آموزش وردپرس, مقالات وردپرس, وبلاگ

مشکلات بسته نصب سریع قالب وردپرس

مشکلات بسته نصب سریع

قالب وردپرس سایت از بخش های اصلی هر سایت میباشد که بعد از نصب کردن وردپرس معمولا اولین کار تهیه یا خرید قالب وردپرس سایت میباشد که در این مقاله مشکلات بسته نصب سریع قالب وردپرس را برای شما قرار داده ایم و تاثیر منفی متن های بی کیفیت بر سئوی سایت و سرعت لود و اشغال فضای هاست و… را آموزش خواهیم داد.

بسته نصب سریع قالب وردپرس چیست؟

بسته نصب سریع همیشه توسط فروشنده های قالب وردپرس ارئه میشود و برای راه اندازی سریعتر سایت بسیار گزینه خوبی میباشد ف شما میتوانید با استفاده از بسته نصب سریع قالب که ممکن است توسط افزونه Duplicator ساخته شود یا توسط هر افزونه دیگری، در کمتر از 5 دقیقه سایت خود را دقیقا همانند پیش نمایش اصلی سایت پیاده سازی بکنید.نحوه نصب کردن بسته نصب سریع نیز بسیار ساده میباشد بخاطر همین شما دسترسی زیادی برای اینکار و دانش و تخصصی زیادی لازم ندارید و هر کسی با هر سطح دانش و سوادی میتوانید بسته نصب سریع خود را راه اندازی بکند.

فرقی نمیکند که شما از کدام قالب وردپرس استفاده میکنید یا در کنار قالب سایت چه افزونه هایی برای شما ارائه میشود، به هر حال بسته نصب سریع یک قابلیت خیلی مناسب برای الگو گردن درباره نحوه پیاده سازی قالب میباشد. هر قالبی که استفاده میکنید بدلیل اینکه شورت کد های مختلف و مخصوص خود را دارد و ممکن است که صفحه سازی با کانفیگ متفاوتی را داشته باشد به هر حال بسته نصب سریع بهترین گزینه برای راه اندازی سریع سایت میباشد.

اما همین بسته نصب سریع یکسری مشکلات عمده نیز دارد که در نگاه اول ممکن است که استفاده کردن از بسته نصب سریع برای سایت شما بسیار مناسب دیده شود اما بعد از مدتی متوجه خواهید شد که واقعا آنقدر که فکرش را میکردید بسته نصب سریع مناسب نیست، یکی از علت هایی که بعد از خرید از تم فارست شما بسته نصب سریع قالب را دریافت نمیکنید، مشکلات سئو و فضای هاست و… میباشد.

مشکلات بسته نصب سریع

مشکلات بسته نصب سریع

مشکلات بسته نصب سریع قالب وردپرس در استفاده کردن چیست؟

مشکلات استفاده از بسته نصب سریع وابسته به نوع آن بسته متغیر میباشد، ممکن است که شما از یک قالب فیلم وردپرس استفاده بکنید. یا یک قالب وبلاگی . با توجه به اینکه هر کدام از اینها موضوعات مختلفی دارند و امکانات قالب ها نیز متفاوت میباشد بخاطر همین بصورت کامل این مشکلات در زیر لیست شده اند.

1.مشکل سئو بعد از استفاده کردن از بسته نصب سریع قالب

بعد از اینکه شما از بسته نصب سریع قالب وردپرس استفاده میکنید، یکسری محتوا و مقاله و محصول و برچسب که مربوط به بسته نصب سریع هستند و هیچ ارتباطی با موضوع سایت شما ندارند همراه با بسته در سایت شما کپی میشوند و بعد از اینکه شما بخواهید مقالات و مطالب خودتان را در سایت اضافه بکنید، مجبور هستید که اون مقالات مربوط به بسته نصب سریع که غیرمرتبط هستند را در سایت خود حذف بکنید بدلیل حذف شدن مقالات سایت شما ارور 404 میدهد و بر روی رتبه سایت شما در گوگل تاثیر مستقیم دارد.

مشکلات بعد از حذف شدن دسته بندی ها، مطالب، محصولات، برچسب ها و برگه هاو…مستقیما بر روی سئوی سایت شما تاثیر دارند. از طرفی نیز اینکه سایت شما با این متن های غیرمربتط در گوگل ایندکس میشود که باز هم برای سایت شما تاثیر منفی خواهد داشت که یکی از اصلی ترین مشکلات بسته نصب سریع قالب وردپرس میباشد.

2. فضای هاست

یکی دیگر از مشکلات بسته نصب سریع قالب وردپرس هر بسته نصب سریع دارای یکسری از عکس و فیلم و رسانه ها میباشد که در خود قالب اصلی از آنها استفاده شده است بخاطر همین در زمان نصب کردن آن فضای هاست شما بدلیل آپلود و اکسترکت شدن این عکس و رسانه ها پر میشود. در صورتی که فضای هاست شما کافی نباشد، امکان استفاده کردن از بسته نصب سریع نیست. اما با توجه به اینکه خود وردپرس نیز برای قالب در بخش های مختلف عکس هایی با سایز مختلف درست مکیند بخاطر همین امکان حذف کردن همه این عکس ها نیز کمی دشوار میباشد و مدیریت کردن آن نیاز به زمان زیادی دارد.

3. دوباره کاری یکی دیگر از مشکلات بسته نصب سریع قالب وردپرس

شما زمانی که از یک بسته نصب سریع استفاده میکنید، میتوانید سایت خودتان را در مدت زمانی خیلی کوتاه و فقط در چند دقیقه بالا آورید اما مشکل بزرگ مربوط به زمانی که سایت شما لود میشود نیست، بخش ساماندهی اطلاعات از مشکلات بسیار بزرگ در هر قالب وردپرس میباشد.به هر حال شما باید مجددا در سایت خود مطابق با بسته نصب سریع قالب وردپرس خود دسته بندی ها و منو ها و ابزارک ها را مطابق با نیز سایت خودتان پیاده سازی و طراحی بکنید. بدلیل اینکه در بسته نصب سریع اکثر اوقات منو های آماده قابل استفاده نیستند یا بخش های مختلف قالب وردپرس بدرستی نمایش داده نمیشوند باید شما یکبار دیگر از اول همه این بخش ها را طراحی بکنید.

طراحی مجدد صفحه اصلی سایت یکی دیگر از مشکلات بسته نصب سریع قالب وردپرس میباشد چون در صفحه اصلی سایت شما متن و توضیحات بدردنخور و صرفا برای پرکردن فضای خالی قرار گرفت هاست برای ساماندهی این بخش شما باید همه این قسمت ها را یکی یکی بررسی بکنید که موجب به دوباره کاری میبشود.


چاره مشکلات بسته نصب سریع قالب وردپرس چیست؟

بسته نصب سریع برای الگو برداری بسیار مناسب هستند چون طراح قالب برای اینکه به این فایل بسته نصب سریع قالب وردپرس فروش بهتری داشته باشد از روش بسته نصب سریع استفاده میکند ، با اینحال مشکلاتی که در بالا گفته شد در بست نصب سریع وجود دارد که برای رفع مشکل شما میتوانید در یک سرور دیگر یا یک دامنه دیگر خودتان سایت را با استفاده از بسته نصب سریع پیاده سازی بکنید و هر تغییری که میخواهید در صفحع اصلی سایت خودتان اعمال بکنید را کپی از روی آن تنظیمات قالب بکنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *