آموزش وردپرس, مقالات وردپرس

آموزش نمایش محتوای سایت وردپرسی در سایت های دیگر

آموزش نمایش محتوای سایت وردپرسی در سایت های دیگر

ممکن است برایتان پیش آمده باشد که بخواهید آخرین یا جدیدترین مطالبی را که در سایت وردپرسی خود قرار دادید، در سایت دیگری نیز نمایش دهید و یا محتوای سایت دیگری را به سایت خود منتقل کنید. انجام این کار ممکن است به دلایل تبلیغاتی باشد و یا اینکه سایت موردنظر که میخواهید مطالب را به آن منتقل و یا از آن دریافت نمایید، از دیگر وب سایت های خودتان باشد. این کار را می توان با استفاده از افزونه و یا بدون افزونه و به کمک کد انجام داد.  در این قسمت از آموزش وردپرس نیز با ما همراه باشید تا آموزش نمایش محتوای سایت وردپرسی در سایت های دیگر با استفاده از کد را به طور کامل دریافت نمایید. با اضافه کردن این کد به قالب وردپرس می توانید به راحتی از آن برای نمایش مطالب خود در سایت های دیگر استفاده نمایید.

مزایای نمایش مطالب سایت وردپرسی در سایت دیگر

نمایش مطالب سایت وردپرسی در سایت دیگر موجب می شود که بتوانید از سایتی که محتوا به آن منتقل شده است، بک لینک (back link) دریافت نمایید. از دیگر مزایا و فواید این کار قرار گرفتن سایت شما به عنوان مرجعی برای سایت های دیگر می باشد که تاثیر خوبی در سئو و بالا رفتن ترافیک وب سایت شما خواهد داشت.

آموزش نمایش محتوای سایت وردپرسی در سایت های دیگر

کدی که در ادامه این بخش از آموزش وردپرس آورده شده است به منظور نمایش محتوای سایت وردپرسی در سایت های دیگر به کار برده می شود. لازم به ذکر است به دلیل استفاده از کدهای php ، این کدها در وبلاگ ها قابل استفاده نیستند. مزیت استفاده از کد آن است که می توانید از آن در بخش های مختلف سایت خود، مانند سایدبار، فوتر، به عنوان مطلب اصلی و … بهره ببرید.

[quote bgcolor=’#d89031′ color=’#ffffff’ bcolor=’#ffffff’ arrow=’yes’]

اما موضوع مهمی که حتما باید در نظر بگیرید این است که حتما برای اینکه بتوانید با افزون کد به نتیجه برسید باید فید یا rss سایتتان را فعال کنید، در غیر اینصورت نمایش داده نخواهد شد. تعدادی که میخواهید نمایش دهید را به دو طریق می توانید کنترل کنید. یکی از طریق تعداد مطالب در فید و دیگری از طریق کد؛ که در ادامه روش دوم آموزش داده خواهد شد.[/quote]

<?php
include_once(ABSPATH . WPINC . '/rss.php');
$rss = fetch_rss('https://www.webmaster98.com/feed');
$maxitems = 10;
$items = array_slice($rss->items, 0, $maxitems);
?>
<ul>
<?php if (empty($items)) echo '<li>no post to show</li>';
else
foreach ( $items as $item ) : ?>
<li><a href='<?php echo $item['link']; ?>'
title='<?php echo $item['title']; ?>'>
<?php echo $item['title']; ?>
</a></li>
<?php endforeach; ?>

در این قسمت از کد که در پایین قرار داده شده است، باید به جای آدرس سایت ما از آدرس سایت خودتون که میخواهید مطالب آن را نمایش دهید، استفاده کنید.

$rss = fetch_rss('https://www.webmaster98.com/feed');

و بوسیله این قسمت در کد ;$maxitems = 10 می توانید تعداد مطالبی که میخواهید نمایش دهید را تغییر دهید که در اینجا براساس نمایش 10 مطلب تنظیم شدده است.

و از طریق کد زیر

<?php if (empty($items)) echo ‘<li>no post to show</li>’;

نیز می توانید در صورتی که هیچ مطلبی برای نمایش وجود ندارد، متنی را (از متن های فارسی نیز می توانید استفاده کنید) به جای مطالب نشان دهید.

از اینکه در این بخش از آموزش وردپرس همراه ما بودید، متشکریم. در صورتی که سوال یا ابهامی در مورد این قسمت دارید، می توانید در بخش نظرات اعلام نمایید، تیم وبمستر 98 در اسرع وقت پاسخ شما را خواهد داد. همچنین اگر به قالب وردپرس نیز نیاز دارید، می توانید به دسته بندی قالب وردپرس مراجعه نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *