزونه ای است که به مقدار زیادی نرم افزار زیر مجموعه دارد و فضا را برای ایجاد قابلیت و ویژگی های بیشتر فراهم کرده است.اگر بخواهیم مثال بزنیم یکی از آنها امکان داشتن ویدیو ها و تصاویری با قابلیت بزرگ نمایی است نکته قابل توجه اینجاست که تمام پوسته های وردپرس که به صورت استاندارد و دفالت طراحی و ساخته شده اند از ویژگی این افزونه پشتیبانی می کنند.

با تشکر از همراهی شما با این قسمت از آموزش وردپرس اگر در رابطه با این پست سوال یا مشکلی دارید در قسمت نظرات اعلام بکنید تا راهنمایی شوید. در صورتی که قصد خرید قالب وردپرس دارید میتوانید به دسته بندی قالب وردپرس مراجعه بکنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *