آموزش سئو - آموزش انجام سئو سایت, آموزش وردپرس

ریدایرکت کردن تصاویر به پست آنها در وردپرس

ریدایرکت کردن تصاویر به پست آنها در وردپرس

خب در این مطلب میخواهیم نحوه ریدایرکت کردن تصاویر به پست  خاص آنها را به شما دوستان عزیز آموزش دهیم.خب ممکن است با این اتفاق روبرو شده باشید که وقتی در گوگل جستجو کردید در صفحه نتایج وارد لینکی شوید که فقط دارای یک عکس باشد.خب این تصویر با همان عنوان در داخل یک نوشته یا برگه قرار داده شده است و هر وقت کاربران بر روی آن تصویر کلیک کنند به آدرس پست ریدایرکت یا هدایت می شوند.در این آموزش وردپرس با ما باشید تا یاد بگیرید چگونه تصاویر را به پست شان ریدایرکت کنید.

اهمیت ریدایرکت کردن تصاویر به پست آنها:

خب ببینید وقتی کاربران وقتی آن یک تصویر را میبینند با خود فکر می کنند که نتایج مربوط به سایت شما دروغ بوده است و به همین دلیل سایت شما را ترک می کنند خب اگر با وارد شدن به آن آدرس و مشاهده تصویر مورد نظر به پست آن تصویر هدایت یا ریدایرکت شوند از نظر سئو برای سایت شما بسیار بهتر است.

آموزش ریدایرکت کردن تصاویر به پست آنها در وردپرس:

برای اینکه شما بتوانید این کار را انجام دهید باید افزونه ی WordPress Seo By Yoastرا نصب کرده باشید لینک دانلود این افزونه در پایین همین مطلب قرار گرفته است میتوانید آن را دانلود,نصب و سپس فعال کنید.که در حالت عادی بسیاری از کاربران وردپرس از این افزونه برای سئو  سایت خود استفاده می کنند همچنین این افزونه عملیات ریدایرکت تصاویر به پست مادر یا پست خاص آنها را بسیار راحت کرده است.

به بخش سئو >پیشرفته در پیشخوان وردپرس خود بروید. حال در این بخشی که مشاهده می کنید سه تب وجود دارد.حال وارد تب پیوند های یکتا شوید.در دومین بخش عبارت تغییر مسیر نشانی فایل پیوست به نشانی نوشته والد وجود دارد.در پایین همین گزینه توضیحاتی نوشته شده است که میتوانید هم در آنجا هم در این عکس زیر آنها را مشاهده کنید.

تنظیمات ریدایرکت اقزونه سئو

خب حالا تنها یک کار باید انجام دهید و آن این است که گزینه بدون ریدایرکت را به  Redirect تغییر دهید.(تغییرات را ذخیره کنید)حال که این این گزینه را فعال کردید,هر کاربری که در نتایج جستجو وارد یکی از صفحات سایت شما شود و اگر در آن صفحه فقط یک تصویر باشد همراه یک عنوان به صورت خودکار و اتوماتیک به پست یا مطلب خاص خود ارجاع داده یا ریدایرکت می شود.

توجه داشته باشید که این کار را بدون افزونه نیز میتوان انجام داد حتی اگر سیستم مدیریت محتوای شما وردپرس نباشد که این آموزش نیز در سایت وبسمتر۹۸ قرار داده شده است و شما میتوانید با مراجعه به این لینک فقط با افزودن چند خط به فایل functions.php قالب وردپرس خود این کار را انجام دهید. آدرس دهی تصاویر به نوشته ی آنها به صورت اتوماتیک

دقت داشته باشید که این قابلیت به خودی خود در وردپرس یا قالب وردپرس وجود ندارد و بهتر است برای بهبود سئو سایت خود این کار را انجام دهید.ممنون که در این آموزش وردپرس نیز با ما بودید.

افزونه WordPress Seo By Yoast

[button color=”green2″ link=”https://wordpress.org/plugins/wordpress-seo/” rel=”nofollow” align=”right” target=”_blank” radius=”5″ icon=”momizat-icon-wordpress” icon_color=”#ffffff”]مشاهده افزونه در مخزن وردپرس[/button][button color=”green2″ link=”https://downloads.wordpress.org/plugin/wordpress-seo.5.0.2.zip” rel=”nofollow” align=”left” target=”_blank” radius=”5″ icon=”momizat-icon-wordpress” icon_color=”#ffffff”]دانلود افزونه از مخزن وردپرس[/button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *