آموزش وردپرس

ارسال گزارش اشکالات تایپی توسط کاربران با Mistape

ارسال گزارش اشکالات تایپی توسط کاربران با Mistape

در این آموزش وردپرس قصد داریم افزونه ای را به شما معرفی کنیم که اشکالات تایپی توسط کاربران را برای شما گزارش کند.در این آموزش وردپرس با ما همراه باشید تا اگر اشکال تایپی در مطالب سایت شما وجود دارد کاربران آن را برای شما گزارش کنند تا آن را حل کنید.

ارسال گزارش اشکال تایپی توسط کاربران با Mistape:

اشکالات تایپی یکی از بدی های یک وبسایت است که بیشتر در سایت های خبری رخ می دهد,ولی این که از این اشکالات با خبر شویم این خیلی مهم است که در اکثر اوقات این اشکالات تایپی توسط کاربران سایت گزارش می شوند.دانستن اشکالات توسط نوشتن نظر سخت و همینطور زمان بر است چون دیدگاه ها باید در مرحله اول تایید شوند و معمولا تعدادشان زیاد است و همچنین برای خواندن کل آن دیدگاه ها زمان زیادی نیاز است.

امروز افزونه ای را که میخواهیم به شما معرفی کنیم این امکان را به کاربران سایت می دهد که بتوانند آن قسمت از متنی که اشکال دارد را انتخاب کرده و با زدن کلید های Ctrl+Enter به صورت همزمان این اشکالات را گزارش کنند.

ابتدا به قسمت افزونه ها در پیشخوان وردپرس رفته و با جستجوی نام افزونه آن را نصب و فعال کنید همچنین لینک دانلود افزونه به صورت مستقیم و یا با مشاهده مخزن وردپرس در پایین همین مطلب جهت دانلود شما عزیزان قرار گرفته شده است.

بعد از اینکه افزونه را فعال کردید به قسمت تنظیمات>Mistape بروید اکنون تنظیمات این افزونه را مشاهده می کنید در ادامه گزینه های این افزونه را به شما توضیح خواهیم داد.

تنظیمات افزونه ی mistape

Email recepient یا دریافت کننده ایمیل: در این بخش میتوانید مشخص کنید که گزارشات به چه کسی یا کسانی فرستاده شود میتوانید ایمیل هارا به صورت دستی وارد کنید.

انواع پست تایپ ها: در این گزینه میتوانید مشخص کنید که افزونه برای چه نوع پست هایی فعال باشد.

شورت کد: در این بخش میتوانید به جای اینکه انواع پست تایپ ها را مشخص کنید شورت کد مربوطه را دریافت کرده در نوشته یا برگه ها استفاده کنید.

انواع ارسال گزارش:در اینجا می توانید مشخص کنید که از یک تصویر یا یک متن نوشته برای ارسال گزارش استفاده کنید.

متن نوشته ی زیر متن:در این گزینه میتوانید متن راهنمای زیر مطلب را با سلیقه خود بنویسید.

لوگو ی Mistape: با استفاده از این افزونه میتوانید لوگوی افزونه را با متن راهنما در زیر مطلب نمایش دهید.

نحوه نمایش دادن پاپ آپ: با استفاده از این گزینه میتوانید محتوای پاپ آپ زمان ارسال گزارش را مشخص کنید.

برای اینکه این افزونه را امتحان کنید و  نتیجه را مشاهده کنید یک نوشته از سایت خود را باز کنید یک قسمت از متن مطلب را انتخاب کرده و برای اینکه پنجره ی پاپ آپ باز شود کلیک های کیبورد Cntrl+Enter هم زمان فشار دهید پس از تمام شدن کار میتوانید نتایج را ببینید.

[button color=”green2″ link=”https://wordpress.org/plugins/mistape/”rel=”nofollow” align=”right” target=”_blank” radius=”5″ icon=”momizat-icon-wordpress” icon_color=”#ffffff”]مشاهده افزونه در مخزن وردپرس[/button][button color=”green2″ link=”https://downloads.wordpress.org/plugin/mistape.1.3.4.zip” rel=”nofollow” align=”left” target=”_blank” radius=”5″ icon=”momizat-icon-wordpress” icon_color=”#ffffff”]دانلود افزونه از مخزن وردپرس[/button]

ممنون که در این آموزش هم با ما بودید اگر سوال یا مشکلی در این رابطه دارید میتوانید از قسمت نظرات مطرح کنید تا در اسرع وقت به سوال شما پاسخ داده شود همچنین اگر قصد خرید قالب وردپرس را دارید به قسمت قالب وردپرس مراجعه کنید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *