آموزش وردپرس, مقالات وردپرس

نمایش آخرین دیدگاه های کاربران در وردپرس بدون افزونه

نمایش آخرین دیدگاه های کاربران در وردپرس بدون افزونه

همراهان گرامی وبمستر98 موضوع امروز آموزش وردپرس، نمایش آخرین دیدگاه های کاربران در وردپرس بدون افزونه می باشد. همان طور که مطالب قبل در مورد نمایش آخرین دیدگاه ها در وردپرس به کمک افزونه صحبت شد امروز قصد داریم آخرین دیدگاه ها در وردپرس را بدون استفاده از افزونه و به وسیله چند قطعه کد برای شما دوستان نمایش و آموزش دهیم. در واقع نظرات و دیدگاه های کاربران می تواند در کمک به سایت بسیار موثر باشد و مدیران را در روند هر چه بهتر سایت یاری کند. بنابراین نیاز به بخش درج و نمایش آخرین دیدگاه ها و نظرات کاربران در سایت وردپرسی الزامی می باشد. بنابراین اگر می خواهید بدون استفاده از افزونه آخرین دیدگاه ها را نمایش دهید با ما همراه باشید.

نمایش آخرین دیدگاه های کاربران در وردپرس بدون افزونه

شاید شما هم در سایت های مختلف دیده باشید که در منوی کناری سایت یا فوتر سایت آخرین نظرات و دیدگاه ها کاربران نمایش داده می شود. در واقع نمایش آخرین نظرات وردپرس در سایت شما می تواند نقش به سزایی در آگاهی کاربران و بازدیدگنندگان از دیدگاه های ثبت شده داشته باشد.

 

نمایش آخرین دیدگاه های کاربران در وردپرس بدون افزونه

نمایش آخرین دیدگاه های کاربران در وردپرس بدون افزونه

 

همان طور که می دانید می توانید آخرین نظرات وردپرس را با مشخص کردن تعداد دیدگاه ها از پیشخوان خود، قسمت ابزارک ها به نوار کناری یا جاهای دیگر از پوسته خود که ابزارک برای آن قسمت تعریف شده بکشید و آخرین نظرات را برای نمایش بازدیدکنندگان قرار دهید. اما اگر بخواهید از این روش استفاده نمایید فقط نام نویسنده دیدگاه به همراه عنوان نوشته در محلی که بحث شد نمایش داده می شود.

حالا به کمک آموزش کد امروز در وبمستر98 می توانید آخرین نظرات را در هر جایی از قالب وردپرس خود که مایل هستید نمایش دهید.

از جمله مزیت های این کد این می باشد که بدون هیچ محدودیتی آخرین نظرات وردپرس در هر کجای قالب به همراه نام نویسنده، مشخص کردن تعداد دیدگاه ها و کاراکترها را می توانید نمایش دهید.

نمایش آخرین دیدگاه ها در وردپرس با استفاده از کد

برای این کار شما باید ابتدا کد زیر را با نام دلخواه و به زبان php در پرونده پوسته خود ذخیره نمایید. برای مثال در اینجا ما نام این فایل را LastComments.php قرار داده ایم. انتخاب نام اختیاری می باشد.

 

نمایش آخرین دیدگاه های کاربران در وردپرس بدون افزونه

نمایش آخرین دیدگاه های کاربران در وردپرس بدون افزونه

 

 

php?>

,'<h2/>تازه ترین دیدگاه ها<function src_simple_recent_comments($src_count=7, $src_length=60, $pre_HTML='<li><h2

}(‘<post_HTML='</li$

;global $wpdb

,sql = “SELECT DISTINCT ID, post_title, post_password, comment_ID, comment_post_ID, comment_author, comment_date_gmt, comment_approved$

,comment_type

SUBSTRING(comment_content,1,$src_length) AS com_excerpt

FROM $wpdb->comments

(LEFT OUTER JOIN $wpdb->posts ON ($wpdb->comments.comment_post_ID = $wpdb->posts.ID

”=WHERE comment_approved = ‘1’ AND comment_type = ” AND post_password

ORDER BY comment_date_gmt DESC

;”LIMIT $src_count

;(comments = $wpdb->get_results($sql$

;output = $pre_HTML$

;”<output .= “\n<ul$

}(foreach ($comments as $comment

-output .= “\n\t<li><strong><a href=\”” . get_permalink($comment->ID) . “#comment-” . $comment->comment_ID . “\” title=\”on ” . $comment$

;”<post_title . “\”>” . $comment->comment_author . “</a></strong>: ” . strip_tags($comment->com_excerpt) . “…</li<

{

;”<output .= “\n</ul$

;output .= $post_HTML$

;echo $output

{

<?

حالا برای استفاده از این کد و نمایش عملکرد آن باید قطعه کد زیر را در محلی که می خواهید آخرین نظرات نمایش داده شود، برای فراخوانی فایل نام گذاری شده قرار دهید.

علاوه بر این شما در کد زیر می توانید تعداد دیدگاه ها و تعداد نمایش کاراکترها را تعیین کنید که به عنوان نمونه تعداد دیدگاه ها را 7 و تعداد کاراکترها را 65 تعریف کرده ایم.

<?;(‘php include (TEMPLATEPATH . ‘/mandegarweb.php?>

}((‘php if (function_exists(‘src_simple_recent_comments?>

{;(”,”,src_simple_recent_comments(7, 65

<?

خب دوستان عزیز این هم از آموزش امروز. امیدوارم مطالب این پست آموزشی برایتان مفید و کاربردی بوده باشد. شاد و سربلند باشید.

ممنون از همراهی شما با این بخش از آموزش وردپرس. در صورت هر گونه سوال لطفا سوال خود را در قسمت نظرات مطرح بفرمایید. همچنین اگر قصد خرید قالب وردپرس برای سایت خود از یک منبع معتبر را دارید میتوانید به دسته بندی قالب وردپرس در سایت وبمستر98 مراجعه بکنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *