آموزش وردپرس, مقالات وردپرس

آموزش لینک دار کردن کلمات کلیدی بدون افزونه در وردپرس

آموزش لینک دار کردن کلمات کلیدی بدون افزونه در وردپرس

لینک سازی یا لینک بیلدینگ یکی از مسائل بسیار‌مهم و فاکتور های مهم سئو می باشد که موتور های جستجو اهمیت ویژه ای به آن می دهند که خود شامل لینک دهی داخلی یا internal link یا لینک دهی خارجی می باشد که ره یک به اندازه ای حائز اهمیت می باشند. لینک دهی کلمات کلیدی به لینک های داخلی نیز از این موضوع مستثنا نمی باشند و اهمیت زیادی را از نظر موتور های جستجو دارا می باشند که باید به صورت صحیح صورت گیرد. لینک دهی به تمامی کلمات کلیدی که درباره موصوع سایت هستند ممکن است کاری زمان گیر و خسته کننده باشد که در اینصورت باید از افزونه هایی که به صورت خودکار کلمات کلیدی را بینک میکنند استفاده کنید. در این مطلب قصد معرفی قطعه کدی برای وردپرس را داریم که توسط آن قادر به لینک دهی خودکار کلمات کلیدی سایت وردپرسی خود به صفحات دیگری خواهید بود. در ادامه با ما و آموزش لینک دهی خودکار کلمات کلیدی وردپرس همراه باشید.

آموزش لینک دار کردن کلمات کلیدی بدون افزونه در وردپرس
در این بخش تکه کدی را برای شما کاربران عزیز فراهم نموده ایم که توسط آن قادر به لینک دهی خودکار به کلمات کلیدی سایت وردپرسی خود به سایر صفحات یا دسته بندی ها خواهید بود. برای استفاده از این لینک ها ابتدا کد زیر را در بخش توباع قالب وردپرس خود یا همان فایل Function.php قرار دهید و کلمات کلیدی خود را در آن وارد نمایید:

function replace_text_mw($text){
$replace = array(
// 'vazheh kohne' => 'vazheh tazeh'  همانند این خط کلمه بدون لینک در سمت چپ و کلمه مورد نظر در سمت راست قرار گیرد نمونه زیر را میتوانید بی نهایت تکرار کنید
'وردپرس' => '<a href="https://webmaster98.com">وردپرس98</a>',
'پوسته وردپرس' => '<a href="https://webmaster98.com">پوسته ها</a>'
);
$text = str_replace(array_keys($replace), $replace, $text);
return $text;
}
add_filter('the_content', 'replace_text_mw');
add_filter('the_excerpt', 'replace_text_mw');

دز کد بالا به جای کلمات وردپرس و پوسته وردپرس می توانید کلمات کلیدی خود را به همراه لینک جلوی آن وارد نمایید و همچنین برای استفاده از کلمات بیشتر می توانید خط دارای کلمه کلیدی را در زیر آن کپی کرده و کلمات دیگری را نیز اضافه نمایید.

نتیجه گیری : لینک دهی یکی از مسائل بسیار مهم از نظر موتور های جستجو می باشد که در این مطلب اقدام به آموزش لینک دهی خودکار مطالب در وردپرس نمودیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *