آموزش وردپرس

آشنایی با پینگ(Ping) در وردپرس

آشنایی با پینگ(Ping) در وردپرس

حتما این سوال برایتان پیش می آید که پینگ در وردپرس چیست؟برای چه استفاده می شود؟ چطور میتوان از آن در وردپرس بهره برد؟در ادامه ی همین مطلب شما را با این مفهوم در وردپرس آشنا خواهیم کرد و چگونگی استفاده و کارکرد آن را به شما توضیح خواهیم داد پس خواهشمندیم اگر مایل به آشنایی با پینگ وردپرس را دارید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

پینگ چیست؟

پینگ (Ping) ها به عبارتی ابزار هایی جهت اطلاع رسانی هستند که این ابزار ها بروزرسانی وبسایت شما را به سرویس های مختلف اطلاع رسانی می کنند البته به دلیل محبوبیت خیلی زیاد این سیستم مدیریت محتوا یعنی وردپرس و بزرگ بودن آن ماجرا بدین صورت می شود که اگر حتی شما وبسایتتان رابه گوگل معرفی نکنید بازهم سایت شما در نتایج جستجو گوگل نمایان خواهد شد.

پینگ در وردپرس

خب اکنون وقت آن رسیده است که بررسی پینگ در وردپرس بپردازیم که این پینگ چه مزیت هایی در وردپرس دارد.پینگ در وردپرس به شما کمک می کند که بتوانید در به صورت سریع وقت بروزرسانی جدید سایت خود را به موتورهای جستجو و سروریس های دیگر مثل شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی کنید.خب طبیعتا بعد از این عمل وبسایت شما ایندکس شده و بدین ترتیب بازدید وبسایت شما افزایش می یابد که از انجایی که شما هم میدانید این عملیات چقد به وبسایت شما از لحاظ سئو کمک خواهد کرد.

آموزش پینگ در وردپرس

خب در آخرین مرحله نوبت آن می رسد که چگونه میتوانیم از این پینگ استفاده کنیم؟ برای این منظور وارد بخش تنظیمات>نوشتن در پیشخوان وردپرس خود شوید به قسمت پایین که می آیید مکانی به اسم آگاهی دهنده های بروزشدن سایت را مشاهده می کنید اکنون شما باید وبسایت هایی که قصد دارید بروزرسانی وبسایت خود را به آن ها اطلاع رسانی کنید وارد نمائید.

برخی از سایت هایی که سرویس دهنده از این نوع هستند عبارتند از:

http://rpc.pingomatic.com
http://rpc.twingly.com
http://api.feedster.com/ping
http://api.moreover.com/RPC2
http://api.moreover.com/ping
http://www.blogdigger.com/RPC2
http://www.blogshares.com/rpc.php
http://www.blogsnow.com/ping
http://www.blogstreet.com/xrbin/xmlrpc.cgi
http://bulkfeeds.net/rpc
http://www.newsisfree.com/xmlrpctest.php
http://ping.blo.gs/
http://ping.feedburner.com
http://ping.syndic8.com/xmlrpc.ph
http://ping.weblogalot.com/rpc.php
http://rpc.blogrolling.com/pinger/
http://rpc.technorati.com/rpc/ping
http://rpc.weblogs.com/RPC2
http://www.feedsubmitter.com
http://blo.gs/ping.php
http://www.pingerati.net
http://www.pingmyblog.com
http://geourl.org/ping
http://ipings.com
http://www.weblogalot.com/ping

البته ممکن است یک آدرس پیشفرض در همان قسمت نوشته شده باشد که بهتر است از همان آدرس پیشفرض استفاده کنید و نیازی هم نیست که سرویس جدید به آن بخش اضافه کنید و آدرس هایی که در بالا برای شما قرار دادیم جهت اطلاع رسانی بوده است.

ممنون که در این آموزش کاربردی وردپرس با ما بودید امیدوارم از این نوشته استفاده لازم را کرده باشید و در ضمن اگر قصد خرید قالب وردپرس از یک سایت معتبر را دارید میتوانید به قسمت قالب وردپرس مراجعه نمائید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *