آموزش وردپرس

اطلاع از خطاهای نوشتاری با افزونه Mistape – افزونه غلط املایی وردپرس

در این آموزش وردپرس قصد داریم شمارا با آموزش کار با افزونه Mistape در جهت اطلاع از خطاهای نوشتاری با افزونه Mistape آشنا کنیم همچنین یکی از بهترین  افزونه غلط املایی وردپرس رو برای شما معرفی کرده ایم.به وسیله این افزونه شما میتوانید از غلط های نوشتاری که از سوی کاربران رخ میدهد یک گزارش دریافت کنید و از آن مطلع شوید. سپس میتوانید آن ها را اصلاح نمایید.

اطلاع از خطاهای نوشتاری با افزونه Mistape – آموزش کار با افزونه Mistape

مطلع شدن از خطاهای نوشتاری کاربران با Mistape – افزونه غلط املایی وردپرس

در بسیاری از موارد  برای وبمستران و نویسندگان سایت این مشکل ایجاد میشود که پس از اتمام نوشته و یا مطلبی متوجه بسیاری از خطاهای نوشتاری در مطلب میشوند مانند خطا در جمله بندی , غلط املایی , خطا در پاراگراف وبسیاری از موارد دیگر. در بسیاری از موارد نیز اکثر این خطاها قابل مشاهده نیستند و پس از مطالعه چندین باره متن متوجه آن ها میشویم که این موضوع بسیار وقت گیر و عملا خسته کننده است.حال آنکه به راحتی بسیاری از کاربران سایت شما هنگام مطالعه مطلب متوجه این خطاها میشوند از طرفی گوگل بر روی غلط های املایی بسیار حساس میباشد.

پس اگر بتوانید به طریقی با کاربران سایت خود ارتباط داشته باشید که بتوانند در قالب گزارشی به سادگی شما را از این خطاها مطلع سازند از لحاظ زمانی بسیار در کار خود جلو خواهید افتاد.

اطلاع از خطاهای نوشتاری با افزونه Mistape  به این روش امکان پذیر است و به راحتی شمارا از خطاها مطلع میسازد.

آموزش کار با افزونه Mistape که دستاری خوب به عنوان افزونه غلط املایی وردپرس که قصد آشنایی شما با آن را داریم به سادگی این امکان را به شما و کاربرانتان میدهد هنگامی که به چنین خطاهایی در سایت برمیخورند در اطلاع از خطاهای نوشتاری با افزونه Mistape برای شما با انتخاب متن و فشردن دکمه های Ctrl + Enter  متن انتخاب شده را برای شما گزارش کنند. در اینصورت شما با مطلع شدن از خطای گزارش شده میتوانید به سادگی نسبت به اصلاح آن اقدام کنید. همچنین این افزونه کاملا استاندارد میباشد و با قالب وردپرس سایت شما نیز مشکل ناسازگاری نخواهد داشت.

افزونه غلط املایی وردپرس Mistape

در ادامه آموزش کار با افزونه Mistape ابتدا افزونه مورد نظر را دانلود و نصب نمایید. بعد از آن در پنل مدیریت از قسمت افزونه ها آن را فعال کنید . سپس در پیشخوان پنل مدیریت گزینه Mistape ظاهر میشود . برای وارد شدن به صفحه تنظیمات آن و اعمال تنظیمات مورد نظر جهت اطلاع از خطاهای نوشتاری با افزونه Mistape روی این گزینه کلیک کنید .

[button color=”green2″ link=”https://wordpress.org/plugins/mistape/” rel=”nofollow” align=”right” target=”_blank” radius=”5″ icon=”momizat-icon-wordpress” icon_color=”#ffffff”]مشاهده افزونه در مخزن وردپرس[/button][button color=”green2″ link=”https://downloads.wordpress.org/plugin/mistape.1.3.4.zip” rel=”nofollow” align=”left” target=”_blank” radius=”5″ icon=”momizat-icon-wordpress” icon_color=”#ffffff”]دانلود افزونه از مخزن وردپرس[/button]

قسمت تنظیمات Mistape دارای چند گزینه است که در ادامه آموزش کار با افزونه Mistape  این گزینه ها را برای شما توضیح میدهیم.

گزینه دریافت کننده ایمیل

با استفاده از این گزینه میتوانید ایمیل اشخاصی که این گزارشات را دریافت میکنند مثل ایمیل خود و یا ایمیل نویسندگان سایت را وارد کنید.

در این صورت هنگامی که کاربر گزارشی ارسال میکند این گزارش برای این اشخاص ارسال میشود.

گزینه انواع پست ها

با این گزینه شما نوع پست هایی که میخواهید در این افزونه و برای کاربران فعال باشد را مشخص میکنید مانند نوشته ها ,  برگه ها , رسانه ها و سایر موارد.

گزینه  شورت کد

این گزینه نیز مانند گزینه قبل است ولی با این تفاوت که پس از اعمال تنظیمات شورت کد مربوطه را در پست مربوطه و یا برگه مورد نظر قرار میدهید.

گزینه نوع توضیح ارسال گزارش

شما میتوانید به دو روش عکس و متن توضیح زیر گزارش را وارد نمایید .

گزینه متن نوشته راهنما زیر متن

با این گزینه شما میتوانید راهنمای زیر مطلب را ویرایش کنید و درصورت تمایل متن مورد نظر خود را بنویسید.

گزینه لوگو Mistape

در صورت تمای میتوانید با گزینه تعییم کنید لوگوی مورد نظر در زیر افزونه نمایش داده شود یا خیر.

گزینه نوع نمایش پاپ اپ

در این گزینه میتوانید نمایش محتوایی که در پنجره باز شو یا همان پاپ اپ دیده داده میشود را تغییر دهید.

امیدواریم از آموزش کار با افزونه Mistape در جهت اطلاع از خطاهای نوشتاری با افزونه Mistape استفاده کافی را برده باشید و مدیریت بهتری روی سایت وردپرس خود داشته باشید.

ممنون که در این آموزش وردپرس همراه ما بودید امیدوارم این آموزش کمک لازم را به شما کرده باشد اگر سوال یا مشکلی در این رابطه دارید از قسمت نظرات بپرسید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود ضمنا اگر قصد خرید قالب وردپرس را دارید به قسمت  قالب وردپرس مراجعه فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *